Fotoodmładzanie
Olsztyn
Когда?

Fotoodmładzanie Olsztyn (5)

Фильтры и локализация • 2
Вид карты
 • KAMO Dermoklinika

  1.2 km Westerplatte 1 lok. 106, 10-446, Olsztyn

  Laser diodowy - dłonie

  50,00 zł
  30мин

  Mezoterapia mikroigłowa+kwasy+karboksyterapia

  Cena regularna zabiegu :450zł Zabieg rozpoczyna się od przygotowania skóry mieszanką kwasów kosmetycznych dobr...anych adekwatnie do potrzeb skóry. Następnie wykonujemy mezoterapię mikroigłową dermapenem za pomocą jednorazowej końcówki z mikroigłami. Kolejnym etapem zabiegu jest wykonanie karboksyterapii (ostrzykiwanie medycznym dwutlenkiem węgla) na okolicy twarzy. Zakończeniem zabiegu jest położenie maski łagodzącej podrażnienia skóry.
  показать больше
  350,00 zł
  1ч:40мин

  Makijaż permanentny brwi ombre

  W cenie zabiegu jest mikropigmentacja brwi metodą ombre + znieczulenie + korekta po miesiącu od wykonania pier...wszej pigmentacji. Brwi Ombre to technika wykonania makijażu permanentnego w sposób bardzo powierzchowny (co oznacza, że aplikacja odbywa się na warstwie naskórka) i przypomina to efekt po wykonanej hennie: końcówka i dolna linia brwi jest zrobiona nieco mocniej, a przody i górna linia są odrobinę jaśniejsze.
  показать больше
  599,00 zł
  2ч:30мин
 • Klinika Urody Elite

  202 m Nowowiejskiego 1/INKA koło Wysokiej Bramy 1 lok. 412, 10-162, Olsztyn

  Fotoodmładzanie laserowe(6 zabiegów!)

  Fotoodmładzanie laserem SPTF+ polega na regeneracji,spłyceniu zmarszczek, ujędrnieniu i zagęszczeniu skóry.Wyg...ładzeniu skóry oraz zwężeniu porów.
  показать больше
  600,00 zł

  Laserowe fotoodmładzanie

  Światło PTF aktywuje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz pr...zywracając jej elastyczność. W tym samym czasie efekt fototermalny wytworzony przez światło PTF wspomaga mikrocyrkulację oraz ukrwienie.
  показать больше
  159,00 zł

  LIFTING ORAZ HENNA RZĘS I BRWI+regulacja

  120,00 zł
 • Gabinet Kosmetyka & Podologia Olsztyn

  1.4 km ulica Tadeusza Kościuszki 21, 2, 10-501, Olsztyn

  Fotoodmładzanie - twarz

  130,00 zł
  45мин

  Fotoodmładzanie - twarz + szyja

  150,00 zł
  40мин

  Fotoodmładzanie twarz, szyja, dekolt

  200,00 zł
  45мин
 • Gabinet Kosmetyczny AC Beauty

  4.2 km Wilczyńskiego 23, 10-686, Olsztyn

  Fotoodmładzanie - Szyja

  99,00 zł
  15мин

  Fotoodmładzanie - Dekolt

  99,00 zł
  15мин

  Fotoodmładzanie - Twarz

  99,00 zł
  15мин
 • ESTETIQ Instytut Urody Angelika Soboczyńska

  692 m ulica Żołnierska 4, 10-554, Olsztyn

  Lifting RF

  Fale radiowe (radiofrekwencja) wykorzystują w swoim działaniu falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowe...j. Mają na celu wywołanie zjawiska diatermii w skórze, co skutkuje wzmożoną produkcją kolagenu. Zgodnie z najnowszymi badaniami fale radiowe są jedną z najskuteczniejszych technologii w kosmetyce przeznaczonych liftingu skóry twarzy. Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikro cyrkulację. Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Efekt dogłębnej poprawy może pojawić się po serii zabiegów.
  показать больше
  120,00 zł+

  Depilacja bikini

  60,00 zł
  30мин

  Depilacja nóg

  100,00 zł+