Milord u Barbera

Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera
Milord u Barbera

Забронируйте визит

 

Strzyżenie, golenie, pielęgnacja brody

40m 60,00 PLN Забронировать

Strzyżenie włosów

40m 90,00 PLN Забронировать

Combo

1h 20m 140,00 PLN Забронировать

Broda full + odsiwianie

1h 100,00 PLN Забронировать

Strzyżenie włosów + odsiwianie

1h 130,00 PLN Забронировать

Combo + odsiwianie

2h 210,00 PLN Забронировать

Golenie brzytwą głowy

40m 70,00 PLN Забронировать

Golenie brzytwą zarostu twarzy

40m 70,00 PLN Забронировать

Broda full + depilacja woskiem

1h 10m 90,00 PLN Забронировать

Отзывы (107)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about Milord u Barbera you have to use the service first.

 1. Adrian avatar

  Adrian K.

  Super atmosfera, jest mega gościnnie. Iwona naprawdę zna się na rzeczy. Chyba żaden inny barber nie poświęcił tyle atencji moim włosom. Nie dość, że dobrze strzygą, to jeszcze odmładzają o jakieś 10 lat. ;) Bardzo dziękuję i chętnie raz jeszcze odwiedzę Milorda. :)

 2. Sebastian avatar

  Sebastian R.

  Kolejna moja (już druga😂) wizyta u Milorda, tym razem skusiłem się na bycie "modelem" 😎, spodziewałem się dziwnych niekontrolowanych ruchów, miliona niepotrzebnych pytań i na koniec rozczarowania, a tu proszę jakie zaskoczenie, Przemek naprawdę(naprawdę) dał radę, aż trochę mi było głupio że, nic nie płaciłem, wszystko w najlepszym porządku głowa i broda ogarnięte na 6+. Miejsce super, fajna atmosfera i załoga bez spiny i sztywniactwa, kozak miejscówka. Będę wracał napewno nie raz, polecam wszystkim😊

 3. Marcin avatar

  Marcin K.

  Mimo spóźnienia z mojej strony usługa została wykonana na bardzo wysokim poziomie, wszystko było uzgodnione przed cięciem jak ma być po, włosy bardzo dobrze się układają i są także bardzo dobrze obcięte, kilka rad Pawła na pewno wpłynęło na lepszy ich wygląd, sama atmosfera bardzo luzacka, ale z klasą i ze smakiem :) na pewno wrócę tutaj na strzyżenie spod ręki Pawła :)

 4. Marcin avatar

  Marcin G.

  Świetna i szybka obsługa. Na pewno bede tam częściej. Duzy plus za porady odnośnie możliwości obcięcia i ułożenia włosów. Na pewno polecam

 5. Hubert avatar

  Hubert S.

  Byłem już drugi raz i na pewno będę wracał, zarówno dla profesjonalnego strzyżenia jak dla luźnej atmosfery ;) Będę polecał każdemu kto ma chociaż jeden włosek na brodzie :P Dzięki i do następnego razu ;)

Похожие компании


 1. Warszawa
 2. Barber shop
 3. Milord u Barbera