Что вы ищете?
Где?
Когда?
EDU-MED ESTETIC
Kościuszki 1, 96-200, Rawa Mazowiecka

EDU-MED ESTETIC

Kościuszki 1, 96-200, Rawa Mazowiecka

Услуги


 • MEDYCYNA ESTETYCZNA I REGENERACYJNA

  • BOTOX

   Toksyna botulinowa jest toksyną produkowaną przez bakterie Clostridium botulinum. Działa poprzez porażenie mię...śni szkieletowych, blokując uwalnianie acetylocholiny w zakończeniach nerwowo-mięśniowych skutkując ich rozluźnieniem. Botox od dawna wykorzystywany jest w medycynie w leczeniu chorób, w których występuje nadmierne napięcie mięśni. W estetyce toksyna botulinowa stosowana jest celem zlikwidowania zmarszczek mimicznych a także w leczeniu nadmiernej potliwości. Całkowity efekt osiągamy po około 7-14 dniach i utrzymuje się on przez blisko 4-6 miesięcy. Po zabiegu zmarszczki wygładzają się.
   показать больше
   Варьируется
  • MEZOTERAPIA

   Mezoterapia jest procedurą szeroko wykorzystywaną w celu regeneracji i poprawy wyglądu skóry, w leczeniu cellu...litu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Metoda poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Mezoterapia to śródskórne bądź podskórne podanie małych dawek aktywnie działającego preparatu. Preparaty mogą być oparte na kwasie hialuronowym, krzemionce organicznej, aminokwasach, witaminach, enzymach, kofeinie a także związkach mineralnych, które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez całą grubość skóry.
   показать больше
   500,00 zł+
  • PLAN KOLAGEN PLUS

   NOWOŚĆ! ZABIEG PLASMA COMPLEX PREMIUM + HIFU. Przygotowanie i mobilizacja naturalnych możliwości tkanek własny...ch do regeneracji i rewitalizacji z wykorzystaniem zabiegu PLASMA COMPLEX PREMIUM przed stymulacją produkcji kolagenu, podniesieniem i ujędrnieniem tkanek uzyskanym dzięki zabiegowi HIFU.
   показать больше
   1 500,00 zł+
   1ч:30мин
  • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

   Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi, otrzymywanym z krwi pełnej pacjenta podczas odpowiedniej ...procedury. PRP (platelet rich plasma) to autologiczny koncentrat płytek krwi zawieszonych w niewielkiej ilości osocza. Osocze bogatopłytkowe nazywane jest także koncentratem czynników wzrostu (plasma rich growth factors – PRGFs), z powodu wysokiego stężenia w nim cytokin wzrostowych.
   показать больше
   500,00 zł+
  • FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

   Fibryna bogatopłytkowa to trójwymiarowa struktura, której matrycę stanowi fibryna. W przestrzeniach trójwymiar...owej sieci fibryny umiejscowione są wysokie stężenia nieaktywowanych, funkcjonalnych, nienaruszonych płytek krwi, krwinki białe oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Wszystkie te elementy wspólnie z fibryną tworzą strukturę matrix – przestrzenną strukturę, która stale i w długim okresie czasu stymuluje płytki do uwalniania czynników wzrostu cytokin. Czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste uwalniane z przestrzeni siatki fibrynowej silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek.
   показать больше
   500,00 zł+
  • NOWOŚĆ! PLASMA COMPLEX PREMIUM

   NOWOŚĆ! Plasma Complex Premium to kompletny zestaw do przeprowadzenia pełnego zabiegu głębokiej rewitalizacji ...i regeneracji. Dzięki wykorzystaniu właściwości fibryn osoczowych: IPRF i SPRF oraz komórek macierzystych w jednym zabiegu, uzyskujemy najwyższą skuteczność regeneracji, rewitalizacji i wypełnienia tkanek.
   показать больше
   900,00 zł+
   1ч:30мин
  • HIFU

   NOWOŚĆ! Bezpieczna alternatywa dla iniekcyjnego lub zabiegowego liftingu dająca długotrwałe i naturalne rezult...aty. Metoda niewymagająca przygotowania, okresu rekonwalescencji i postępowania pozabiegowego. Głęboka rewitalizacja, ujędrnienie i podniesienie tkanek, stymulacja produkcji kolagenu.
   показать больше
   900,00 zł+
   1ч:30мин

 • CHIRURGIA OGÓLNA

  • SKLEROTERAPIA

   Skleroterapia (ostrzykiwanie) to metoda leczenia bardzo drobnych żylaków i śródskórnych pajączków naczyniowych.... Polega ona na wprowadzaniu do światła naczynia preparatów, które powodują obkurczenie ściany naczynia i miejscowy, kontrolowany stan zapalny. Prowadzi on jego zamknięcia i zwłóknienia naczynia, które przestaje być widoczne. Zmienione chorobowo miejsca nakłuwa się od kilku do kilkunastu razy. Preparat wprowadzany jest w iniekcji, w postaci roztworu lub piany.
   показать больше
   Варьируется
   2ч:30мин

Посмотрите Наши Работы

Отзывы

Отзывов Пока Нет...

Поделитесь своими мыслями. Нам важно ваше мнение!