Что вы ищете?
powiat pszczyński, śląskie
Когда?

Makijaż (1)

Фильтры и локализация • 1
Вид карты
 • Salon kosmetyczny Monika

  Targowa, 2B, 43-200, Pszczyna

  MEZOCELLULAR

  To najnowsza hybryda łącząca w sobie: - 5 rodzajów kwasu hialuronowego - mocznik - ceramidy - fitosterole - pr...oteiny - kolagen - wyciągi roślinne Kompleks zawiera najsilniejsze substancje higroskopijne i uszczelniające. Przyspiesza poliferacje komórek i poprawia hydrodynamikę skóry. Ponadto: - działa antyoksydacyjnie - nawilża❗ - niweluje uczucie ściągania i podrażnień - dotlenia - przyspiesza regenerację - poprawia napięcie skóry - odmładza❗ Zabieg dedykowany dla każdego rodzaju skóry NA POWITANIE👉 ➖ 2️⃣5️⃣% do 20.12.2020 Zabieg ten w połączeniu z mezoterapią Jest 100% gwarancją uzyskania spektakularnych i szybkich efektów
  показать больше
  200,00 zł
  1ч:20мин

  COMBO PEPTIDE (powieki i okolice oczu)

  Zabieg neuropeptydowy podnoszący opadającą powiekę i wygładzający zmarszczki mimiczne. Działa jak toksyna botu...linowa (botox) jednak nie jest tak toksyczny. Działanie neuropeptydu polega na rozluźnieniu mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Widoczne bruzdy wygładzają sie a nowo powstałe zostają zatrzymane. To pierwszy tak mocno stężony i silnie działający preparat na rynku.
  показать больше
  180,00 zł

  COMBO PEPTIDE ( twarz)

  Peptydowy zabieg ze złotem podnoszący owal twarzy i spłycający bruzdy i zmarszczki mimiczne. To podstawowa wer...sja zabiegu który można wykonywać przez cały rok. Neuropeptydy działają rozluźniająco na mięśnie co zmniejsza ich intensywność podczas pracy stresowej twarzy. Przez to widoczne bruzdy wypłycają sie a powstające zostają zatrzymane. Peptydy potrafią zastępować wiele niedoborów skóry i pobudzać do szybkiego ich wtwarzanie przez co jędrność i gęstość naskórka szybko wzrasta. To pierwszy tak składowo dobrany i mocno stężony zabieg na rynku.
  показать больше
  180,00 zł+
Самые популярные процедуры
Категории
показать больше