Что вы ищете?
Где?
Когда?
La Vital Zagajnikowa
Zagajnikowa 35, 1 piętro, 91-849, Łódź, Bałuty
5,0
21 отзывов

La Vital Zagajnikowa

Zagajnikowa 35, 1 piętro, 91-849, Łódź, Bałuty
Venue Health and Safety Rules

Услуги


  Популярные Услуги

  • Manicure klasyczny

   Usługa obejmuje opiłowanie paznokci, opracowanie skórek, pomalowanie paznokci lakierem klasycznym. Na zakończe...nie zabiegu nakładany jest krem do dłoni i oliwka do skórek.
   показать больше
   40,00 zł
   1ч:15мин
  • Utwardzenie płytki Hard'em lub Bazą Proteinową/ Fi

   Usługa obejmuje nałożenie na płytkę paznokcia preparatu Fiber Base lub Semi Hard, w celu utwardzenia paznokcia.... Polecane w przypadku cienkich paznokci jako dodatkowe wzmocnienie podczas manicure hybrydowego.
   показать больше
   30,00 zł
   20мин
  • Henna brwi z regulacją

   Usługa obejmuje farbowanie brwi henną o odpowiednio dobranym kolorze i regulację brwi ciepłym woskiem lub pęse...tą.
   показать больше
   25,00 zł
   30мин

 • Laser LightSheer

  • Light Sheer - uda

   249,00 zł
   1ч:10мин

 • Masaż

  • Masaż KOBIDO- Liftingujący masaż twarzy

   200,00 zł

 • Medycyna Estetyczna

  • Mezoterapia iglowa- szyja 1 Preparat

   300,00 zł
  • Mezoterapia igłowa 1 preparat (1 okolica). Cyto Ca

   CytoCare 532 to specjalnie zbilansowany intensywnie nawadniający preparat kosmetyczny, dający widoczny efekt p...oprawy wyglądu skóry.Strechcare działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność.Zabieg polega na podaniu za pomocą iniekcji odpowiednio dobranych preparatów w głąb skóry. Efekty : nawilżenie, rozświetlenie, napięcie i zagęszczenie skóry. Zabieg obejmuje jedną okolicę (np. twarz)
   показать больше
   300,00 zł
   1ч:30мин
  • Mezoterapia igłowa 2 preparaty (1 okolica). Cyto C

   CytoCare 532 to specjalnie zbilansowany intensywnie nawadniający preparat kosmetyczny, dający widoczny efekt p...oprawy wyglądu skóry. Strechcare działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność.Zabieg polega na podaniu za pomocą iniekcji odpowiednio dobranych preparatów w głąb skóry. Efekty : nawilżenie, rozświetlenie, napięcie i zagęszczenie skóry. Zabieg obejmuje jedną okolicę (np. twarz)
   показать больше
   450,00 zł
   1ч:30мин
  • Mezoterapia igłowa CytoCare 715 C line

   Nawilżenie i działanie antyoksydacyjne, spektakularny efekt rozświetlający.Zabieg polega na podaniu za pomocą ...iniekcji odpowiednio dobranych preparatów w głąb skóry. Efekty : nawilżenie, rozświetlenie, napięcie i zagęszczenie skóry. Zabieg obejmuje jedną okolicę (np. twarz)
   показать больше
   500,00 zł
   1ч:30мин
  • Mezoterapia igłowa dłoni

   Zabieg polega na podaniu, za pomocą iniekcji, w głąb skóry specjalnie zbilansowanego, intensywnie nawadniające...go preparatu kosmetycznego. Efektem jest widoczny efekt poprawy wyglądu skóry – nawilżenie i napięcie skóry dłoni.
   показать больше
   300,00 zł
   1ч:30мин

 • Kosmetologia lecznicza

  • pH formuła resurfacing A.G.E; A.C.N.E; CR

   pH formuła A.G.EIntensywny zabieg przeciwstarzeniowy o natychmiastowym działaniu napinającym i wygładzającym s...kórę. Bardzo intensywne odmłodzenie i przebudowa skóry. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku. Zabieg wzmocniony jest aktywną witaminą C.pH formuła A.C.N.EIntensywny zabieg przeciwtrądzikowy. Oczyszcza skórę, reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, redukuje widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku i przy każdym typie skóry. Zabieg wzmocniony jest aktywną witaminą C. 3. pH formuła C.R. COMPLEXSpecjalistyczna terapia skóry naczyniowej i wrażliwej, a także z trądzikiem różowatym. Wykazuje intensywne działanie anti-redness, redukuje rumień i zaczerwienienia, a także działa przeciwzapalnie i łagodząco w terapii trądziku różowatego. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, uszczelnia je i uelastycznia, dzięki czemu zmniejsza ich widoczność i zapobiega ich uszkodzeniom. Zabieg wzmocniony jest aktywną witaminą C.
   показать больше
   250,00 zł
   1ч:30мин
  • pH formuła resurfacing M.E.L.A

   Intensywna terapia redukująca przebarwienia i przywracająca jednolity koloryt skóry. Wyjątkowo bogaty skład su...bstancji aktywnych wykazuje silne działanie rozjaśniające, ale również przeciwstarzeniowe i odmładzające. Zabieg wzmocniony jest aktywną witaminą C.
   показать больше
   300,00 zł
   1ч:30мин
  • resurfacing dodatkowa formuła w jednym zabiegu

   125,00 zł
   15мин

 • Zabiegi na twarz

  • Peeling kawitacyjny

   Peeling kawitacyjny jest zabiegiem złuszczającym polecanym dla każdego rodzaju skóry, w szczególności wrażliwe...j, alergicznej. Dzięki działaniu ultradzwięków skóra zostaje w delikatny sposób oczyszczona. Zabieg rozpoczyna maska enzymatyczna, dzięki której efekt oczyszczenia i wygładzenia skóry jest spotęgowany. Nakładane jest odpowiednio dobrane serum, a na wykończenie zabiegu maska dedykowana do danego typu skóry.
   показать больше
   150,00 zł
   1ч:30мин
  • Mikrodermabrazja

   Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym, który polega na ścieraniu powierzchownych warstw naskórka za po...mocy głowicy diamentowej, przy jednoczesnej stymulacji głębiej położonych warstw skóry. Zabieg polecany jest dla cery suchej, dojrzałej, tłustej i zanieczyszczonej, mieszanej i z przebarwieniami. Zabieg rozpoczyna dokładne oczyszczenie skóry przy pomocy mleczka enzymatycznego. Wykonanie mikrodermabrazji. Następnie nakładane jest odpowiednio dobrane serum, a na wykończenie zabiegu maska dedykowana do danego typu skóry.
   показать больше
   160,00 zł
   1ч:30мин
  • Duobrazja pH Formuła

   Duobrazja jest zabiegiem złuszczającym składającym się z dwóch etapów – mikrodermabrazji i resurfacingu kwasow...ego CR pH Formuła. Mikrodermabrazja jest zabiegiem ścierającym powierzchowne warstwy naskórka, CR pH Formuła to mieszanka kwasów ze specjalnymi nośnikami transportującymi kwas aż do skóry właściwej. Dzięki podwójnemu złuszczaniu efektem zabiegu jest idealne oczyszczenie i przebudowa skóry. Zabieg polecany dla cery suchej, dojrzałej, tłustej i zanieczyszczonej, palacza, z przebarwieniami. Zabieg rozpoczyna dokładne oczyszczenie skóry przy pomocy mleczka enzymatycznego. Wykonanie mikrodermabrazji i resurfacingu kwasowego. Następnie nakładane jest odpowiednio aktywne serum z witaminą C i kwasem hialuronowym , a na wykończenie zabiegu maska dedykowana do danego typu skóry.
   показать больше
   220,00 zł
   1ч:30мин
  • Witaminowe odprężenie z masażem

   Relaksujący i odprężający zabieg obejmujący odświeżenie naskórka dzięki enzymatycznej masce złuszczającej, nał...ożenie rozświetlającej i napinającej ampułki z witaminą C i relaksujący masaż twarzy, szyi i dekoltu. Regularnie wykonywany zabieg widocznie poprawia rozświetlenie i napięcie skóry.Zabieg polecany dla każdego rodzaju skóry, peeling enzymatyczny jest najdelikatniejszą formą złuszczania naskórka, witamina C ma działanie antyoksydacyjne, rozświetlające i uszczelniające naczynia krwionośne.
   показать больше
   140,00 zł
   1ч:30мин
  • pH formuła - pHenomen pHantastic Lift

   Zabieg pielęgnacyjny opierający się na odnowie naskórka poprzez delikatne złuszczenie skóry. Składniki aktywne...: mieszanka kwasów + THPE, cytostatyki, kwas pirogronowy. Działanie: natychmiastowo liftingujące, regenerujące, napinające. Zabieg polecany szczególnie skórom dojrzałym i wiotkim.
   показать больше
   180,00 zł

 • Podologia

  • Konsultacja podologiczna

   Konsultacja podologiczna obejmuje zdiagnozowanie stóp i zaplanowanie odpowiedniej terapii podologicznej i piel...ęgnacji domowej.
   показать больше
   40,00 zł
   30мин
  • Obcięcie i opiłowanie paznokci u stóp

   Zabieg podologiczny obejmujący oczyszczenie wałów paznokciowych, skrócenie i opiłowanie paznokci i zastosowani...e odpowiednio dobranego serum do paznokci.
   показать больше
   60,00 zł
   45мин
  • Oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo (1 pa

   Zabieg obejmuje skrócenie i oczyszczenie jednego paznokcia zmienionego chorobowo i zastosowanie odpowiedniego ...preparatu/opatrunku.
   показать больше
   40,00 zł
   30мин
  • Oczyszczenie wszystkich paznokci zmienionych choro

   Zabieg obejmuje skrócenie i oczyszczenie wszystkich paznokci zmienionych chorobowo i zastosowanie odpowiednieg...o preparatu.
   показать больше
   100,00 zł
   1ч:10мин
  • Opatrunek na konsultacji podologicznej

   15,00 zł
   5мин

 • Kosmetyka

  • Depilacja woskiem- broda

   10,00 zł
   20мин
  • Depilacja woskiem- baki

   15,00 zł
   15мин
  • Depilacja woskiem- całe nogi

   80,00 zł
  • Parafinowa kąpiel dłoni

   40,00 zł
   30мин
  • Manicure hybrydowy + zdjęcie hybrydy

   Usługa obejmuje usunięcie lakieru hybrydowego, opiłowanie paznokci, opracowanie skórek, pomalowanie paznokci l...akierem hybrydowym (zdobienie french). Na zakończenie zabiegu nakładany jest krem do dłoni i oliwka do skórek.
   показать больше
   70,00 zł
   1ч:35мин

Посмотрите Наши Работы

Отзывы

Booksy ценит достоверные отзывы и проверяет и утверждает их только в случае, если клиент посещал данный салон.
5.0/5
21 отзывов
 • 5
  21
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Kasia K…

нояб. 28, 2020
Perfekcyjny zabieg woskiem, przemila o przede wszystkim z ogromną wiedza obsluga....

Wioletta S…

нояб. 19, 2020
Jestem bardzo zadowolona,profesjonalnie i miła atmosfera:)Napewno jeszcze odwiedzę....

Jolanta W…

нояб. 15, 2020
Polecam wszystkim, profesjonalna obsługa , przesympatyczna atmosfera!!!!...

Anna-Maria W…

окт. 28, 2020
Wspaniały zabieg wykonany z niezwykłą starannością. Polecam....

Aleksandra G…

окт. 22, 2020
Byłam dziś pierwszy raz w La Vital, jestem bardzo zadowolona po hennie brwi i rzęs, czulam się świetnie podczas usługi ze względu na przemiłą Panią, która stworzyła super atmosferę i dodatkowo opowiedziała w ciekawy sposób o zabiegach w salonie, któr...e mogą pomóc mojej cerze. Polecam to miejsce z czystym sumieniem! Ja na pewno nie raz jeszcze zawitam :)

Ada M…

окт. 7, 2020
Dziękuję za wizytę w miłej atmosferze....

Joanna K…

сент. 8, 2020
Bardzo ładne brwi i sympatyczna obsługa - na pewno tam wrócę...

Aneta S…

сент. 7, 2020
Kształt brwi bardzo ładny, kolor również 😊 Dodatkowo, bardzo miła atmosfera ☺...

Ida B…

авг. 28, 2020
Polecam pod każdym względem ❤️Najlepiej wykonana henna brwi! 🐶...

Magdalena D…

авг. 27, 2020
Miła obsługa, potrafi doradzić bardzo dobrze wykonany pedicure i manicure....

Mari O…

авг. 22, 2020
W La Vital regularnie robię manicure hybrydowy. Jestem bardzo zadowolona. Przemiła obsługa....

Agnieszka C…

авг. 22, 2020
Zdecydowanie polecam ! Bardzo przyjemna atmosfera podczas wizyty. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie....

Justyna G…

авг. 6, 2020
Mani/pedi wykonane bardzo ładnie, w miłej atmosferze. Dodatkowo dowiedziałam sie sporo na temat pielęgnacji :) Gabinet bardzo przyjemny, panie stosują sie do reżimu sanitarnego. Dziękuję :)...

Wioletta P…

авг. 6, 2020
Jakość i precyzja a jaką została wykonana usługa przez Panią Magdalenę świadczą o dużym profesjonalizmie. Indywidualne podejście i poświęcenie czasu zasługują na podziękowania i szacunek. Polecam serdecznie! :)...

Kamila W…

авг. 4, 2020
Polecam...

Kinga W…

июль 15, 2020
Jak zawsze profesjonalnie i sympatycznie :)...

Agnieszka B…

июль 12, 2020
Serdecznie polecam. Szybko i efektownie, paznokcie się pięknie trzymają!...

Joanna R…

июль 6, 2020
Super. Polecam...

Anna T…

июль 6, 2020
Przemiła obsługa, Pani bardzo delikatna. Polecam....

Joanna L…

июль 2, 2020
Polecam byłam pierwszy raz i napewno wrócę ;)...
 • 1
 • 2