Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu
Kreatornia Relaksu

Kreatornia Relaksu to gabinet profesjonalnego masażu w ścisłym centrum miasta. Masaż to moja pasja! Oferuję szeroką gamę profesjonalnych masaży: od poprawiających stan zdrowia tj. masaż klasyczny, masaż głęboki, masaż sportowy, terapia tkanek miękkich i terapia punktów spustowych, po masaże modelujące sylwetkę i lipolityczne, jak masaż odchudzająco-antycellulitowy i masaż bańką chińską. Kreatornia Relaksu to także miejsce wyjątkowego odprężenia dzięki zabiegom RELAX tj. masaż relaksacyjny, masaż gorącą oliwą, masaż gorącymi kamieniami, destress, lomi lomi. Zabiegom w Kreatorni Relaksu towarzyszy muzyka dobrana do rodzaju masażu i naturalne olejki eteryczne, a klimat dopełnia blask świec i zapach wonnych kadzideł. W intymnym, przytulnym gabinecie w samym centrum Warszawy odnaleźć można zarówno odprężenie i ukojenie, jak i ożywcze pobudzenie ciała i umysłu. Zapraszam!

Забронируйте визит

Masaże ZDROWIE

Masaż klasyczny

Jest to manualny masaż o charakterze masażu podstawowego, wykonywany przez masażystę o różnym natężeniu ruchu, wielorakimi technikami rozgrzewającymi, agresywnymi oraz rozluźniającymi. Masażysta dobiera techniki w zależności od formy masażu klasycznego, który może przybierać formę masażu rozluźniającego, rozgrzewającego oraz głębokiego o charakterze sportowym.

1h 30m 170,00 PLN Забронировать
1h 110,00 PLN Забронировать
30m 70,00 PLN Забронировать

Masaż głęboki

Masaż głęboki to terapia działająca na warstwach i piętrach tkanek nieopracowywanych w masażu klasycznym czy sportowym. Jest też formą zaprogramowanej terapii pacjenta lub sportowca dostosowaną do konkretnej jednostki, nie jak w masażu sportowym powtarzającymi się sekwencjami ruchów takich samych dla każdego zawodnika. Za pomocą tej techniki można wpływać na stan napięcia mięśniowego i powięziowego, można korygować wady i leczyć dysfunkcje narządu ruchu.

1h 30m 170,00 PLN Забронировать
1h 130,00 PLN Забронировать
30m 80,00 PLN Забронировать

Masaż Gua-Sha (bańka chińska) / (odchudzający)

Jest to masaż manualny, wykonywany przy pomocy jednej z czterech gumowych baniek chińskich. Zabieg zaliczany jest do masaży odchudzających, antycellulitowych, modelujących sylwetkę oraz drenujących. Stosuje się go także podczas przeziębień o etiologii związanej z przewianiem, przemoczeniem, przemarznięciem.

1h 120,00 PLN Забронировать
30m 80,00 PLN Забронировать

Masaże RELAKS

DeStress - gorącą oliwą

To autorski masaż relaksujący który zawiera kilkanaście chwytów z różnych technik masażu jakie dotąd poznaliśmy. Są one tak dobrane aby pacjęta maksymalnie zrelaksować i rozluźnić po stresującym dniu czy tez ciężkim dniu pracy. W założeniu ma wyciszać i relaksować dawać wytchnienie napiętym i zmeczonym mięśnią. Po takim masażu poczujesz się błogo, jak gdybyś unosił się kilkana centymetrów nad ziemią ;)

1h 30m 200,00 PLN Забронировать
1h 150,00 PLN Забронировать

Lomi Lomi

To masaż całościowy w pełnym znaczeniu tego słowa. Uzdrawia ciało i duszę. Obniża napięcie mięśni, a także usuwa wewnętrzne blokady. W naturalny i łagodny sposób leczy psychikę, ponieważ w naszych mięśniach, ścięgnach, stawach zapisana jest pamięć dawnych przeżyć i uczuć. Na skutek różnych złych doświadczeń otaczamy się intuicyjnie skorupą, by się chronić przed światem, który jest źródłem naszych cierpień i problemów. Zaczynamy udawać, zamykać się. Poza tym wpojone nam zasady, co wolno, co wypada i co jest możliwe, nierzadko zagradzają nam drogę do szczęścia.

1h 30m 300,00 PLN Забронировать
1h 200,00 PLN Забронировать

Masaż gorącymi kamieniami

masaże gorące - są to masaże relaksacyjne o charakterze refleksologicznym. Do masaży gorących można zaliczyć masaż gorącą czekoladą, masaż gorącymi stemplami ziołowymi, owocowymi oraz kamiennymi na bazie masła Karité.

1h 150,00 PLN Забронировать
30m 100,00 PLN Забронировать

Masaż z ziołami tybetańskimi

Masaż wykonywany jest mieszaniną oleju kokosowego i ziół Skomponowanych z ponad 100 składników, włączając również niewielkie ilości kamieni półszlachetnych, złota i srebra. Masaż koi nerwy, ma właściwości relaksujące oraz peelingujące.

1h 140,00 PLN Забронировать

Zabiegi na ciało

Algi mikronizowane z pilingiem

1h 30m 180,00 PLN Забронировать

Peeling ciała (sól/cukier) + masaż relaksacyjny

Peeling cukrowy lub solny. Zakończony masażem relaksacyjnym masłem z oleju kokosowego z kwasem hialuronowym i kolagenem.

1h 15m 140,00 PLN Забронировать

Trzy zmysły. Sensualny zabieg na ciało.

Jest to zabieg autorski wykorzystujący techniki masaży orientalnych (bali, jawajski, lomi lomi) i klasycznych z elementami akupresury i aromaterapii. Pobudzając Twoje Trzy zmysły, zapachem indyjskich i tybetańskich kadzideł, muzyką wprowadzająca w stan relaksu i gorącą oliwą, rozluźniając ciało i umysł. Wykonywany na bazie olejów esencjonalnych i olejów tłoczonych na zimno. Bez toksyn i chemii. Wykonywany jest od stóp do korzeni włosów. Zabieg wydobywa Twe naturalne piękno. Relaksuje ciało, uspokaja umysł, odnawia ducha. ​Zabiera w podróż w zakamarki duszy.

1h 180,00 PLN Забронировать
1h 30m 250,00 PLN Забронировать

Наша работа

Masaż - Kreatornia Relaksu
Masaż - Kreatornia Relaksu
Masaż - Kreatornia Relaksu

Отзывы (84)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about Kreatornia Relaksu you have to use the service first.

 1. Katarzyna avatar

  Katarzyna S.

  Masaż relaksacyjny gorącą oliwą. Było relaksująco, ale nie usypiająco ;) Czasem mocniej, ale w efekcie rozluźnienie, a tego potrzebowałam. Bardzo przyjemne światło, muzyka, kadzidło. Wytchnienie po ciężkim tygodniu. Wrócę! :)

 2. Paulina avatar

  Paulina J.

  Pierwszy raz i na pewno będę wracać regularnie ze względu na same plusy miejsca: możliwość umówienia wizyty w weekend, dobre ceny, lokalizacja ale przede wszystkim wysoki profesjonalizm. Masaż po prostu uwolnił mnie od bólu pospinanych mięśni, pan Maciek ma ogromną wiedzę i niesamowite wyczucie które daje efekt od razu. Polecam wszystkim osobom, tym które potrzebują rozluźnienia ale tez tym które szukają bardzo doświadczonego masażysty który ich wyleczy z bólu. Gabinet kameralny i bardzo przyjemny, atmosfera niezwykle sympatyczna. Dla mnie strzał w 10-tkę i wielka ulga że mam teraz miejsce które zapewni mi masaż pospinanych mięśni na najwyższym poziomie.

 3. Charlie avatar

  Charlie E.

  He was definitely not the friendliest person I've ever met. At some points even quite rude. He was however fluent in English which was helpful. However, the quality of the massage itself was excellent and helped a lot more than most other massages I've had in recent years.

 4. Aleksandra avatar

  Aleksandra S.

  Masaż był super, dostosowany do moich potrzeb. Miejscami bolesny, ale czułam dużą różnicę po. Bardzo dziękuję!

 5. Joanna avatar

  Joanna K.

  Bardzo kameralna, świetna atmosfera. Masaż zostawił siniaki ale spowodował że poczułam jakby mi zdjęto z pleców ciężar, o którym nawet nie wiedziałam, ze go noszę. Bardzo polecam - sama na pewno tam wrócę 😃

Похожие компании


 • STUDIO MANDALA

  Aleje Jerozolimskie 49 /32 klatka 3 piętro 3, 00-697, Warszawa, Ochota

 • WELTSEELE

  Zwycięzców 20, 03-938, Warszawa, Praga-Południe

 1. Warszawa
 2. Masaż
 3. Kreatornia Relaksu