Что вы ищете?
powiat grójecki, mazowieckie
Когда?

Barber Shop (2)

Фильтры и локализация • 1
Вид карты
 • Sztos Barber Shop Grójec

  Al. Niepodległości 3, 05-600, Grójec

  Strzyżenie włosów

  Najlepsze pomady do włosów, mycie głowy i oczywiście perfekcyjne strzyżenia zgodne z najnowszymi trendami, to ...wszystko znajdziecie w najlepszym Barber Shopie w Grójcu!
  показать больше
  50,00 zł
  30мин

  Strzyżenie brody

  Na fotelu zadbamy o Twoją brodę w akompaniamencie najlepszej muzyki oraz najostrzejszej żyletki. Ale spokojnie...!! Gorący okład najpierw z gorącego, parującego, pachnącego ręcznika, a następnie szok zaserwowany zimnym sprawi, że wyjdziesz zrelaksowany i odprężony. Na koniec tylko plusk Przemysławki na twarzy przypomni, że wybór tej usługi to najlepsze co Cię spotkało w tym tygodniu.
  показать больше
  50,00 zł
  30мин

  Combo

  Combo to najlepsza usługa dla dbających kompleksowo o swój wygląd. Najpierw możesz skorzystać z naszej poczeka...lni, gdzie możesz się odprężyć chwilę np. przy dobrej prasie i pysznym napoju. Następnie zaprosimy Cię na fotel, gdzie wystarczy, że zamkniesz oczy, a za godzinę wyjdziesz wyglądając jak prawdziwy SztosMan! Precyzyjne ciachnięcia nożyczkami, pewne pociągnięcia brzytwą, zapach najlepszych pomad do włosów, toniców odświeżających, szamponów z najlepszych polskich manufaktur; gorący i zimny okład z ręcznika na twarz i oczywiście genialna atmosfera to wszystko co u nas dostaniesz.
  показать больше
  90,00 zł
 • GOLIBRÓDKA Barber Shop

  Ulica Jana Pawła II 40, Salon Fryzjerski Wioleta Nowocin, 05-600, Grójec

  Strzyżenie włosów

  40,00 zł+
  45мин

  Strzyżenie brody

  Golenie, strzyżenie brzytwą, konturowanie
  40,00 zł
  50мин

  Combo

  Całość. Broda + włosy
  80,00 zł
  1ч:30мин