Mikrodermabrazja
Bochnia
Когда?

Mikrodermabrazja Bochnia (42)

Фильтры и локализация • 2
Вид карты
 • CamNails&Beauty Studio Urody

  4.8 km Krzeczów 155, 32-700, Bochnia

  Mikrodermabrazja + maska

  Mikrodermabrazja, zwana inaczej mikropeelingiem, to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabine...tach kosmetycznych. Polega on na mechanicznym złuszczaniu zrogowaciałego naskórka przy pomocy głowic diamentowych. Mikrodermabrazja skutecznie redukuje niedoskonałości skóry – zmarszczki, trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory, blizny i zaskórniki.
  показать больше
  80,00 zł

  Mikrodermabrazja + sonoforeza + maska

  90,00 zł
  1ч:15мин

  Manicure klasyczny

  Manicure zawiera opracowanie płytki paznokcia oraz skórek frezarką. Wypolerowanie paznokcia i nałożenie oliwki... lub odżywki.
  показать больше
  30,00 zł
  45мин
 • Instytut Zdrowej Skóry Healthy Skin

  3.9 km Poniatowskiego 22A, 32-700, Bochnia

  Mikrodermabrazja korundowa - twarz

  80,00 zł

  Mikrodermabrazja korundowa - twarz, szyja, dekolt

  110,00 zł

  Mikrodermabrazja korundowa - Plecy

  110,00 zł
 • Le Brilliant

  24.1 km Mariana Domagały 45, 30-741, Kraków, Podgórze

  mikrodermabrazja + maska łagodząca

  110,00 zł
  50мин

  Mikrodermabrazja

  80,00 zł
  40мин

  Mikrodermabrazja plecy + maska łagodząca

  120,00 zł
 • faceLAB

  28.1 km Os. 2 Pułku Lotniczego 1G, Lokal 4, 31-867, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja - twarz + szyja

  (demakijaż + mikrodermabrazja + ampułka + maska kremowa) (peeling mechaniczny) jest to zabieg polegający na ko...ntrolowanym, stopniowym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka przy pomocy diamentowej głowicy, której zadaniem jest zassanie zrogowaciałego naskórka. Kontrolowany peeling mechaniczny pozwala w walce z wieloma problemami skórnymi, wśród których najważniejsze to łojotok, nadmierne rogowacenie skóry, trądzik, blizny, przebarwienia oraz drobne zmarszczki.
  показать больше
  150,00 zł+

  Mikrodermabrazja - plecy

  200,00 zł+
  1ч:30мин

  Mikrodermabrazja twarz +szyja+dekolt

  170,00 zł
  1ч:10мин
 • Warsztat Piękna

  30.1 km ulica Jakuba Bojki 4, 30-611, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja

  120,00 zł

  Manicure hybrydowy

  Promocja obowiązuje w każdy wtorek i dotyczy manicure hybrydowego w jednym, wybranym kolorze 😍
  70,00 zł

  Manicure hybrydowy+henna brwi+regulacja(pakiet)

  100,00 zł
  1ч:30мин
 • NEFREZJA Gabinet Kosmetyczny

  28.3 km Bieżanowska 65, 30-812, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja + Vit C

  Zabieg polecany dla cery zmęczonej, niedotlenionej, mieszanej, ze skłonnością do stanów zapalnych oraz nierówn...ą strukturą i kolorytem.
  показать больше
  100,00 zł

  Mikrodermabrazja twarzy z pełną pielęgnacją

  110,00 zł

  Zabieg Probiotyczczno-dotleniający

  Neutralizuje szkodliwy wpływ smogu na skórę.
  65,00 zł
 • Natural Skin Clinic Klinika kosmetologii

  29.3 km Ivo Andricia 21/1, 30-638, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja Twarz OPTYMALNY

  Mikrodermabrazja to cieszący się dużą popularnością zabieg złuszczająco- regenerujący w Natural Skin Clinic w ...Krakowie. Dzięki stymulacji naskórka głowicą ścierającą pokrytą naturalnymi kryształkami diamentu możemy otrzymać natychmiastowy efekt wygładzenia przy równoczesnym złuszczeniu martwego naskórka i pobudzaniu procesów odnowy komórkowej. Zabieg ten również wspomaga walkę z widocznymi bliznami i rozstępami. Wyróżniającą cechą tej metody złuszczania naskórka jest jej nieinwazyjność oraz brak ryzyka uczuleń. Jest alternatywą dla osób nietolerujących peelingów chemicznych. Każda kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 20 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +50 zł do ceny zabiegu.Prosimy o wpisanie w komentarzu do Nas co Państwa interesuje.
  показать больше
  130,00 zł

  Mikrodermabrazja TWARZ pakiet DELUXE

  PMikrodermabrazja to cieszący się dużą popularnością zabieg złuszczająco- regenerujący w Natural Skin Clinic w... Krakowie. Dzięki stymulacji naskórka głowicą ścierającą pokrytą naturalnymi kryształkami diamentu możemy otrzymać natychmiastowy efekt wygładzenia przy równoczesnym złuszczeniu martwego naskórka i pobudzaniu procesów odnowy komórkowej. Zabieg ten również wspomaga walkę z widocznymi bliznami i rozstępami. Wyróżniającą cechą tej metody złuszczania naskórka jest jej nieinwazyjność oraz brak ryzyka uczuleń. Jest alternatywą dla osób nietolerujących peelingów chemicznych. Pakiet deluxe obejmuje nałożeniem odpowiedniej do skóry ampułki, wprowadzaniem jej głęboko w skórę dzięki mezoterapii bezigłowej oraz maskę algową. Każda kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 20 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +50 zł do ceny zabiegu.
  показать больше
  160,00 zł
  1ч:15мин

  Konsultacja przed zabiegiem

  Jeżeli zdecydują się Państwo na zabieg do 2 tygodni, cena odejmowana jest od zabiegu. Podczas konsultacji prze...prowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem oraz jego oczekiwana. Ustalany jest indywidualny plan działania.
  показать больше
  30,00 zł
  20мин
 • Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Zebra

  28.4 km os. Dywizjonu 303 62F, 31-875, Kraków, Nowa Huta

  Aktywny zabieg kolagenowy z mikrodermabrazją

  Zabieg dla cery przesuszonej, zmęczonej, z widocznymi zmarszczkami. Mikrodermabrazja skutecznie oczyszcza skór...ę, złuszcza martwy naskórek oraz przygotowuje cerę do nałożenia maski. Na zakończenie nakł
  показать больше
  115,00 zł
  1ч:30мин

  Manicure hybrydowy (jeden kolor)

  80,00 zł

  Manicure hybrydowy ze zdobieniem

  90,00 zł+
  2ч:30мин
 • Vitamedicum

  30.7 km ul. Zabłocie 25 lok.3, 30-701, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja MAŁY OBSZAR twarz

  200,00 zł

  Mikrodermabrazja STANDARD twarz+szyja

  250,00 zł
  1ч:30мин

  Mikrodermabrazja DUŻY OBSZAR t+s+d/plecy

  300,00 zł
  1ч:30мин
 • Beauty & Happy

  30.3 km Zawieyskiego 4 lok. 1a, 31-619, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja - Twarz

  100,00 zł

  Mikrodermabrazja - Twarz + maska kremowa lub maska

  algowa
  130,00 zł+

  Mikrodermabrazja - Pośladki

  300,00 zł
 • baccio & onatoma

  28.3 km os. Dywizjonu 303 62C lokal 17, Lokal U17, 31-859, Kraków, Nowa Huta

  Twarz z maską kremową

  Twarz z maską kremową. Peeling kawitacyjny, to zabieg, który oczyszcza i złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż ...peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek i kondycję skóry. Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja zaskórników i poprawa gospodarki wodnej skóry. Oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący.
  показать больше
  70,00 zł
  45мин

  Twarz+szyja z maską kremową

  Twarz, szyja z maską kremową. Peeling kawitacyjny, to zabieg, który oczyszcza i złuszcza skórę i wchodzi głębi...ej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek i kondycję skóry. Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja zaskórników i poprawa gospodarki wodnej skóry. Oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący.
  показать больше
  80,00 zł

  Twarz+szyja+dekolt z maską kremową

  Twarz, szyja, dekolt z maską kremową. Peeling kawitacyjny, to zabieg, który oczyszcza i złuszcza skórę i wchod...zi głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek i kondycję skóry. Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja zaskórników i poprawa gospodarki wodnej skóry. Oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący.
  показать больше
  90,00 zł
 • Beauty Salon Agnieszka Kubacka

  30.4 km ulica Walerego Sławka 25, 30-633, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja na twarz i szyję z maską algową

  130,00 zł

  Mikrodermabrazja dekoltu/pleców

  120,00 zł+

  Mikrodermabrazja + kwas migdałowy

  170,00 zł
 • Dotyk Piękna - Salon Kosmetyczny- Depilacja Laserowa - Kraków .

  28.5 km Prosta 40, 30-814, Kraków, Podgórze

  Kwas + mikrodermabrazja - twarz

  +serum+maska+krem
  120,00 zł

  Kwas + mikrodermabrazja - twarz, szyja, dekolt

  +serum+maska+krem
  150,00 zł
  1ч:15мин

  Mikrodermabrazja korundowa, serum, maska - t/s/d

  100,00 zł
 • A&K Salon Urody

  26.0 km Os. Na Stoku 10B/u85, U85, 31-702, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja+kwas migdalowy

  190,00 zł
  1ч:30мин

  BB Glow

  Zabieg wspomagający wyrównanie kolorytu, rozświetlenie oraz odżywienie skóry twarzy.
  290,00 zł

  Oczyszczanie manualne

  140,00 zł
 • AB Beauty

  29.6 km Wolnośći 38, 30-661, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja

  100,00 zł+

  Pielęgnacja twarzy

  99,00 zł+
  45мин

  Woskowanie twarzy

  15,00 zł+
  15мин
 • NaturElle

  28.9 km Społdzielców 3 ( 1 piętro pawilon handlowy ), 30-682, Kraków, Podgórze

  Zabieg pielęgnacyjny z maską kremową

  120,00 zł

  Mikrodermabrazja

  140,00 zł

  Henna rzęs

  20,00 zł
  30мин
 • Mandala Beauty

  28.4 km osiedle Piastów 21B, W Studio Modelowania Sylwetki La Reine, 31-624, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja i kwas

  Zabieg na twarz/twarz+szyja+dekolt
  180,00 zł
  1ч:15мин
  200,00 zł
  1ч:30мин

  Mikrodermabrazja plecy

  180,00 zł
  1ч:15мин

  Mikrodermabrazja+oczyszczanie pleców

  220,00 zł
  1ч:30мин
 • Akademia Piękna

  27.0 km Bieńczycki Plac Targowy 26B, 31-831, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja + ampułka + maska

  Cena usługi w granicy 60-80 zł
  60,00 zł+
  1ч:10мин

  Mikrodermabrazja+szyja,dekolt+ampułka+maska

  Cena usługi w granicy 90-110 zł
  90,00 zł+
  1ч:20мин

  Manicure hybrydowy bez ściągnięcia NOWY KLIENT

  45,00 zł
  1ч:30мин
 • Salon&Spa - Hotel Novum

  13.4 km ulica Grunwaldzka 15H, 32-005, Niepołomice

  peeling kwasami lub mikrodermabrazja

  60,00 zł

  Mikrodermabrazja twarzy, szyi+ maska kremowa

  120,00 zł

  henna brwi+regulacja

  25,00 zł
  30мин
 • CZEŚĆ PIĘKNA studio urody

  22.9 km Posądza 95a, 32-104, Koniusza

  Mikrodermabrazja z kremem nawilżającym

  80,00 zł

  Mikrodermabrazja z kwasem migdałowym

  Mikrodermabrazja, jest to zabieg polegający na złuszczeniu zrogowaciałego naskórka, w skutek zastosowania tego... zabiegu uzyskujemy efekt czystej skóry, idealnie sprawdza się na redukcje niedoskonałości, zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory, blizny, rozstępy i zaskórniki. Kwas migdałowy jest idealny dla skóry tłustej i trądzikowej, z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, ziemistej, z oznakami starzenia. Połączenie tych dwóch zabiegów daje nam rewelacyjny efekt dla skóry
  показать больше
  120,00 zł
  1ч:30мин

  Stylizacja żelowa

  Przedłużenie paznokci żelem od podstaw
  110,00 zł
  2ч:30мин
 • 1
 • 2
 • 3