Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW
Medycyna Estetyczna NW

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Nauk o Zdrowiu, od 2012 roku jestem aktywna zawodowo a od 2015 roku pracuję w Zespole Bloków Operacyjnych Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie na stanowisku pielęgniarki anestezjologicznej. Doświadczenie zawodowe i wiedza medyczna zachęciły mnie do dalszego rozwoju w kierunku medycyny estetycznej. Byłam uczestniczką licznych wykładów, szkoleń i kongresów poświęconych medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej, moja dewiza zawodowa to ciągły rozwój zawodowy dla uzyskania jak najlepszych efektów estetycznych. Medycyna estetyczna wymaga zaangażowania, rozległej wiedzy medycznej i rozwagi w zakresie przewidywania skutków podawania różnorodnych substancji do organizmu. Dużą uwagę przywiązuję do zapobiegania powikłaniom i pracy w warunkach sterylnych.

Забронируйте визит

Konsultacja

Konsultacja

30m 50,00 PLN Забронировать

Mezoterapia igłowa aparatem Venustar 80

Mezoterapia igłowa

Zabieg wykonany aparatem do mezoterapii igłowej Venustar 80 obejmuje: twarz, szyję, dekolt bądź inne okolice Preparaty do mezoterapii: NCTH, NCTH135 HA, CytoCare532, StrechCare, Aguashine BR, SeventyHyal, CytoCare S Line i inne według potrzeb skóry

1h 450,00 PLN+ Забронировать

Terapia kolagenowa Linerase

Terapia kolagenowa Linerase

Mezoterapia igłowa stymulatorem tkankowym z peelingiem i maską pozabiegową Linerase, obejmuje: twarz, szyje, dekolt i dłonie

2h 1 100,00 PLN Забронировать

Osocze bogatopłytkowe aparatem Venustar 80

Osocze bogatopłytkowe: twarz, szyja, dekolt

1h 30m 900,00 PLN Забронировать

Osocze bogatopłytkowe: twarz

1h 700,00 PLN Забронировать

Osocze bogatopłytkowe: mała okolica

1h 550,00 PLN Забронировать

Osocze bogatopłytkowe: skóra głowy

1h 800,00 PLN Забронировать

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Korekcja fałd nosowo- wargowych, wypełnianie zmarszczek, uwydatnienie kości policzkowych, wypełnianie utraconej objętości policzków, modelowanie brody, wolumetria twarzy, wypełnianie lini marionetek. Zastosowane produkty: Princess, Restylane, Filorga, Teosyal

1h 650,00 PLN+ Забронировать

Modelowanie i powiększanie ust

Produkty: Princess, Restylane, Filorga, Teosyal

1h 650,00 PLN+ Забронировать

Wypełnianie doliny łez

Produkty: Princess, Restylane, Filorga, Teosyal

1h 700,00 PLN+ Забронировать

Molekuły młodości Profhilo

Molekuły młodości Profhilo

Wolumetria twarzy hybrydowym kwasem hialuronowym (2 ml kwasu hialuronowego)

1h 1 200,00 PLN Забронировать

Lipoliza iniekcyjna

Prostrolane Inner-B

1h 600,00 PLN Забронировать

Lipolax+

1h 400,00 PLN Забронировать

Наша работа

Отзывы (3)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about Medycyna Estetyczna NW you have to use the service first.

 1. Grażyna avatar

  Grażyna B.

  Kilka miesięcy temu miałam przyjemność robić u Pani Natalii zabieg osocza bogatopłytkowego, z którego jestem niesamowicie zadowolona. Efekt rewelacyjny, twarz odzyskała swój blask i gładkość. W związku z tym że zabieg został przeprowadzony w sposób profesjonalny postanowiłam po raz kolejny odwiedzić Panią Natalię - tym razem wypełnienie bruzd nosowo wargowych. I tym razem jestem niesamowicie zadowolona z zabiegu, dlatego z czystym sercem POLECAM ZABIEGI W WYKONANIU PANI NATALII - PEŁNY PROFESJONALIZM!!!

 2. Estera avatar

  Estera J.

  Miałam przyjemność powiększać i modelować usta u Pani Natalii. Moje usta zostały naturalnie upiększone, zniknęły opadające kąciki, a ja czuję się piękna i kobieca. Niewielka ingerencja w wygląd sprawiła, że cała twarz wygląda świeżo i ponętnie. Gorąco polecam! Cudowna osoba, przemiła atmosfera i najpiękniejsze usta ze wszystkich, jakie miałam do tej pory!!! Z przyjemnością będę tu wracać! :)

 3. Izabela avatar

  Izabela K.

  Polecam wszystkim Panią Natalię, miałam wykonany zabieg na twarz, szyje i dekolt osocze bogatopłytkowe wykonane pistoletem Venustar, Pani Natalia jest bardzo delikatna i stara się wykonywać zbiegi prawie bezboleśnie, używając kremu znieczulającego,dbając by klientka czuła się komfortowo.Po pierwszym zabiegu widać, że skóra odzyskała blask i jest bardziej gładka.Kolejnym zabiegiem było wypełnienie bruzd nosowo wargowych i wklęsłość na nosie, efekt widoczny od razu.Ze względu na promocję zdecydowałam się na zrobienie ust o których od dawna marzyłam, jestem również zachwycona.Pani Natalia jest bardzo miłą osobą, która profesjonalnie podchodzi do klienta.

Похожие компании


 1. Kraków
 2. Medycyna Estetyczna
 3. Medycyna Estetyczna NW