Что вы ищете?
Где?
Когда?
STUDIO URODY EIVISSA
ulica Warszawska 79, 05-120, Legionowo
4,9
13 отзывов

STUDIO URODY EIVISSA

ulica Warszawska 79, 05-120, Legionowo
Venue Health and Safety Rules

Услуги


  Популярные Услуги

  • Manicure hybrydowy

   85,00 zł
  • Strzyżenie męskie klasyczne Promocja

   35,00 zł
   35мин
  • Strzyżenie męskie maszynką

   30,00 zł
   30мин

 • Другие Услуги

  • Koloryzacja włosy długie + strzyżenie

   Eksperci marki L’Oréal Professionnel zdają sobie sprawę, że kondycja włosów jest bardzo ważna a szczególnie sp...ecjalnego traktowania wymagają włosy długie. Dlatego w STUDIO URODY Eivissa wykonujemy koloryzację INOA bez amoniaku. Dzięki temu skóra głowy jest lepiej chroniona przed podrażnieniami, sam proces farbowania włosów jest o wiele przyjemniejszy, gdyż nie musimy wdychać ostrego, duszącego zapachu jaki ten związek chemiczny wydziela. Koloryzacja bez amoniaku to nie jedyna korzyść jaka płynie z farb Inoa. W celu jak najlepszej pielęgnacji i ochrony naszych włosów, marka L’Oréal wzbogaciła koloryzację Inoa o odżywcze olejki. W efekcie otrzymujemy nawilżone, odżywione i wzmocnione włosy, nienaruszone przez zbyt intensywną koloryzację. Farby Inoa oferują nam ogromny wybór odcieni, które pięknie podkreślą nasz urok. Każda z nas, niezależnie od naturalnego koloru czy poprzednich farbowań włosów, dzięki koloryzacji Inoa uzyska odcień, o którym marzyła.
   показать больше
   350,00 zł
  • Lwie zmarszczki / zmarszczki wokół oczu -BOTOKS

   BOTOKS Zabieg sprawdzony w klinikach na całym świecie.Jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod... ostrzykiwania mięśni twarzy.Ma wielorakie zastosowania.Doprowadza do długotrwałego rozkurczu mięśnia który jest bezpośrednią przyczyną powstawania bruzd.Dzięki rozluznieniu mięśnia znajdujaca się nad nim skóra przestaje się marszczyć i ulega wygładzeniu.Jest to przejściowa poprawa wyglądu.Wskazania m.in. zmarszki gładzizny,kurze łapki,pionowe zmarszki między brwiami.Czas trwania efektu średnio kilka miesięcy.
   показать больше
   Варьируется
  • Upięcie ŚLUBNE + upięcie próbne

   450,00 zł
   2ч:30мин
  • Manicure hybrydowy+henna brwi z regulacją PROMOCJA

   95,00 zł
   1ч:10мин

 • Włosy

  • KoloryzacjaSOMBRE+ strzyżenie + stylizacja wł śred

   Koloryzacja Sombre ma na celu rozjaśnienie włosów, ale minimalne, od o 1-3 tonów. Rozjaśnianiu poddaje się ...zarówno końcówki, jak i pasemka, co zbliża tę technikę do balejażu, sprawdzi się u każdego. Sombre polega na przeplataniu się kolorów, co dodaje włosom objętości. Jasne pasemka wokół twarzy rozświetlają ją i odmładzają. Taka fryzura wygląda spektakularnie latem, w promieniach słońca, i nie wymaga częstego odświeżania u fryzjera. Dla podkreślenia efektu warto lekko podkręcić włosy na końcówkach, ponieważ dzięki temu przejście kolorystyczne zginie w zagięciach loków, co da jeszcze naturalniejszy efekt.
   показать больше
   350,00 zł
  • SOMBRE blond+ strzyż+styliz włosów długich

   Koloryzacja Sombre ma na celu rozjaśnienie włosów, ale minimalne, od o 1-3 tonów. Rozjaśnianiu poddaje się ...zarówno końcówki, jak i pasemka, co zbliża tę technikę do balejażu, sprawdzi się u każdego. Sombre polega na przeplataniu się kolorów, co dodaje włosom objętości. Jasne pasemka wokół twarzy rozświetlają ją i odmładzają. Taka fryzura wygląda spektakularnie latem, w promieniach słońca, i nie wymaga częstego odświeżania u fryzjera. Dla podkreślenia efektu warto lekko podkręcić włosy na końcówkach, ponieważ dzięki temu przejście kolorystyczne zginie w zagięciach loków, co da jeszcze naturalniejszy efekt.
   показать больше
   400,00 zł
   3ч:30мин
  • Refleksy+ strzyżenie + stylizacja włosy średnie

   200,00 zł
   1ч:45мин
  • Refleksy + strzyżenie+ stylizacja włosy długie

   250,00 zł
  • Balejaż + strzyżenie + stylizacja włosy średnie od

   300,00 zł
  • Koloryzacja LorealProfessionnel+ styliz wł średnie

   Eksperci marki L’Oréal Professionnel zdają sobie sprawę, że kondycja włosów jest bardzo ważna i żadna z nas ni...e uznaje na nich ryzykownych eksperymentów. Dlatego właśnie w STUDIO Urody Eivissa wykonujemy koloryzację INOA Dzięki temu skóra głowy jest lepiej chroniona przed podrażnieniami, sam proces farbowania włosów jest o wiele przyjemniejszy, gdyż nie musimy wdychać ostrego, duszącego zapachu jaki ten związek chemiczny wydziela. Koloryzacja bez amoniaku to nie jedyna korzyść jaka płynie z farb Inoa. W celu jak najlepszej pielęgnacji i ochrony naszych włosów, marka L’Oréal wzbogaciła koloryzację Inoa o odżywcze olejki. W efekcie otrzymujemy nawilżone, odżywione i wzmocnione włosy, nienaruszone przez zbyt intensywną koloryzację. Farby Inoa oferują nam ogromny wybór odcieni, które pięknie podkreślą nasz urok. Każda z nas, niezależnie od naturalnego koloru czy poprzednich farbowań włosów, dzięki koloryzacji Inoa uzyska odcień, o którym marzyła.
   показать больше
   250,00 zł
  • Farbowanie włosów bez amoniaku strzyż+ stylizacja

   Eksperci marki L’Oréal Professionnel zdają sobie sprawę, że kondycja włosów jest bardzo ważna i żadna z nas ni...e uznaje na nich ryzykownych eksperymentów. Dlatego właśnie w STUDIO Urody Eivissa wykonujemy koloryzację INOA bez amoniaku. Dzięki temu skóra głowy jest lepiej chroniona przed podrażnieniami, sam proces farbowania włosów jest o wiele przyjemniejszy, gdyż nie musimy wdychać ostrego, duszącego zapachu jaki ten związek chemiczny wydziela. Koloryzacja bez amoniaku to nie jedyna korzyść jaka płynie z farb Inoa. W celu jak najlepszej pielęgnacji i ochrony naszych włosów, marka L’Oréal wzbogaciła koloryzację Inoa o odżywcze olejki. W efekcie otrzymujemy nawilżone, odżywione i wzmocnione włosy, nienaruszone przez zbyt intensywną koloryzację. Farby Inoa oferują nam ogromny wybór odcieni, które pięknie podkreślą nasz urok. Każda z nas, niezależnie od naturalnego koloru czy poprzednich farbowań włosów, dzięki koloryzacji Inoa uzyska odcień, o którym marzyła.
   показать больше
   270,00 zł
   2ч:30мин
  • DEKOLORYZACJA+ nowy KOLOR+ stylizacja wł. długie

   400,00 zł
   3ч:30мин
  • Dekoloryzacja+ nowy kolor od

   Dekoloryzacja polega na usuwaniu koloru z włosów, a konkretnie – sztucznych, ciemnych barwników, które zawarte... są w farbach. Zabieg można wykonać na dwa sposoby: z użyciem rozjaśniacza – to najszybszy sposób na to, aby pozbyć się niechcianego koloru włosów. Nie należy obawiać się tego preparatu, ponieważ profesjonalne kosmetyki tego typu, które są wykorzystywane w salonach fryzjerskich, w swoim składzie mają również substancje pielęgnujące; - z użyciem specjalnych preparatów - ściągaczy koloru – w tym przypadku zabieg trwa dłużej niż z zastosowaniem rozjaśniacza, ale jest delikatniejszy dla włosów. Jak długo trwa zabieg? Czas trwania dekoloryzacji zależy od kilku czynników: intensywności koloru, jakości użytej wcześniej farby oraz kondycji włosów. Jeżeli koloryzacja została wykonana w profesjonalnym salonie fryzjerskim, z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków, to usuwanie sztucznego barwnika może trwać zaledwie 2 godziny. Po tym krótkim czasie uzyskuje się zadowalający efekt, który pozwala zakończyć dekoloryzację na tym etapie. Natomiast, w przypadku, gdy włosy zostały ufarbowane szkodliwymi dla nich preparatami, przez co są zniszczone, a dodatkowo finalny kolor jest bardzo ciemny, dekoloryzacja musi być powtarzana co najmniej kilka razy. To znacznie wydłuża cały proces, ponieważ kolejne zabiegi muszą być wykonywane w odpowiednich odstępach czasu, przez co wszystko może potrwać nawet pół roku. Należy mieć świadomość, że im ciemniejsze są włosy, tym dekoloryzacja będzie trwała dłużej. Jest to spowodowane tym, że podczas pozbywania się sztucznego barwnika, jednorazowo można rozjaśniać kosmyki tylko o kilka tonów. W związku z tym, kruczoczarne włosy uda się za pierwszym razem rozjaśnić do brązowych tonów, podczas gdy np. jaśniejsze rude szybciej zostaną całkowicie odbarwione.
   показать больше
   300,00 zł
   2ч:30мин
  • Strzyżenie damskie

   STRZYŻENIE WŁOSÓW KRÓTKICH Czy włosy krótkie mogą być nudne? Ależ skąd! To właśnie przy krótkich włosach bawim...y się asymetrią i finezyjnym łączeniem różnych długości lub nadajemy mocne znaczenie grzywce albo wyraźnie akcentujemy włosy w jednej tylko partii. Utrzymanie krótkiej zadbanej fryzury wymaga częstych wizyt u fryzjera stylisty , co 3- 4 tygodnie.
   показать больше
   70,00 zł
  • Strzyżenie damskie ze stylizacją włosy średnie

   STRZYŻENIE WŁOSÓW ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI Średnia długość to włosy sięgające maksymalnie do ramion. Znakomicie spraw...dzają się przy falowanych lub gładkich , prostych stylizacjach, można je związać , upinać. W średniej długości włosach spiętych możemy swobodnie uprawiać sport. Doskonale sprawdzają się też podczas wyjazdów. Wymagają systematycznego podcinania ,aby wyglądały pięknie co 5 tygodni.
   показать больше
   80,00 zł
  • Strzyżenie damskie ze stylizacją- włosy długie

   Strzyżenie włosów długich Długie włosy, czyli takie, których długość sięga poniżej ramion , wymagają szczególn...ej pielęgnacji, ale też szczególnego strzyżenia i podcinania końcówek. Żeby wyglądały lekko i zwiewnie wymagają cieniowania. Klasycznej elegancji doda im prosta linia cięcia. Włosy długie podcinamy średnio co 6 tygodni.
   показать больше
   90,00 zł
  • Strzyżenie męskie z pielegnacją i stylizacją

   Strzyżenie męskie powinno być dostosowane do stylu życia nowoczesnego mężczyzny. W STUDIO URODY Eivissa Ty jes...teś najważniejszy i podczas każdej wizyty zadbamy profesjonalnie o Twój wizerunek. Jesteś mężczyzną, który pragnie o siebie zadbać? A może po prostu chcesz zmienić noszoną od dawna fryzurę czy brodę, ale nie wiesz jak rozpocząć proces metamorfozy? Może pragniesz tylko nieco odświeżyć stylizację która Ci odpowiada i dobrze się w niej czujesz? W miejscu, takim jak Nasz Salon bardzo chętnie pomożemy Ci w wyborze nowego cięcia oraz doradzimy w zakresie pielęgnacji, zajmiemy się stylizacją. Pamiętaj, że podstawą jest dobry męski fryzjer – fryzjerzy w STUDIO URODY Eivissa na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Spektakularne metamorfozy nie są dla Ciebie? Doskonale to rozumiemy dlatego każde propozycje fryzury wspólnie z Tobą omówimy, ponieważ pragniemy, byś z nami czuł się jak u siebie w domu.
   показать больше
   50,00 zł
   35мин
  • Strzyżenie męskie klasyczne Promocja

   35,00 zł
   35мин
  • Strzyżenie męskie maszynką

   30,00 zł
   30мин
  • Strzyżenie męskie + odsiwianie + stylizacja

   90,00 zł
   40мин
  • Tonowanie siwiznyMĘSKIEJ /COVER WŁOSÓW+ strzyżenie

   90,00 zł
   35мин
  • Upięcie/kok

   250,00 zł
  • loki/fale/

   120,00 zł
  • LOKI i podpięcie KOMUNIJNE

   190,00 zł
   1ч:30мин
  • Strzyżenie damskie + FALE włosy długiePROMOCJA

   160,00 zł
   1ч:30мин
  • Strzyżenie damskie + FALE włosy średnie

   150,00 zł
   1ч:20мин
  • Botoks na włosy średnie + modelowanie

   150,00 zł
   1ч:30мин
  • Modelowanie + prostowanie włosy długie

   80,00 zł
   40мин
  • Strzyżenie dziewczynki

   50,00 zł
   30мин

 • Paznokcie

  • Manicure hybrydowy

   85,00 zł
  • Pedicure hybrydowy

   Pedicure kosmetyczny hybrydowy– zakres zabiegu Klasyczny zabieg pedicure’u kosmetycznego najpowszechniej wyko...nywany jest u kobiet, ponieważ obejmuje czynności takie jak zmywanie lakieru, skracanie paznokci, odsuwania i usuwanie skórek, oczyszczenie i opiłowanie płytki, a także pokrywanie jej odżywkami czy świeżym lakierem np. hybrydowym. Procedura umożliwia również zadbanie o stan skóry stóp przez zastosowanie peelingów, masek i innych kosmetyków o działaniu zmiękczającym. W STUDIO URODY Eivissa kosmetolog używa również profesjonalnej szybko obrotowej frezarki do stóp. W ten sposób usuwa zrogowaciały naskórek z pięt i podeszew. Z pedicure’u kosmetycznego warto skorzystać, jeżeli chcemy: poprawić kondycję skóry stóp, gdy jest sucha i szorstka odżywić skórę stóp w celu poprawienia jej wyglądu usunąć rogowaciejący naskórek zadbać o płytkę paznokci uzyskać profesjonalny efekt malowania paznokci u stóp lakierem wykonać pedicure hybrydowy Przeciwwskazania do pedicure’u kosmetycznego to między innymi: nieuregulowana cukrzyca, grzybica stóp, zmiany na skórze o charakterze zapalnym lub alergicznym, brodawki, świeże rany, Usługa ta cieszy się dużą popularnością wśród Pań oraz coraz większym zainteresowaniem wśród Panów.
   показать больше
   120,00 zł
   1ч:15мин
  • Manicure i pedicure hybrydowy french KOMPLET

   185,00 zł
   2ч:15мин
  • Manicure i pedicure hybrydowy + zdobienie KOMPLET

   185,00 zł
   2ч:15мин
  • Pedicure klasyczny z malowaniem lakierem zmywalnym

   100,00 zł
  • Manicure i pedicure męski/ komplet

   135,00 zł
  • Manicure hybrydowy+ pedicure hybrydowy kosmetyczny

   180,00 zł
   2ч:10мин
  • Przedłużanie paznokci + manicure hybrydowy

   160,00 zł
   1ч:30мин
  • Uzupełnienie + hybryda

   120,00 zł
   1ч:30мин
  • Manicure męski z pielęgnacją dłoni

   50,00 zł
   30мин
  • Pedicure frezarkowy męski

   90,00 zł
   45мин
  • Manicure klasyczny z malowaniem

   60,00 zł
  • Manicure hybrydowy french PROMOCJA

   85,00 zł
  • Manicure hybrydowy kolor ze zdjęciem poprzedniego

   85,00 zł
  • Pedicure pielęgnacyjny z malowaniem odżywką

   90,00 zł
   50мин
  • Manicure żeloakrylem

   130,00 zł
   1ч:10мин

 • Medycyna estetyczna

  • Lipoliza iniekcyjna podbródka - wyszczuplający od

   MECHANIZM DZIAŁANIA LIPOLIZY INIEKCYJNEJ Lipoliza iniekcyjna polega na podawaniu przy pomocy zastrzyków substa...ncji, która powoduje rozpad komórek tłuszczowych nazywanych adypocytami. W miejscu, w którym zostaje wstrzyknięty preparat, powstaje zamierzony i w pełni kontrolowany niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Adypocyty pękają i tym samym tłuszcze zostają z nich uwolnione, a następnie przetransportowane razem z krwią do wątroby, gdzie następuje ich rozkład i w konsekwencji wydalenie z organizmu.Podczas zabiegu następuje redukcja tkanki tłuszczowej, co widoczne jest po upływie ok. trzech tygodni od zabiegu. Lipoliza iniekcyjna nie jest zabiegiem jednorazowym, lecz należy się mu poddawać w kilku seriach. W momencie, kiedy mamy do czynienia z pacjentem o niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej najczęsciej wystarczy 1 lub 2 zabiegi. W przypadku większej ilości tkanki tłuszczowej kuracja będzie dłuższa, a pożądane efekty widoczne po kilku zabiegach. Lipolizę iniekcyjną wykonuje się u pacjentów, u których występuje np. •nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, biodrach; •podwójny podbródek;
   показать больше
   500,00 zł
   30мин
  • Konsultacja lekarska gratis przed zabiegiem

   Варьируется
   15мин
  • Mezoterapia od

   MEZOTERAPIA Celem mezoterapii w odmładzaniu jest pobudzenie fibroblastów-poprzez bezpośrednie pobudzenie akty...wności komórek i /lub przywrócenie optymalnego fizjologicznego środowiska Potrzeba szybkiej rewitalizacji skóry wzrasta wraz z wiekiem. Coraz częściej zauważamy utratę młodzieńczej witalności przez skórę ,pod oczami pojawiają się obrzęki ,zasinienia ,cera szarzeje i wygląda na zmęczoną .Czynniki atmosferyczne ,tryb życia ,tytoń,alkohol,intensywna praca ,brak snu mogą szybko pogłębić ten stan.Mezoterapia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów.Szybko odżywia ,nadaje świetlistość cerze i pomaga zlikwidować najbardziej widoczne objawy przemęczenia skóry.Doskonałe nawilżenie i odżywienie w konsekwencji poprawia kondycję skóry-to efekt zabiegu.Skóra po zabiegu jest odmłodzona ,bardziej sprężysta ,powraca naturalny koloryt ,powstaje nowy kolagen ,elastyna,kwas hialuronowy,To prowadzi do poprawy napięcia ,nawiżenia,jędrności ,kolorytu i blasku skóry.Wybór mezoterapii uzależniony jest od wskazania.Preparaty do mezoterapii zawierają rózne substancje m.in. lecznicze,odbudowujące ,odżywcze,peptydy biomimetyczne.Wskazania to m.in. poprawa nawilżenia ,napięcia ,tekstury ,odżywienia,kolorytu skóry twarzy ,szyi,dekoltu,dłoni,brzucha,blizny ,rozstępy,cellulit.To zabiegi biostymulacji-aktywacja funkcji biologicznych skóry prowadząca do poprawy fizjologii,a przez to polepszenia jej struktury oraz biorewitalizacji-bezpośrednia suplementacja skóry brakującymi komponetami przy pomocy jedno-lub kilkuskładnikowych preparatów.
   показать больше
   300,00 zł
   30мин
  • JALUPRO zabieg odmładzajacy od

   JALUPRO Jalupro – to zabieg odmładzający o wyjątkowej skuteczności.Innowacyjna formuła dla skóry z oznakami st...arzenia i fotostarzenia,utatą jędrności ,do korekcji zmarszczek ,do leczenia blizn potrądzikowych.Stosowany też jako terapia odżywiająca skórę.Jalupro-aminokwasowa terapia zastepcza.Innowacyjna formuła kwas hialuronowy i kompleks aminokwasów.Kompozycja składników zawartych w preparacie pobudza szybką i efektywną regenerację skóry .Zwalczanie oznak starzenia się skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych .Liczne badania naukowe udowodniły ,iż aminokwasy w połączenie z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry co zostało wykorzystane przy tworzenie produktów Jalupro.Innowacyna formuła produktu pobudza aktywność metaboliczną fibroblastów ,co powoduje zwiększenie produkcji nowego kolagenu oraz zapewnia optymalny stopień nawilżenia tkanek oraz tworzy swoiste rusztowanie w ich obrębie ,czyniąc skórę bardziej elastyczną oraz powoduje że ma młody zdrowy wygląd i spłycenie drobnych zmarszczek.Wskazania to m.in. matowa skóra z oznakami starzenia,zmarszczki,kontur oczu,blizny.
   показать больше
   500,00 zł
   1ч:30мин
  • TRANEX RETIPEEL - peeling chemiczny od

   Peeling chemiczny TRANEX RETIPEEL zalecany do walki z hiperpigmentacją,oznakami starzenia się skóry, blizn po...trądzikowych.Ten wielofunkcyjny peeling aktywuje mechanizmy komórkowe służace regeneracji i odmłodzeniu skóry znacząco redukując zmarszczki,poprawiając strukturę skóry ,rozjaśniając jej koloryt oraz zapewnia efekt liftingu. Synergistyczne polączenie mocy retinolu z kwasem traneksanowym. Peeling mimo swej mocy pozwala na powrót do aktywności zawodowej. To najnowocześniejszy peeling który działa w innowacyjny sposób bez efektu nadmiernego złuszczania. Zalety zabiegu -zwalcza oznaki starzenia się skóry naprawiając istniejące uszkodzenia -stymuluje procesy odnowy skóry,koi,rozjaśnia i wyrównuję koloryt -usuwa przebarwienia i plamy spowodowane przez słonce -usuwa drobne zmarszczki oraz redukuje rozszerzone pory -walczy z problemami cery tłustej oraz trądzikowej -aktywuje procesy niszczenia wolnych rodników które sprawiają ,że skóra wygląda na starszą -poprawia nawilżenia skóry i ujędrnia.
   показать больше
   250,00 zł
  • Konsultacja lekarska

   150,00 zł
   15мин
  • KOREKTA ŻUCHWY/BRODY konsultacja

   Niechirurgiczna korekta linii żuchwy opiera się na zastosowaniu kwasu hialuronowego w modelowaniu rysów twarzy.... W zależności od proporcji twarzy gęsty, usieciowany kwas hialuronowy zostanie podany w rejonie żuchwy, aby wypełnić przestrzeń między brodą a opadającymi policzkami. Wskazania do zabiegU -Opadająca skóra policzków -Chomiki -Rozmyty owal twarzy -Zwiotczenia skóry w środkowym i dolnym piętrze twarzy -Piramida starości Efekty działania Zastosowanie kwasu hialuronowego daje natychmiastowy efekt wygładzenia linii żuchwy, chomiki stają się niewidoczne. Ważne przed zabiegiem Jedynym zaleceniem przedzabiegowym jest nieprzyjmowanie środków medycznych, które mogłyby zmniejszyć krzepliwość krwi, na kilka dni przed wizytą odstawiamy więc aspirynę i leki przeciwzakrzepowe. Jak wygląda zabieg? Po miejscowym znieczuleniu miejsca zabiegowego lekarz wprowadza kwas hialuronowy za pomocą cienkiej igły w odpowiednio dobrane miejsca, tak by osiągnąć pożądany efekt, a następnie modeluje kształt żuchwy. Pacjent od razu po zabiegu ma możliwość ocenienia osiągniętych efektów. Ważne po zabiegu Zawsze po wprowadzeniu kwasu hialuronowego należy unikać słońca, ekstremalnie wysokich temperatur (sauny, solarium), wszystkie te czynniki mogą spowodować zanikanie rozpad i resorpcję kwasu hialuronowego. Rekomendowana liczba zabiegów Wystarczy jeden zabieg, by osiągnąć pożądane efekty. Ponieważ kwas hialuronowy należy do preparatów całkowicie wchłanialnych, po 10-20 miesiącach zalecamy powtórzenie zabiegu. Kolejne zabiegi z reguły dają trwalsze rezultaty, zwłaszcza gdy wykonujemy je, gdy pacjent zauważy pierwsze symptomy wchłaniania kwasu. Odczuwalność zabiegu Zabieg nie jest bolesny, ponieważ znieczulamy miejsce zabiegowe za pomocą profesjonalnego kremu do znieczuleń. Poza tym większość preparatów do wolumetrii zawiera lidokainę. Po zabiegu może wystąpić obrzęk, bolesność lub siniak w miejscu iniekcji. Efekty uboczne zanikną najwyżej po kilku dniach. Przeciwwskazania Ciąża i karmienie piersią Skłonność do bliznowacenia Stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy Choroby autoimmunologiczne Bezpieczeństwo Kwas hialuronowy należy do najpowszechniej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej. Nie jest traktowany przez organizm jak ciało obce, nie ma pochodzenia zwierzęcego, a wszystkie preparaty stosowane w STUDIO URODY EIVISSA posiadą CE III klasę wyrobu medycznego. Całkowicie wchłania się po okresie działania.
   показать больше
   150,00 zł
   45мин
  • MODELOWANIE UST + zmarszczki palacza

   Kwas hialuronowy Pomoże Ci przywrócić zdrowy, młodzieńczy wygląd, wypełniając drobne i głębsze zmarszczki lub ...dodając tkankom objętości. Upiększa kształt ust, dodając im objętości i poprawiając ich kontur, dzięki czemu pozwala uzyskać proporcjonalny i naturalny wygląd. Poprawia kształt i uwydatnia kontur oraz owal twarzy dzięki silnym właściwościom liftingującym zapewniającym wyrazisty efekt. Zabiegi konturowania twarzy kwasem hialuronowym cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród kobiet. Dlaczego tak się dzieje? Część z nich kojarzy i łączy konturowanie z techniką stosowaną w makijażu. Właściwie wykonane wysmukla twarz i podkreśla kości policzkowe. Utrata młodzieńczego owalu twarzy następuje, gdy rysy wpisane w młodości w kształt litery v zaczynają tworzyć tzw. piramidę starości (czyli w sytuacji, gdy rysy zaczynają przypominać odwróconą literę v). Dochodzi do opadania i spłaszczania tkanek w okolicach kości policzkowych, owal poszerza się, a przebieg linii żuchwy zostaje zaburzony przez opadające tkanki. Tym samym kontur brody staje się podstawą piramidy. Zmianie ulega także kształt podbródka i ust. Twarz wygląda na starszą i zmęczoną, a zaciśnięte usta mogą sugerować, że jesteśmy starsi niż w rzeczywistości. óre spełnią Twoje indywidualne potrzeby dotyczące wielu obszarów twarzy. Lekarz medycyny estetycznej dobierze produkty odpowiednie do Twoich potrzeb i Twojego rodzaju skóry.
   показать больше
   1 000,00 zł

 • Kosmetyka

  • Zabieg oczyszczający twarz z masażem i algami

   270,00 zł
   1ч:30мин
  • Leczenie trądziku i zmian trądzikowych - 1 zabieg

   Laserowe leczenie trądziku i usuwanie blizn. Leczenie przykrej dolegliwości, jaką jest trądzik, często jest ni...eskuteczna. Aż 40% bakterii wywołujących trądzik jest odporne na antybiotyki. IPL i200+ emitując odpowiednią długość fali światła o barwie niebieskiej niszczy bakterie wywołujące trądzik, natomiast światło czerwone o długości > 700 nm działa na zbyt aktywne gruczoły. IPL iPulse może emitować obie wyselekcjonowane długości fali jednocześnie uzyskując szybsze efekty. Zalecane jest wykonanie 4 zabiegów w odstępach 2 tygodni.
   показать больше
   200,00 zł
   30мин
  • Henna brwi + regulacja

   Zabieg henna oferowany w STUDIO URODY Eivissa polega na przyciemnieniu brwi oraz rzęs. Henna w kosmetyce wystę...puje w trzech rodzajach: henna żelowa – barwi włoski brwi lub rzęs. Efekt koloryzacji utrzymuje się około trzech tygodni. Henna proszkowa – koloryzuje włoski brwi, rzęs lub skórę. Jej efekt utrzymuje się od trzech do czterech tygodni. Henna pudrowa – koloryzuje włoski brwi lub rzęs, dodatkowo regeneruje i odżywia. Efekt koloryzacji utrzymuje się od trzech do czterech tygodni.
   показать больше
   35,00 zł
   15мин
  • Fotoodmładzanie

   Począwszy od 35 roku życia z upływem czasu na naszej skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Pod wpływ...em działania wiatru, mrozu oraz słońca powstają nowe piegi, przebarwienia, popękane czerwone naczynka oraz widoczne stają się zmarszczki. Skóra traci swoją elastyczność i gładkość. IPL medyczny iPulse 200+ może ograniczyć i cofnąć te objawy. Aby usunąć efekty fotostarzenia działamy na trzy różne chromofory jednocześnie: hemoglobinę (rumienie i popękane naczynka), melaninę (przebarwienia) oraz kolagen. Powtarzalność zabiegów fotoodmładzania wzmacnia, skraca i remodeluje włókna kolagenowe. Zabieg fotoodmładzania składa się z dwóch naświetleń, jedno na hemoglobinę, drugie na melaninę a dopiero ich suma oddziałuje pobudzająco na kolagen. Po zabiegu fotoodmładzania skóra będzie gładsza, miększa, bardziej ujednolicony kolor, wyglądająca zdrowiej, napięta, zmniejszone zostaną pory skóry. Zaleca się wykonanie 3 -5 zabiegów w odstępach 4 tygodni.
   показать больше
   300,00 zł

 • Depilacja

  • Depilacja laserowa/IPL medyczny /łydki z kolanami

   Metoda IPL ma zastosowanie do usuwania niechcianego owłosienia a wykonywana na sprzęcie medycznym dodatkowo gw...arantuje bezpieczeństwo i skuteczność. IPL to skrót od Intensive Pulse Light, czyli Intensywne Światło Impulsowe. Źródłem światła jest silna lampa ksenonowa i zespół kondensatorów. Zabiegi IPL wykonywane są w STUDIO URODY Eivissa przez kosmetologa. IPL IPulse 200+ to perfekcyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, które w regularny sposób bywa kłopotliwe i czasochłonne. Każda kobieta marzy o pozbyciu się odrastających włosków raz na zawsze. W naszym STUDIO z zabiegów trwałej fotodepilacji można korzystać przez cały rok — słońce nie będzie przeciwwskazaniem do użycia lasera. A wszystko to dzięki brytyjskiemu systemowi IPL i200+. Jest to urządzenie najwyższej klasy, które jako jedno z nielicznych IPL posiada certyfikat medyczny. Dzięki tzw. technologii kwadratowego impulsu prezentowana depilacja IPL gwarantuje skuteczność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Zabiegi są bezbolesne i można od razu udać się do codziennych zajęć Depilacja IPL i200+ emituje światło, które jest absorbowane przez melaninę — barwnik nadający barwę włosom oraz skórze. Pochłanianie światła IPL przez melanocyty wiąże się z przekazaniem dużej ilości energii, która docierając przez cały trzon włosa do cebulki, skutecznie ją niszczy, wraz z mieszkiem włosowym. Aby fotodepilacja była zabiegiem efektywnym, włos poddawany działaniu energii świetlnej musi znajdować się w fazie wzrostu. Tak więc w pojedynczym zabiegu zniszczeniu ulega ok. 50% mieszków włosowych i włosów. Całkowity efekt usunięcia od 85% do 100% osiąga się po 6-8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie pojedyncze włoski odrosną, będą zdecydowanie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze. Zaleca się, aby wykonać wtedy tzw. zabieg przypominający po około 1 roku.
   показать больше
   130,00 zł
  • Depilacja Laserowa -Pachy-IPL medyczny IPulse 200+

   KOMFORT I PIĘKNO W JEDNYM I NA ZAWSZE Metoda IPL ma zastosowanie do usuwania niechcianego owłosienia a wykonyw...ana na sprzęcie medycznym dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność. IPL to skrót od Intensive Pulse Light, czyli Intensywne Światło Impulsowe. Źródłem światła jest silna lampa ksenonowa i zespół kondensatorów. Zabiegi IPL wykonywane są w STUDIO URODY Eivissa przez kosmetologa. IPL IPulse 200+ to perfekcyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, które w regularny sposób bywa kłopotliwe i czasochłonne. Każda kobieta marzy o pozbyciu się odrastających włosków raz na zawsze. W naszym STUDIO z zabiegów trwałej fotodepilacji można korzystać przez cały rok — słońce nie będzie przeciwwskazaniem do użycia lasera. A wszystko to dzięki brytyjskiemu systemowi IPL i200+. Jest to urządzenie najwyższej klasy, które jako jedno z nielicznych IPL posiada certyfikat medyczny. Dzięki tzw. technologii kwadratowego impulsu prezentowana depilacja IPL gwarantuje skuteczność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Zabiegi są bezbolesne i można od razu udać się do codziennych zajęć. Depilacja IPL i200+ emituje światło, które jest absorbowane przez melaninę — barwnik nadający barwę włosom oraz skórze. Pochłanianie światła IPL przez melanocyty wiąże się z przekazaniem dużej ilości energii, która docierając przez cały trzon włosa do cebulki, skutecznie ją niszczy, wraz z mieszkiem włosowym. Aby fotodepilacja była zabiegiem efektywnym, włos poddawany działaniu energii świetlnej musi znajdować się w fazie wzrostu. Tak więc w pojedynczym zabiegu zniszczeniu ulega ok. 50% mieszków włosowych i włosów. Całkowity efekt usunięcia od 85% do 100% osiąga się po 6-8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie pojedyncze włoski odrosną, będą zdecydowanie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze. Zaleca się, aby wykonać wtedy tzw. zabieg przypominający po około 1 roku. Pierwszy zabieg musi być poprzedzony bezpłatną konsultacją. W przypadku zakwalifikowania nie należy wyrywać włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem — dopuszczalny jest proces golenia. Dopuszczamy możliwość wykonania zabiegu w dniu konsultacji jeśli spełniony będzie powyższy wymóg. W przypadku skóry opalonej zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu opalenizny. Przed zabiegiem nie należy! przyjmować leków uczulających na słońce, pić dziurawca, nagietka oraz herbatek wyszczuplających, stosować kosmetyków i leków złuszczających, stosować kremów zawierających retinol oraz isotretynoinę, poddawać się pillingowaniu na bazie witaminy C i kwasów owocowych.
   показать больше
   80,00 zł
   30мин
  • Depilacja laserowa - uda IPL medyczny IPulse 200+

   KOMFORT I PIĘKNO W JEDNYM I NA ZAWSZE Metoda IPL ma zastosowanie do usuwania niechcianego owłosienia a wykonyw...ana na sprzęcie medycznym dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność. IPL to skrót od Intensive Pulse Light, czyli Intensywne Światło Impulsowe. Źródłem światła jest silna lampa ksenonowa i zespół kondensatorów. Zabiegi IPL wykonywane są w STUDIO URODY Eivissa przez kosmetologa. IPL IPulse 200+ to perfekcyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, które w regularny sposób bywa kłopotliwe i czasochłonne. Każda kobieta marzy o pozbyciu się odrastających włosków raz na zawsze. W naszym STUDIO z zabiegów trwałej fotodepilacji można korzystać przez cały rok — słońce nie będzie przeciwwskazaniem do użycia lasera. A wszystko to dzięki brytyjskiemu systemowi IPL i200+. Jest to urządzenie najwyższej klasy, które jako jedno z nielicznych IPL posiada certyfikat medyczny. Dzięki tzw. technologii kwadratowego impulsu prezentowana depilacja IPL gwarantuje skuteczność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Zabiegi są bezbolesne i można od razu udać się do codziennych zajęć. Depilacja IPL i200+ emituje światło, które jest absorbowane przez melaninę — barwnik nadający barwę włosom oraz skórze. Pochłanianie światła IPL przez melanocyty wiąże się z przekazaniem dużej ilości energii, która docierając przez cały trzon włosa do cebulki, skutecznie ją niszczy, wraz z mieszkiem włosowym. Aby fotodepilacja była zabiegiem efektywnym, włos poddawany działaniu energii świetlnej musi znajdować się w fazie wzrostu. Tak więc w pojedynczym zabiegu zniszczeniu ulega ok. 50% mieszków włosowych i włosów. Całkowity efekt usunięcia od 85% do 100% osiąga się po 6-8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie pojedyncze włoski odrosną, będą zdecydowanie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze. Zaleca się, aby wykonać wtedy tzw. zabieg przypominający po około 1 roku. Pierwszy zabieg musi być poprzedzony bezpłatną konsultacją. W przypadku zakwalifikowania nie należy wyrywać włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem — dopuszczalny jest proces golenia. Dopuszczamy możliwość wykonania zabiegu w dniu konsultacji jeśli spełniony będzie powyższy wymóg. W przypadku skóry opalonej zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu opalenizny. Przed zabiegiem nie należy! przyjmować leków uczulających na słońce, pić dziurawca, nagietka oraz herbatek wyszczuplających, stosować kosmetyków i leków złuszczających, stosować kremów zawierających retinol oraz isotretynoinę, poddawać się pillingowaniu na bazie witaminy C i kwasów owocowych.
   показать больше
   130,00 zł
  • Depilacja woskiem delikatnym nogi+bikini+ścieżka

   DEPILACJA WOSKIEM – To jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy ciepłego wos...ku. Podczas zabiegu usuwa się łodygę włosa wraz z cebulką, dzięki czemu efekt jest znacznie dłuższy niż po goleniu. W porównaniu z innymi metodami zabiegu jest szybki i niedrogi a efekt długotrwały. Jakie są metody depilacji woskiem? Metoda paskowa – stosuje się w niej miękki wosk. Metoda polega na nałożeniu rozgrzanego wosku o temp 38̊ C na owłosioną skórę, kolejnym etapem jest przyklejenie fizelinowego paska i szybkie zerwanie. Na plastrze pozostaje wosk wraz z wyrwanymi włoskami. Zabieg metodą paskową stosuje się na duże partie ciała tzn. nogi, ręce i plecy. Metoda bezpaskowa – stosuje się w niej twardy wosk. Metoda polega na nałożeniu rozgrzanego wosku o temp 37-38̊ C na skórę owłosioną. Po nałożeniu należy odczekać kilka sekund, aby wosk zasechł, następnie energicznie zerwać. Zaletą wosku jest to, że nie klei się do skóry tylko do włosów przez co jest mniej odczuwalny ból. Zabieg metodą bezpaskową stosuje się na wrażliwe partie ciała m.in. na pachy i bikini. Jaką długość powinny mieć włosy przed depilacją? Włosy powinny mieć długość od 0,5-1,0 cm to około 1,5 tygodnia zapuszczania włosów, chociaż to w dużej mierze zależy od predyspozycji indywidualnych. Jeżeli włosy są bardzo długie należy je przyciąć, ponieważ podczas zrywania będą dodatkowo ciągnąć. Jeżeli włosy będą zbyt krótkie wtedy część z nich nie zostanie wyrwana. Jaka jest różnica między goleniem maszynką a depilacją woskiem? Golenie polega na ścięciu łodygi włosa bez naruszenia cebulki, powoduje to że włosy szybko odrastają i są widoczne na drugi dzień, włosy stają się grube,gęste i ciemne, metody tej nie stosuje się u kobiet na twarzy. Depilacja woskiem to metoda usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy ciepłego wosku. Podczas zabiegu usuwa się łodygę włosa wraz z cebulką, dzięki czemu efekt jest znacznie dłuższy niż po goleniu. Kolejny zabieg należy wykonać po około 5 tygodniach .Dużą zaletą depilacji woskiem, jest to że włosy po zabiegu odrastają rzadsze, jaśniejsze i delikatniejsze. Czy depilacja woskiem boli? Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych choć nie dla każdego. Odczuwanie bólu jest zależne m.in. od progu bólu, grubości i gęstości włosów oraz cyklu miesiączkowego. W STUDIO stosujemy najdelikatniejszy wosk dostępny na rynku do skóry wrażliwej. Przy systematycznej depilacji zabieg jest prawie bezbolesny , ponieważ cebulka ulega znacznemu osłabieniu. Dla trwałego efektu i wygody warto skorzystać z usługi w Naszym salonie
   показать больше
   160,00 zł
  • Depilacja woskiem delikatnym bikini tradycyjne

   55,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskiem delikatnym całe nogi

   DEPILACJA WOSKIEM – To jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy ciepłego wos...ku. Podczas zabiegu usuwa się łodygę włosa wraz z cebulką, dzięki czemu efekt jest znacznie dłuższy niż po goleniu. W porównaniu z innymi metodami zabiegu jest szybki i niedrogi a efekt długotrwały. Jakie są metody depilacji woskiem? Metoda paskowa – stosuje się w niej miękki wosk. Metoda polega na nałożeniu rozgrzanego wosku o temp 38̊ C na owłosioną skórę, kolejnym etapem jest przyklejenie fizelinowego paska i szybkie zerwanie. Na plastrze pozostaje wosk wraz z wyrwanymi włoskami. Zabieg metodą paskową stosuje się na duże partie ciała tzn. nogi, ręce i plecy. Metoda bezpaskowa – stosuje się w niej twardy wosk. Metoda polega na nałożeniu rozgrzanego wosku o temp 37-38̊ C na skórę owłosioną. Po nałożeniu należy odczekać kilka sekund, aby wosk zasechł, następnie energicznie zerwać. Zaletą wosku jest to, że nie klei się do skóry tylko do włosów przez co jest mniej odczuwalny ból. Zabieg metodą bezpaskową stosuje się na wrażliwe partie ciała m.in. na pachy i bikini. Jaką długość powinny mieć włosy przed depilacją? Włosy powinny mieć długość od 0,5-1,0 cm to około 1,5 tygodnia zapuszczania włosów, chociaż to w dużej mierze zależy od predyspozycji indywidualnych. Jeżeli włosy są bardzo długie należy je przyciąć, ponieważ podczas zrywania będą dodatkowo ciągnąć. Jeżeli włosy będą zbyt krótkie wtedy część z nich nie zostanie wyrwana. Jaka jest różnica między goleniem maszynką a depilacją woskiem? Golenie polega na ścięciu łodygi włosa bez naruszenia cebulki, powoduje to że włosy szybko odrastają i są widoczne na drugi dzień, włosy stają się grube,gęste i ciemne, metody tej nie stosuje się u kobiet na twarzy. Depilacja woskiem to metoda usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy ciepłego wosku. Podczas zabiegu usuwa się łodygę włosa wraz z cebulką, dzięki czemu efekt jest znacznie dłuższy niż po goleniu. Kolejny zabieg należy wykonać po około 5 tygodniach .Dużą zaletą depilacji woskiem, jest to że włosy po zabiegu odrastają rzadsze, jaśniejsze i delikatniejsze. Czy depilacja woskiem boli? Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych choć nie dla każdego. Odczuwanie bólu jest zależne m.in. od progu bólu, grubości i gęstości włosów oraz cyklu miesiączkowego. W STUDIO stosujemy najdelikatniejszy wosk dostępny na rynku do skóry wrażliwej. Przy systematycznej depilacji zabieg jest prawie bezbolesny , ponieważ cebulka ulega znacznemu osłabieniu. Dla trwałego efektu i wygody warto skorzystać z usługi w Naszym salonie.
   показать больше
   110,00 zł
   45мин
  • Depilacja męska delikatnym woskiem -plecy

   95,00 zł
   30мин
  • Depilacja męska delikatnym woskiem- tors

   95,00 zł
   30мин
  • Depilacja męska delikatnym woskiem - pachy

   50,00 zł
   15мин

Посмотрите Наши Работы

Отзывы

Booksy ценит достоверные отзывы и проверяет и утверждает их только в случае, если клиент посещал данный салон.
4.9/5
13 отзывов
 • 5
  12
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Marcon F…

февр. 22, 2021
Perfekcyjnie...
Отвечено: февр. 22, 2021
STUDIO URODY EIVISSA
Dziękujemy

Sylwia B…

февр. 21, 2021
Bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna obsługa! Pani Ewa wykonała świetne strzyżenie, fachowo doradza i bardzo indywidulanie podchodzi do klienta. Polecam! I na pewno wrócę!...
Отвечено: февр. 21, 2021
STUDIO URODY EIVISSA
Dziękujemy i zapraszamy

Mateusz L…

февр. 11, 2021
Bardzo profesjonalna i miła obsluga. Serdecznie polecam...
Отвечено: февр. 11, 2021
STUDIO URODY EIVISSA
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Krystian C…

февр. 1, 2021
Polecam, usluga na poziomie :)...
Отвечено: февр. 1, 2021
STUDIO URODY EIVISSA
Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce.

Marlena K…

янв. 30, 2021
Polecam...
Отвечено: янв. 30, 2021
STUDIO URODY EIVISSA
Dziękujemy za polecenie

Monika P…

янв. 29, 2021
Profesjonalnie wykonany Manicure hybrydowy, Pani bardzo miła ;-) Polecam...
Отвечено: янв. 29, 2021
STUDIO URODY EIVISSA
Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie

Anna S…

янв. 15, 2021
Bardzo mila obsługa, swiezy, nowy salon. Polecam...

Marlena K…

янв. 14, 2021
Miło, czysto, polecam 🙂...

Zuzanna W…

янв. 12, 2021
Piękne miejsce a obsługa na najwyższym poziomie, polecam i napewno wrócę!...

Maciek R…

янв. 12, 2021
Bardzo uprzejma obsługa, oraz świetna etyka pracy, będę wracać ;)...

Adam P…

янв. 12, 2021
Rewelacja, będę wpadał częściej....

Adrian O…

янв. 12, 2021
Profesjonalnie wykonane strzyżenie...

Łukasz O…

янв. 12, 2021
Przyjemna obsługa;)...