Что вы ищете?
Где?
Когда?
FIZJOSFERA
Pawia 51, 01-030, Warszawa, Wola
5,0
16 отзывов

FIZJOSFERA

Pawia 51, 01-030, Warszawa, Wola
Venue Health and Safety Rules

Услуги


  • Terapia indywidualna

   Kompleksowa terapia składająca się między innymi z terapii wisceralnej, igłoterapii, pinoterapii czy terapii m...anualnej. Wszystko indywidualnie dopasowane do potrzeb pacjenta. Każdą terapię indywidualną poprzedza wywiad i szczegółowa diagnostyka, która ma na celu znalezienie przyczyny problemu.
   показать больше
   120,00 zł
  • Terapia manualna

   Naturalna i nieinwazyjna metoda leczenia stosowana w dysfunkcjach elementów tworzących układ ruchu człowieka: ...kręgosłup, mięśnie, stawy, więzadła.
   показать больше
   120,00 zł
  • Masaż usprawniający

   Jest to masaż, który skupia się na uelastycznieniu konkretnych części ciała w celu przywrócenia równowagi mięś...niowo-powięźowej i poprawie zakresu ruchomości w stawach.
   показать больше
   120,00 zł
  • Masaż relaksacyjny

   Masaż ten ma na celu wyciszenie i rozluźnienie. Idealna opcja dla osób, które chcą zregenerować się po ciężkim... dniu w pracy.
   показать больше
   120,00 zł
  • Kompleksowa terapia wisceralna

   Rodzaj terapii skupiający się na pracy w obrębie brzucha. Rezultaty takiej pracy bardzo często widoczne są już... po pierwszej wizycie. Wszystkie problemy w naszym ciele mogą mieć swoją przyczynę właśnie w brzuchu, dlatego jest to obszar bez, którego współczesny fizjoterapeuta nie może przejść obojętnie.
   показать больше
   120,00 zł
  • Hirudoterapia

   Metoda leczenia za pomocą specjalnego lekarskiego gatunku pijawek. Dodatkowo za każdą użytą pijawkę dopłata 10... zł za sztukę.
   показать больше
   120,00 zł
  • Rehabilitacja neurologiczna

   Terapia mająca na celu znacząco poprawić codzienne funkcjonowanie osób z problemami neurologicznymi.
   120,00 zł

Посмотрите Наши Работы

Отзывы

Booksy ценит достоверные отзывы и проверяет и утверждает их только в случае, если клиент посещал данный салон.
5.0/5
16 отзывов
 • 5
  16
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Monika F…

янв. 14, 2021
Pan Łukasz jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Szybko zdiagnozował problem i ustalił plan fizjoterapii. Jestem zaskoczona, bo już po jednej wizycie z kolanem jest naprawdę dużo lepiej! Umówiłam się na regularne wizyty, żeby efekty utrzymały się ja...k najdłużej i abym wkrótce mogła w pełni cieszyć się powrotem do sportu.

Damian Ł…

сент. 24, 2020
Duze zaangazowanie i pelna profeska. Wizyta na 5/5 niestety jedna wizyta nie pomogła, bo nadal odczuwam ból, ale moze wybiore sie ponownie ze sprawdzeniem tego. Smialo moge polecic :)...

Jedrzej K…

сент. 23, 2020
Polecam :)...

Amadeusz B…

авг. 21, 2020
Serdecznie polecam!...

Jolanta G…

июль 29, 2020
Pan Łukasz wspaniały człowiek! Jego wiedza ogromną, która się chce się dzielić. Przyszłam z problemem, z którym zmagałam się od 3 tygodni, a przy okazji zajął się jeszcze innymi dysfunkcjami 😂. Profesjonalnie i szczegółowo wypytał się o wszystko ora...z zadbał o dobra atmosferę. Bardzo polecam! ☺️
Отвечено: авг. 5, 2020
FIZJOSFERA
Dziękuje serdecznie za tak miłe słowa! 🙏

Konrad G…

май 18, 2020
Poszedłem na wizytę z lekką obawą. Bo dość poważny problem a Fizjoterapeuta nieznany. Wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Ból z którym walczę od prawie roku zmniejszył się o około 30%. Polecam....

Bartosz M…

февр. 24, 2020
Polecam...

Michał K…

февр. 20, 2020
Profesjonalnie podejście, szybka diagnoza. Miła i komfortowa atmosfera. Polecam!...

Aleksandra B…

февр. 10, 2020
Jestem po pierwszej wizycie u pana Łukasza. Widać, że zna się na rzeczy i zajmuje się fizjoterapią od lat. W czasie wizyty pan Łukasz zdążył się zająć wszystkimi moimi problemami związanymi z uczuciem dyskomfortu w karku, lędźwiach i biodrach. Od raz...u po wizycie odczułam ulgę. Gabinet jest bardzo przytulny i zadbany. Fajnym akcentem są zapalone świeczki podczas wizyty. Bardzo polecam tego specjalistę, na pewno sama do niego wrócę :)
Отвечено: февр. 10, 2020
FIZJOSFERA
Bardzo dziękuję za te miłe słowa i cieszę się ze pomogłem! Zapraszam!

Stefan L…

дек. 17, 2019
Profesjonalizm, moc, kultura. Czekam na następną sesję. Polecam....

Monika F…

дек. 11, 2019
Pan Łukasz to najlepszy fizjoterapeuta! Przed wizytą u niego byłam już prawie załamana stanem swoich pleców - po kilku spotkaniach nie tylko wszystko wróciło do normy ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nigdy nie czułam się tak dobrze. Dawno nie ...spotkałam tak profesjonalnego, kompetentnego fizjoterapeuty, na dodatek z ogromną wiedzą z różnych dziedzin. Polecam!
Отвечено: февр. 10, 2020
FIZJOSFERA
Dziękuje! :)

Olga P…

дек. 6, 2019
Pan Łukasz w 100% spełnił moje oczekiwania. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie. Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! A do tego poczucie humoru i bardzo miła atmosfera podczas wizyty! Na pewno będę stałą klientką!...

Bartek J…

дек. 4, 2019
Pan Lukasz bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, najpierw przeprowadził wywiad, później przystąpił do działania, dzisiaj zaproponował igłoterapie. Już zapisałem się na następna wizytę !...

Martyna K…

дек. 2, 2019
Do Fizjosfery trafiłam z bólem dolnego odcinka lędźwiowego kręgosłupa z powodu przeciążenia od noszenia dwójki małych dzieci. Łukasz uleczył mnie z bólu! To profesjonalny fizjoterpeuta z sercem na dłoni . Pomoże każdemu!...

Wiktoria K…

дек. 2, 2019
Fantastyczny zabieg, czułam sie jak nowonarodzona. Pan Łukasz profesjonalny i przyjazny. Polecam....
Отвечено: февр. 10, 2020
FIZJOSFERA
Dziękuje i cieszę się ze pomogłem!

Bartholomew F…

нояб. 27, 2019
Po dwóch wizytach refluks żołądka zginą. Zatoki udrożnione po jednej wizycie. Szczerze polecam....