Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist
Manicure Artist

Zajmujemy się profesjonalną stylizacją paznokci: przedłużanie paznokci żelem, manicure hybrydowy, artysyczny i wiele innych. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego wykonanego przez nas zabiegu. Tworzymy zgrany zespół od kilku lat również przed powstaniem Manicure Artist. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami. Zdobywałyśmy doświadczenie pracując w najbardziej prestiżowych salonach autoryzowanych O.P.I. w Warszawie. Dodatkowo uczestniczyłyśmy w licznych sesjach zdjęciowych znanych marek. Współpracowałyśmy z projektantami mody podczas sesji oraz pokazów mody. Założycielem salonu jest Milena Kopera, która sprawuje pieczę nad jakością wykonywanych usług, podnosi kwalifikacje swoje oraz współpracowników jednocześnie wykonuje zabiegi stylizacji paznokci jak również pedicure leczniczy z elementami podologii. "Moja pasja narodziła się przypadkiem i przerodziła w coś pięknego, czym zajmuję się na co dzień. Jestem otwarta na ludzi i stale dążę do doskonałości. Bezustannie podnoszę swoje kwalifikacje oraz moich wspaniałych pracownic przez liczne szkolenia i kursy." Zapraszamy serdecznie! Milena Kopera

Забронируйте визит

Manicure + Pedicure

Manicure + Pedicure hybrydowy

trwały, odporny na uszkodzenia manicure wykonywany za pomocą kolor żelu. Trwałość 2-3 tyg. Dostępny w dwóch wariantach: z tradycyjną bazą GelBase lub bazą twardą (tj. Indigo - Proteina, Słowianka - Woody Strong Base, Rubber Base, Semi Hardi) cena obejmuje zdjęcie lakieru, manicure tradycyjny oraz położenie nowego lakieru. Rytułał wykonany tak jak w klasycznym pedicure plus malowanie lakierem typu GelColor

2h 30m 200,00 PLN Забронировать

Manicure

Manicure odżywczy z systemem IBX

System IBX to innowacyjna metoda naprawy paznokci. Wzmacnia, wypełnia bruzdy, redukuje lub eliminuje białe plamki. Stosowany jest w szczególności do naprawy uszkodzeń płytki: bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek. Najbardziej efektywne jest wykonanie serii 3 zabiegów w odstępach 1,5-2 tyg. Zabieg obejmuje: system IBX, opiłowanie, wycięcie skórek, nabłyszczenie odżywką lub pomalowanie lakierem tradycyjnym.

1h 15m 80,00 PLN Забронировать

Manicure hybrydowy + IBX system

Kompleksowa usługa regeneracji paznokci połączona z manicure’m hybrydowym. IBX to nowoczesny system, który zabezpiecza płytkę tworząc barierę ochronną, redukuje lub całkowicie eliminuje białe plamki a dodatkowo odżywia paznokcie przez cały czas noszenia hybrydy. Zabieg obejmuje: system IBX, opiłowanie, wycięcie skórek oraz malowanie hybrydowe.

1h 30m 110,00 PLN Забронировать

Manicure hybrydowy + baza proteinowa/budująca

1h 25m 100,00 PLN Забронировать

Manicure hybrydowy

trwały, odporny na uszkodzenia manicure wykonywany za pomocą kolor żelu. Trwałość 2-3 tyg. Dostępny w dwóch wariantach: z tradycyjną bazą GelBase lub bazą twardą (tj. Indigo - Proteina, Słowianka - Woody Strong Base, Rubber Base, Semi Hardi) cena obejmuje zdjęcie lakieru, manicure tradycyjny oraz położenie nowego lakieru.

1h 15m 80,00 PLN Забронировать

Manicure tradycyjny

zabieg ma na celu odżywienie paznokci i skóry dłoni. Obejmuje usunięcie skórek przy pomocy cążek lub frezarki, nadanie kształtu płytki oraz pomalowanie kolorem.

1h 60,00 PLN Забронировать

Manicure japoński

podczas zabiegu wcierana jest pasta z krzemionką organiczną, woskiem pszczelim, co doskonale pobudza krążenie pod paznokciem wymuszając w ten sposób szybszy wzrost paznokcia oraz dogłębne nawilżenie.

1h 70,00 PLN Забронировать

Zdobienia ręcznie wykonywane

specjalizujemy się w zdobieniach płaskich i wypukłych. Każde zdobienie jest oryginalne i niepowtarzalne! Zdobienia są doliczane dodatkowo. Pracę wycenia artysta, który zdobienie wykonywał. Koszt uzależniony jest od poziomu trudności oraz materiału.

20m 20,00 PLN+ Забронировать

Zdjęcie hybrydy

20m 20,00 PLN Забронировать

Korekta paznokci żelowych

opiłowanie żelu bez dopełnienia, wycięcie skórek, pomalowanie lakierem hybrydowym

1h 15m 110,00 PLN Забронировать

Manicure męski

Pielęgnacyjny manicure odżywczy. Polega na wypiłowaniu paznokci, wycięciu i wygładzeniu skórek oraz wypolerowaniu płytki lub nałożeniu odżywki.

40m 50,00 PLN Забронировать

Uzupełnienie paznokci żelowych

zabieg obejmuje zdjęcie lakieru, dopełnienie odrostu, wycięcie skórek oraz pomalowanie lakierem hybrydowym.

2h 130,00 PLN+ Забронировать

Paznokcie żelowe - założenie

wydłużenie płytki naturalnej o dowolną długość oraz wypiłowanie na dowolny kształt. Pozwala wybudować piękne, idealnie równe paznokcie z zachowaniem wysokiej estetyki. Cena obejmuje: wybudowanie paznokci żelem, usunięcie skórek i pomalowanie lakierem hybrydowym. Trwałość 2-4 tyg.

2h 30m 180,00 PLN+ Забронировать

Tatuaż z henny

Profesjonalne zdobienie ciała 100% henną pochodzenia roślinnego. Indyjska henna barwi skórę na czas do 2 tygodni. Tatuaż w stylu mehendi zaczerpnięty został z tradycji starodawnych krajów Półwyspu Arabskiego oraz z Indii. Idealnie sprawdzi się jako niebanalny dodatek plażowy. Cena obejmuje sesję półgodzinną.

30m 40,00 PLN Забронировать

Tatuaż z henny

Profesjonalne zdobienie ciała 100% henną pochodzenia roślinnego. Indyjska henna barwi skórę na czas do 2 tygodni. Tatuaż w stylu mehendi zaczerpnięty został z tradycji starodawnych krajów Półwyspu Arabskiego oraz z Indii. Idealnie sprawdzi się jako niebanalny dodatek plażowy. Cena obejmuje godzinną sesję.

1h 80,00 PLN Забронировать

Pedicure

Pedicure klasyczny

podstawowym celem zabiegu jest usunięcie zrogowaceń oraz prawidłowe skrócenie paznokci. Zanim przystąpimy jednak do tego moczymy stopy w mieszance soli ziołowych. Złuszczanie naskórka wykonujemy frezarką i dodatkowo gruboziarnistym peelingiem. Zabieg ma na celu dogłębne odżywienie skóry. Cena obejmuje też malowanie odżywką lub tradycyjnym lakierem.

1h 10m 110,00 PLN Забронировать

Pedicure hybrydowy

rytułał wykonany tak jak w klasycznym pedicure plus malowanie lakierem typu GelColor

1h 15m 120,00 PLN Забронировать

Pedicure kwasowy z odżywką

1h 15m 120,00 PLN Забронировать

Pedicure leczniczy

specjalistyczny zabieg z elementami podologi. Pedicure leczniczy przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemami skórnymi, modzelami, odciskami, nagniotkami lub z uszkodzonymi paznokciami.

1h 30m 120,00 PLN+ Забронировать

Usuwanie modzeli i odcisków

30m 20,00 PLN+ Забронировать

Pedicure tradycyjny z użyciem kwasów

innowacyjny i wieloetapowy zabieg wykonany za pomocą kwasów kosmetycznych, które zmiękczają zrogowaciały naskórek. Ma właściwości lecznicze - eliminuje popękane pięty, przedłuża efekt gładkich stóp po zabiegu poprzez nawilżenie

1h 15m 130,00 PLN Забронировать

Kwasowy pedicure hybrydowy

1h 20m 150,00 PLN Забронировать

Rekonstrukcja paznokcia

pozwala wybudować całkowicie od nowa paznokieć uszkodzony, bądź zdeformowany. Materiał użyty do rekonstrukcji to wysokogatunkowy akryl typu stomatologicznego, który jest w 100% bezpieczny dla skóry. Rekonstrukcja utrzymuje się około 3 miesiące. Po tym czasie masę należy usunąć lub wymienić

20m 20,00 PLN+ Забронировать

Przedłużanie i zagęszczenie rzęs

Przedłużanie rzęs pierwsza aplikacja

2h 15m 230,00 PLN+ Забронировать

Laminacja rzęs

Nowość! Upiekszanie i pielęgnacja w jednym zabiegu. Dzięki skoncentrowanej keratynie otrzymujemy efekt maksymalnego podkręcenia i odżywienia rzęs. Rzęsy po zabiegu są błyszczące i optycznie wydłużone! Dodatkiem do zabiegu jest proces koloryzacji. Laminacja i botoks rzęs sprawi, że Twoje oko nabierze spektaklularnego wyglądu! Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

1h 30m 120,00 PLN Забронировать

Uzupełnienie rzęs do 3tygodni

2h 180,00 PLN+ Забронировать

Наша работа

Отзывы (80)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about Manicure Artist you have to use the service first.

 1. Anna avatar

  Anna W.

  Manicure wykonany z bardzo dużą precyzją. Zdobienia zrobione z dużą dokładnością. Efekt jest rewelacyjny! Dziękuję!

 2. Kamila avatar

  Kamila T.

  Bardzo starannie wykonany pedicure, przyjemna atmosfera. Myślę że wrócę :)

 3. Agata avatar

  Agata L.

  Miłe Panie - jedna wykonywała pedicure, druga manicure w tym samym czasie :) Wszystko super się udało! Jestem zadowolona, bardzo dobre wykonanie. Miejsce czyste i przyjemne. Czułam się zaopiekowana i zrelaksowana :) Na mojej liście miejsc ulubionych.

 4. M avatar

  M K.

  Pelen profesjonalizm. Pedicure wykonany przez Pania Kasie doskonaly. Super kontakt i ogromny wybor kolorow.

 5. Marta avatar

  Marta G.

  Salon z sympatyczną atmosferą i profesjonalnym podejsciem do klienta! Manicure wykonany niezwykle dokladnie z dbałością o szczegoly, na co zwracam szczegolna uwagę! Polecam to miejsce!

Похожие компании


 1. Warszawa
 2. Paznokcie
 3. Manicure Artist