Twój Gabinet Piękna Evolet

Evolet-Twój Gabinet Piękna powstał z myślą o klientach ceniących swój czas, prywatność, intymność, poszukujących miejsca z kompleksową ofertą kosmetyczną. Oferuję profesjonalną pielęgnację twarzy i ciała na wysokiej klasie kosmetykach, które nie zawierają sztucznych dodatków i polepszaczy, np. substancji pochodzenia zwierzęcego, pochodnych ropy naftowej, drażniących detergentów i parabenów. Idealna kompozycja nowoczesnych substancji aktywnych sprawia, że pozostają one biozgodne z potrzebami nawet najbardziej wymagającej skóry. Mezoterapię igłową skóry głowy, twarzy i lipolizę iniekcyjną wykonuję za pomocą urządzenia wysokiej klasy medycznej zapewniając pełen komfort zabiegu dla Klienta oraz skuteczność działania. Świadczenie usług z zakresu kosmetyki i masażu na najwyższym poziomie. Oferujemy również sprzedaż kosmetyków detalicznych pod linię zabiegową w celu utrwalenia efektów po zabiegu aby wydłużyć czas pomiędzy zabiegami. Wysoka higiena,bezpieczeństwo,podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych to podstawa naszej pracy. Serdecznie zapraszamy 😊 Pracujemy na produktach: ARKANA, TOSKANI

Забронируйте визит

PIELĘGNACJA TWARZY

EYE COMPLEX CARE - Nowość !!!

"Kompleksowa pielęgnacja skóry wokół oczu" Zadaniem nowej linii EYE COMPLEX CARE jest kompleksowa pilęgnacja na wszystkich poziomach skóry wokół oczu. Hybrydowe połączenie w pielęgnacji domowej i gabinetowej. Linia odpowiada na 6 głównych problemów związanych z okolicą oka: zmarszczki wokół oczu,opadająca powieka,utrata elastyczności,pogłębiona "dolina łez",cienie i zasinienia pod oczami, skłonność do obrzęków i worków. Globalne podejście do problemów zapewnia dobór rewolucyjnych składników i nowe programy zabiegowe o szerokim i nowatorskim spektrum działania.

1h 100,00 PLN+ Забронировать

RETI FUSHION &VECTI THERAPY Nowość!!!

Stymulujący ekspresowy zabieg odmładzający z wektorowym retinolem i enkapsułowymi witaminami A, E,C + MASAŻ JACQUETA( pobudzenie krążenia i metabolizmu komórkowego, zwiększenie dotlenienia skóry i eliminacja toksyn, zwiększenie absorbcji substancji aktywnych)

1h 150,00 PLN Забронировать

RETI FUSHION-VECTI THETAPY Nowość!!!

W tworzeniu linii RETI FUSHION&VECTI+THERAPY (Dermoestetyczna Retibrazja) Arkana wykorzystała nowatorską koncepcję fuzji retinolu i witam z komórkami skóry. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych biotechnologicznie rozwiązań - wektorowych nośników Vecticell. Ich nano rozmiary, budowa analogiczna do budowy komórek skóry pozwalają transportować retinol i witaminy A, E,C do żywych warstw naskórka oraz skóry właściwej.Fuzja komórki z nośnikiem umożliwia stopniowe uwalnianie substancji aktywnych bezpośrednio do komórek przez wiele godzin, co zwiększa ich absorpcję aż do 89%.Zabieg stymuluje odnowę komórkową, zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, zmniejsza produkcję tyrozynazy i melaniny, spłyca zmarszczki i zwiększa gęstość skóry, rozjaśnia i wyrównuje koloryt.

1h 190,00 PLN Забронировать

KONSULTACJA KOSMETYCZNA

Jeżeli nie wiesz na który zabieg masz się zdecydować z wybranej oferty, zarezerwuj sobie czas konsultacji kosmetycznej. Po wstępnym wywiadzie dobiorę odpowiedni zabieg oraz pielęgnację po zabiegu do Twojego rodzaju skóry, natomiast jeśli zdecydujesz się na zabieg po konsultacji, cena będzie wliczona w kwotę wykonanego zabiegu.

1h 40m 50,00 PLN Забронировать

BB. GLOW SKIN Nowość!!!

Serum BB Glow zawiera specjalne peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF, które stymulują wzrost i podział komórek. Tym samym są one odpowiedzialne za proces odmłodzenia skóry. Preparat używany podczas zabiegu z zastosowaniem mikroigieł pomaga w naprawie skóry, stymuluje fibroblasty w celu pobudzenia produkcji kolagenu, pozwalając w efekcie przywrócić skórze Blask i Zdrowy wygląd. Zabieg obejmuje twarz+ szyja. Seria od 4-5 w odstępach 2-3 tygodnie.

1h 30m 300,00 PLN Забронировать

ACNE QS HACKER THERAPY MD NOWOŚĆ!!!

PPZEŁOMOWA TERAPIA LIKWIDUJĄCA PRZYCZYNY TRĄDZIKU. Specjalne zaprojektowana terapia dermo-kosmetyczna regulująca mikrobiom skóry skłonnej do trądziku. Opiera się na inteligentnym mechanizmie blokujacym system komunikacji między bakteriami-QS. System ten jest głównym winowajcą odpowiedzialnym za zaburzenia mikrobiomu skóry oraz zmiany trądzikowe. Bohaterem linii jest innowacyjna substancja Quora Noni PRCF zawierająca fitopeptydy(roślinne biofaktory)z komórek macierzystych Noni. Stanowi ona inteligentny dermo-haker sygnałów bakteryjnych, który skutecznie wpływa na skład biofilmu na powierzchni skóry. Połączone siły terapii likwidują główną przycznę powstawania zmian trądzikowych.

1h 10m 190,00 PLN Забронировать

NEURO GABA&NANA THERAPY Nowość!!!

Błyskawiczny w działaniu neuropeeling zawierający neurotransmitery GABA( kwas gamma -aminobutyrowy) oraz NANA( kwas N-acetylo-5-neuraminowy), które pełnią rolę przekaźnikową i regulacyjną. W połączeniu z 30% kwasem mlekowym zapewniają wygładzenie bruzd i poprawę napięcia skóry("freezing efect"). Po zastosowaniu kuracji widoczne jest natychmiastowe wypełnienie zmarszczek(" plumping effect") oraz nawilżenie cery ("hydro effect"). Dodatek kwasu hialuronowego w dwóch postaciach, niskocząsteczkowej i wielkocząsteczkowej, dodatkowo wzmacnia efekt odmłodzenia.

1h 15m 200,00 PLN Забронировать

J EVOLUTION THERPY Nowość!!!

Evolucyjna kuracja opierająca się na modyfikacji klasycznego peelingu Jessnera. W tej nowoczesnej terapii rezorcynol zastąpiony jest jego bezpieczną i skuteczniejszą postacią- heksylrezorcynolem. Składnik ten połączony został z kwasem mlekowym, cytrynowym i salicylowym. Działanie produktu wzmacnia dodatkowo bakuchiol- roślinna alternatywa retinolu oraz witamina C. Intensywna forma peelingu przeznaczona jest dla skór zniszczonych, ze zmarszczkami i bruzdami, z photoagingiem, przebarwieniami oraz cery grubej i opornej na inne peelingi. Zabieg wykonany na twarz, szyję i dekolt.

1h 250,00 PLN Забронировать

NECK GUARD NOWOŚĆ "Odmłodzenie skóry szyi"

Innowacyjna terapia odmładzająco-pielęgnująca skórę szyi, której efekty widoczne są już po 3 tygodniach. Skoncentrowana zarówno na spłyceniu widocznych bruzd i głębokich zmarszczek związanych z procesem starzenia się, jak i zapobieganiu zmianom tworzenia się " technicznej szyi". Jest to kuracja niwelujaca widoczność zmarszczek typu" obręcze Venus" oraz " indyczą szyję" spowodowanych nieprawidłową pozycją podczas pracy przy komputerze, podczas snu, czy korzystania ze smartfona, czytania książek. Wspomniane objawy potęguje również anatomia: specyficzny układ mięśnia szerokiego szyi oraz jego charakter mimiczny sprawiają, że skóra jest w tym miejscu skłonna do zwiotczeń i zaburzenia struktury. Staje się wówczas cienka i pofałdowana. Profesjonalny zabieg polega na 3 etapowym programie zabiegowym, którego jednym z elementów jest autorski masaż rozlużniajacy napięcie mięśniowe, a następnie silna stymulujaca i wygładzenie zmarszczek oraz poprawa struktury skóry.

1h 30m 190,00 PLN Забронировать

PRP-like THERAPY MD ESTETIC

Inspirowana medycyną regeneracyjną terapia PRP- like z efektem plasma-lift to bezinwazyjna alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Opiera się na działaniu peptydów W3Peptide i GHK-Cu, które remodelują skórę i przywracają jej młodość. To terapia uderzeniowa do lkompleksowego odmładzania skóry dojrzałej, z fotoagingiem, w ramach profilaktyki anti- aging czy po zabiegach inwazyjnych wymagających przyspieszonej regeneracji. Daje spektakularne efekty w połączeniu z pozostałymi liniami MD estetic. Zabieg ten wykonany jest na twarz, szyję i dekolt +masaż dłoni.

1h 20m 250,00 PLN Забронировать

CARBO RE-CONSTRUCTOR MD ESTETIC

Autorska terapia z efektem karboksyterapii łączy w sobie aktywną formę kwasu ksymenynowego, argininę oraz remodelujący peptyd. Kwas ksymenynowy oraz arginina poprawiają mikrokrążenie, zwiększają dotlenienie skóry i jej odżywienie. Stymulują i remodelują tkankę, przywracając jej właściwą rzeźbę ,jędrność oraz elastyczność umożliwiająca korektę owalu twarzy w stree "V" tzn. policzki, okolice żuchwy i podbródka. Kuracja jest bezinwazyjną, bezpieczną i bezbolesną alternatywą dla estetycznych zabiegów liftujących. Stanowi połączenie efektu karboksyterapii i nici liftingujących. Zabieg ten wykonany jest na twarz, szyję i dekolt + masaż dłoni.

1h 20m 250,00 PLN Забронировать

TRANSFORM HA THERAPY MD ESTETIC

Dermokosmetyczna terapia z transformowalnym kwasem hialuronowym zamkniętym w elastycznych, odkształcających się nośnikach. Wyjątkowo mały rozmiar nośników i deformowalna błona sprawia, że kwas hialuronowy przenika przez barierę naskórka, docierając do skóry właściwej. Tam długotrwale wiąże wodę, daje efekt głębokiego nawilżenia, zwiększenia gęstości skóry i wypełnienia zmarszczek. Zabieg ten wykonany jest na twarz, szyję i dekolt + masaż dłoni.

1h 20m 250,00 PLN Забронировать

RETI FUSHION- ZŁOTY STANDARD ODMŁADZANIA

Zabieg z retinolem i eksfoliacją kwasem migdałowym. Kompleksowe odmłodzenie i pielęgnacja skóry dojrzałej. Retinol o stężeniu 0.3%, kwas ferulowy oraz witaminy E i C to gwarancja zwalczania wszystkich oznak starzenia skóry. Retinol to złoty standard odmładzania dla skóry dojrzałej, łojotokowej, z przebarwieniami, ale także cery Męskiej. Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt.

1h 15m 190,00 PLN Забронировать

CANNABIS THERAPY MD

Pierwsza profesjonalna i legalna BIOterapia z konopi. Naturalna kuracja naprawcza opiera się na kannabidiolu,oleju konopnym i makowym, które naprawiaja skórę na 3 poziomach. Kannabidiol(CBD) naśladuje działanie naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokannabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco. Opatentowana substancja- Cebidiol to rewolucja w produktach z CBO. Dzięki wielowarstwowym sferom składnik ten jest stabilny i stopniowo uwalniany w skórze przez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to żródło nieocenionych NNKT, które naprwiają płaszcz hydrolipidowy oraz działają przeciwzapalnie. Linia dedykowana jest osobom o skórze nadreaktywnej i dysfunkcyjnej, w której bariera ochronna i jej prawidłowe funkje zostały zaburzone. Zabieg ten wykonany jest na twarz, szyję i dekolt.

1h 20m 190,00 PLN Забронировать

ACID THERAPY MD

Arkana ACID Therapy MD to specjalistyczne dermoestetyczne peelingi, opierające się na wysokich stężeniach kwasów glikolowego, pirogronowego, migdałowego, salicylowego. Kompletna linia zawiera również produkty przygotowujące do zabiegów profesjonalnych, jaki kosmetyki do pielęgnacji domowej pozwalające na właściwą pielęgnację przed oraz po peelingach. Dermoestetyczna kuracja z kwasami przeznaczona do odnowy i eliminacji niedoskonałości cery. Zabieg ten wykonany jest na twarz i szyję.

1h 190,00 PLN Забронировать

ACID THERAPY AZAC PEEL MD

Terapia ukierunkowana na eliminację głównych przyczyn powstawania zmian trądzikowych i rumienia. Zawarty w niej kwas azelainowy działa na 3 poziomach: przeciwbakteryjnie i seboregulująco, przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie oraz rozjaśniająco. Dzięki temu kuracja jest skutecznym, wielokierunkowym narzędziem w walce zarówno z trądzikiem zwykłym, jak i różowatym. Produkty z linii można bezpiecznie stosować przez cały rok niezależnie lub w połączeniu z profesjonalnymi zabiegami. Zabieg ten wykonany jest na twarz i szyję.

1h 150,00 PLN Забронировать

Biomimetic peptide- Odzyskana Młodość

Biomimetyczna terapia oparta na rewolucyjnym peptydzie Progeline i aminokwasie Adipofill'in aktywnie przeciwdziała oraz redukuje oznaki starzenia się. Specjalne produkty napinające, stworzone na bazie polimerów i czystego kwasu hialuronowego, pozwalają uzyskać błyskawiczne efekty liftujace oraz wypełniające zmarszczki. Zabieg wykonany jest na twarz, szyję i dekolt.

1h 150,00 PLN Забронировать

ACNE OUT THERAPY PRO &MANDELIC PEEL

(Oczyszczanie manualne) Linia rekomendowana dla skór tłustych, mieszanych i trądzikowych. Wykorzystuje synergiczne działanie unikalnych substancji aktywnych, takich jak czysty kwas szklimowy, kwas salicylowy oraz Affipore™- wyciąg z liści Barosma betulina. Zabieg ten wykonany jest na twarz i szyję.

2h 150,00 PLN Забронировать

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Zabieg mechanicznego złuszczania naskórka, odmładza skórę, rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki i powierzchowne blizny, zmniejsza rozszerzone pory, odżywia i nawilża skórę, poprawia jej elastyczność, wspomaga leczenie trądziku.

1h 110,00 PLN+ Забронировать

PEELING KAWITACYJNY

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem jest widocznie wygładzona, promienna i delikatna w dotyku skóra

1h 70,00 PLN+ Забронировать

SONOFOREZA

Zabieg ten powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy preparatów regenerujących i nawilżających. Sonoforeza ma za zadanie transport witamin w głąb skóry. Ten zabieg pielęgnacyjny na twarz jest idealnym dopełnieniem innych działań stosowanych w kosmetyce i spowalnia procesu starzenia się skóry.

1h 70,00 PLN+ Забронировать

PIELĘGNACJA CIAŁA

BODY LIPOLYSIS THERAPY MD NOWOŚĆ!!!

PROFESJONALNA ALTERNATYWA DLA LIPOLIZY Absolutnie innowacyjna terapia lipolysis-like. Nieinwazyjna alternatywa dla lipolizy. Wykorzystuje przełomową technologię do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Głównymi składnikami aktywnymi są VECTICELL Lipolisisi i VECTICELL Capsaicin. VECTICELL Lipolysis to elastyczne nośniki z zamkniętymi trzema synergistycznie działającymi substancjami L-karnityną, kofeiną oraz stosowanym dotychczas tylko w lipolizie iniekcyjnej deoksycholanu sodu. Druga substancja akywana to VECTICELL Capsaicin, która łączy w sobie termoaktywną kapsaicynę w połączeniu z kofeiną, przyspieszająca efekt spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki elastycznym nośnikom substancje aktywne szybko i skutecznie docierają do skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, gdzie stopniowo uwalniaja się działając przez kilka godzin. Zabieg może być wykonany np. brzuch lub brzuch+uda

1h 30m 190,00 PLN+ Забронировать

PRO-ELASTIC NOWOŚĆ!!! "DERMIKA" Pakiet 3 zabiegów

PRO-ELASTIC to zabieg dla Pań w każdym wieku, przygotowany z myślą o miejscowej (np. uda, pośladki, brzuch i biust) kuracji PRZECIWROZSTĘPOWEJ oraz dla skóry wymagającej UELASTYCZNIENIA, WZMOCNIENIA i UJĘDRNIENIA. Łączy działanie substancji aktywnych, odpowiedzialnych za spójność i wytrzymałość włókien podporowych, z działaniem gumowej maski algowej, nakładanej w komfortowej dla ciała temperaturze. Polecany jako profilaktyka dla kobiet w ciąży. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji w okresie szybkiego przybierania na wadze lub chudnięcia, gdy niezbędna jest poprawa kondycji i wyglądu skóry. Polecamy wykonywanie zabiegu w indywidualnie dobranej serii 1–2 zabiegi tygodniowo oraz stosowanie kuracji domowej preparatami PASSIONÉ BODY. EFEKTY WIDOCZNE PO ZABIEGU: kompleksowo wzmocniona i uelastyczniona skóra, wygładzona i dobrze nawilżona, chroniona przed powstawaniem rozstępów, ograniczenie już istniejących rozstępów.

1h 30m 300,00 PLN Забронировать

MASAŻ

RYTUAŁ SPA NA TWARZ Nowość !!!

Masaż "KOBIDO"połączony z peelingiem i maską z linii zabiegowej "CARBO RE- CONSTRUKTOR MD ESTETIC" plus Masaż Dłoni

1h 30m 250,00 PLN Забронировать

Masaż KOBIDO Nowość!!!

Wizualne efekty masażu: Masaż Kobido znany jest jako "niechirurgiczny lifting twarzy" Dzięki technikom Kobido można NATURALNIE i z biegiem czasu: - Zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne, - Zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się naszej skóry, - Odzyskać młodą twarz poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni, - Stymulować metabolizm komórkowy, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry, - Oczyścić skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry dzięki czemu dodajemy jej naturalnego blasku, - Zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy, - Stymulować produkcję składników skóry"KOLAGEN i ELASTYNĘ" Zdrowotne efekty masażu: - Reguluje bilans energetyczny całego ciała, - Walczy ze stresem, - Zapewnia pełny relaks i odprężenie, - Zmniejsza efekty bruksizmu, - Łagodzi bóle głowy, - Unika sztywności twarzy, - Zmniejsza problemy z układem pokarmowym, - Poprawia wzrok.

55m 120,00 PLN Забронировать

Masaż twarzy+peeling

Działa rozluźniająco, likwiduje napięcia mięśniowo-nerwowe oraz psychiczne. Szczególnie zalecany jest po długotrwałym wysiłku fizycznym, jaki i psychicznym. Masaż ten daje poczucie błogości i sprawia, że zapomina się o codziennych kłopotach. Jest to zabieg poprawiający nastrój i lepszy wygląd skóry.

40m 50,00 PLN Забронировать

Masaż relaksacyjny

Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego oraz psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Z tego powodu ruchy w trakcie masażu wykonywane są: spokojnie, rytmicznie i łagodnie, a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

1h 10m 90,00 PLN Забронировать

KLASYCZNY

Masaż klasyczny zwany też szwedzkim polega na oddziaływaniu na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy. Stosowane w masażu klasycznym szybkie ruchy są na ogół stymulujące dla naszego organizmu, natomiast powolne wywierają efekt uspokajający i relaksujący.

1h 80,00 PLN Забронировать

Leczniczy

Masaż oddziałuje na spięte mięśnie, powięzi, tkanki łączne oraz stawy. Łączy w sobie klasyczną metodę masażu pleców z różnymi terapiami pobocznymi typu np: oddziaływanie na powięzi. Jego celem jej poprawa samopoczucia w kontekście działania przeciwbólowego i zniwelowania napięcia w obrębie kręgosłupa, barków i szyi. Natomiast nie jest to zabieg terapii manualnej.

30m 50,00 PLN Забронировать

MODELUJĄCY (bańką chińską)

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

45m 70,00 PLN Забронировать

SPORTOWY

Masaż sportowy jest zbliżony do klasycznego masażu leczniczego, z tym, że w ramach tej techniki masaż wykonywany jest ze zdecydowanie większą siłą i energią. Celem masażu sportowego jest rozgrzewka dla mięśni i stawów oraz przygotowanie ich do wysiłku. Masaż sportowy przyśpiesza wchłanianie przez organizm kwasu mlekowego (zakwasy) oraz likwiduje przemęczenie powstałe na skutek intensywnego wysiłku fizycznego.

1h 90,00 PLN Забронировать

MEZOTERAPIA IGŁOWA /MIKROIGŁOWA

MESO-LIFT

Zabieg przeciwzmarszczkowo-ujędrniający

40m 210,00 PLN+ Забронировать

MESO-FILLING&ANTI SCAR

Podbudowanie zmarszczek i blizn zanikowych

1h 350,00 PLN+ Забронировать

MESO-BOTULIFT

Zabieg liftingujący

30m 200,00 PLN+ Забронировать

MESO-EYE CORRECTOR

Zabieg likwidujący cienie i obrzęki wokół oczu

30m 190,00 PLN+ Забронировать

MESO-EYE BOTULIFT

Zabieg przeciwzmarszczkowo-liftingujący okolice oczu

30m 190,00 PLN+ Забронировать

MESO-LIPOLISIS

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową

30m 200,00 PLN+ Забронировать

MESO-ANTI CELLULIT&SLIMMING

Zabieg wyszczuplająco-antycellulitowy

40m 190,00 PLN Забронировать

MESO-HAIR

Zabieg stymulujący wzrost włosów i odżywienie skóry głowy

40m 170,00 PLN+ Забронировать

MESO-ANTI STRETCH MARKS

Zabieg likwidujący rozstępy i ujędrniający ciało

40m 250,00 PLN+ Забронировать

DEPILACJA WOSKIEM/PASTĄ CUKROWĄ

Całe nogi

1h 90,00 PLN Забронировать

Bikini brazylijskie

50m 60,00 PLN+ Забронировать

Plecy / tors

1h 90,00 PLN Забронировать

Uda

40m 60,00 PLN Забронировать

Łydki

30m 50,00 PLN Забронировать

Przedramiona

20m 35,00 PLN Забронировать

Całe ręce

30m 45,00 PLN Забронировать

Bikini klasyczne

30m 40,00 PLN Забронировать

Pachy

30m 30,00 PLN+ Забронировать

Wąsik / broda

15m 10,00 PLN+ Забронировать

ZABIEGI DODATKOWE

EYE COMPLEX CARE + Henna brwi i rzęs z regulacją

"Kompleksowa pielęgnacja skóry wokół oczu" Zadaniem nowej linii EYE COMPLEX CARE jest kompleksowa pilęgnacja na wszystkich poziomach skóry wokół oczu. Hybrydowe połączenie w pielęgnacji domowej i gabinetowej. Linia odpowiada na 6 głównych problemów związanych z okolicą oka: zmarszczki wokół oczu,opadająca powieka,utrata elastyczności,pogłębiona "dolina łez",cienie i zasinienia pod oczami, skłonność do obrzęków i worków. Globalne podejście do problemów zapewnia dobór rewolucyjnych składników i nowe programy zabiegowe o szerokim i nowatorskim spektrum działania.

1h 40m 130,00 PLN+ Забронировать

HENNA(brwi, regulacja+ laminacja+botox)

Zabieg obejmuje: hennę brwi z regulacją oraz lifting, laminację, hennę, botox rzęs. Zabieg Fall in the Volume"Noblelashes" przeznaczony jest do delikatnego lecz długotrwałego podkreślenia rzęs. Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach. Botox dzięki swoim właściwościom nawilża i zwiększa objętość rzęs. (Bomba witaminowa dla rzęs naturalnych!) Efekt zabiegu widoczny przez około 4 tygodnie.

1h 40m 100,00 PLN Забронировать

Lifting +laminacja+botox rzęs

Zabieg Fall in the Volume" Noblelashes" przeznaczony jest do delikatnego lecz długotrwałego podkreślenia rzęs. Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach. Botox dzięki swoim właściwościom nawilża i zwiększa objętość rzęs. (Bomba witaminowa dla rzęs naturalnych!)Efekt zabiegu widoczny przez około 4 tygodnie.

1h 30m 80,00 PLN Забронировать

Henna + zabieg parafinowy na dłonie

(rzęs, brwi + regulacja +zabieg paranowy na dłonie)

1h 60,00 PLN Забронировать

Rozjaśnianie brwi+koloryzacja+regulacja

55m 40,00 PLN Забронировать

Rozjaśnianie brwi

30m 25,00 PLN Забронировать

HENNA(brwi + regulacja)

30m 30,00 PLN Забронировать

HENNA(rzęs, brwi + regulacja)

40m 40,00 PLN Забронировать

HENNA RZĘS

30m 20,00 PLN Забронировать

HENNA w zabiegu na twarz (rzęs, brwi + regulacja )

40m 20,00 PLN Забронировать

Regulacja

30m 15,00 PLN+ Забронировать

Наша работа

Salon Kosmetyczny, Brwi i rzęsy - Twój Gabinet Piękna Evolet
Salon Kosmetyczny - Twój Gabinet Piękna Evolet
Salon Kosmetyczny, Brwi i rzęsy - Twój Gabinet Piękna Evolet
Salon Kosmetyczny, Brwi i rzęsy - Twój Gabinet Piękna Evolet
Salon Kosmetyczny - Twój Gabinet Piękna Evolet
Salon Kosmetyczny - Twój Gabinet Piękna Evolet

Отзывы (60)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about Twój Gabinet Piękna Evolet you have to use the service first.

 1. Patrycja avatar

  Patrycja Ś.

  Wizyta należy do bardzo udanych i przyjemnych. Miła ciepła atmosfera i profesjonalne podejście. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do Pani Ewy. Dziękuję.

  Twój Gabinet Piękna Evolet 09/10/2019

  Dziękuję serdecznie ❤ za pozostawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie 😃

 2. Ana avatar

  Ana L.

  Jestem szczęśliwa i zadowolona. Miła atmosfera. Pani Ewa Rezlerska bardzo dobrze doradzała mi w kwestii pielęgnacji skóry i zabiegu. Gorąco polecam Twoj Gabinet Piekna Evolet.

  Twój Gabinet Piękna Evolet 30/09/2019

  Dziękuję pięknie 🤗za wystawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie Ana ❤😘

 3. Sawa avatar

  Sawa G.

  Polecam, gabinet ładny i przyjemny. Pani Ewa bardzo sympatyczna.

  Twój Gabinet Piękna Evolet 09/10/2019

  Dziękuję bardzo za wystawienie opinii 😘

 4. Joanna avatar

  Joanna K.

  Przesympatycznie☺punktualnie☺i profesjonalnie!

  Twój Gabinet Piękna Evolet 09/10/2019

  Dziękuję bardzo za pozostawienie opinii 👍 Pozdrawiam ❤

 5. Julia avatar

  Julia K.

  Przyjemny zabieg, super atmosfera, pani Ewa bardzo pomocna z wieloma poradami na temat pielęgnacji skóry twarzy. Dziękuję :)

  Twój Gabinet Piękna Evolet 23/09/2019

  Dziękuję bardzo 😘 za wystawienie opinii. Pozdrawiam cieplutko 🤗

Похожие компании


 1. Zielona Góra
 2. Salon Kosmetyczny
 3. Twój Gabinet Piękna Evolet