Mikrodermabrazja
Poznań
Когда?

Mikrodermabrazja Poznań (76)

Фильтры и локализация • 2
Вид карты
 • Cosmo 29

  1.3 km Garbary 29, 61-868, Poznań, Stare Miasto

  Mikrodermabrazja+kwas migdałowy+serum+maska

  250,00 zł
  1ч:30мин

  Konsultacja

  1,00 zł
  30мин

  Manicure klasyczny

  Opracowanie płytki paznokciowej+opracowanie skórek+odżywka lub kolor
  50,00 zł
  40мин
 • Steczkowska Wellness

  5.7 km Strzeszyńska 56, 60-479, Poznań, Jeżyce

  Retix c xylogic z mikrodermabrazją

  Po wykonaniu demakijażu zostaje nałożona ampułka Retix C z witaminą C i antyoksydantami,następnie po wykonaniu... masażu zostaje nałożona maska z retinolem, którą klient zmywa samodzielnie w domu po 6-8 godzinach. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny i odprężający. Po ok 2 dniach od wykonania zabiegu może nastąpić delikatne zaczerwienienie skóry oraz złuszczanie mogące utrzymywać się do 3 dni, co oznacza że w skórze zostały uruchomione procesy naprawcze, a stary naskórek ulega zrogowaceniu i zostaje wymieniony na nowy.
  показать больше
  350,00 zł
  35мин

  Strzyżenie męskie

  50,00 zł
  30мин

  Strzyżenie brody

  60,00 zł
  30мин
 • Salon Urody Ewa

  6.8 km osiedle Jana III Sobieskiego 31C, 31 C, 60-688, Poznań, Stare Miasto

  Mikrodermabrazja

  140,00 zł+
  1ч:30мин

  Strzyżenie dziecka do lat 8

  25,00 zł
  30мин

  Strzyżenie brody + kontur brody

  25,00 zł+
  30мин
 • Aesthetic

  1.4 km ul. Kolejowa 37, 60-718, Poznań, Grunwald

  Mikrodermabrazja - twarz

  Zabieg mikrodermabrazji polega na stopniowym i kontrolowanym ścieraniu naskórka. Odbywa się to przy pomocy gło...wicy, której końcówki pokryte są kryształkami diamentu. Efekty zabiegu: • usunięcie zrogowaciałych komórek warstwy rogowej, powodujące jej stymulację i poprawę podziałów komórkowych, • zmniejsza się wydzielanie sebum, co jest korzystne przy leczeniu trądziku, • poprawia się ukrwienie, a tym samym koloryt skóry, • wzrasta synteza kolagenu, co poprawia elastyczność skóry.
  показать больше
  89,00 zł

  Mikrodermabrazja - twarz, szyja, dekolt

  Zabieg mikrodermabrazji polega na stopniowym i kontrolowanym ścieraniu naskórka. Odbywa się to przy pomocy gło...wicy, której końcówki pokryte są kryształkami diamentu. Efekty zabiegu: • usunięcie zrogowaciałych komórek warstwy rogowej, powodujące jej stymulację i poprawę podziałów komórkowych, • zmniejsza się wydzielanie sebum, co jest korzystne przy leczeniu trądziku, • poprawia się ukrwienie, a tym samym koloryt skóry, • wzrasta synteza kolagenu, co poprawia elastyczność skóry.
  показать больше
  109,00 zł
  1ч:15мин

  Mikrodermabrazja + kwas migdałowy - twarz

  149,00 zł
  1ч:15мин
 • Estetica Look

  6.2 km ulica Gryfińska, 11/2, 60-192, Poznań, Grunwald

  Mikrodermabrazja twarz (serum+maska)

  180,00 zł

  Drenaż limfatyczny twarz,szyja,Dekolt

  90,00 zł
  30мин

  Zabiegi pielęgnacyjne z drenażem twarzy

  130,00 zł
 • Nenufar

  6.4 km Batorego 5B, 60-687, Poznań, Stare Miasto

  Mikrodermabrazja twarz + maska

  80,00 zł
  45мин

  Mikrodermabrazja twarz, szyja

  110,00 zł
  45мин

  Mikrodermabrazja twarz, szyja, dekolt

  130,00 zł
  45мин
 • Poznanianka Pracownia Urody A.Szwabowicz

  1.0 km Bukowska 15, 1A, 60-809, Poznań, Grunwald

  Mikrodermabrazja twarzy

  Jest to zabieg podczas którego za pomocą ścierających diamentowych końcówek oraz siły ssącej złuszczamy powier...zchowne warstwy naskórka. Mikrodermabrazja jest zabiegiem skutecznym w zakresie zmniejszania drobnych zmarszczek, kurzych łapek, przebarwień i blizn potrądzikowych. Stymuluje budowę komórek skóry i kolagenu. Jest to bardzo popularny nieinwazyjny zabieg kosmetyczny. Przy regularnym stosowaniu przynosi wspaniałe efekty dla wszystkich rodzajów cery. Rezultaty są zauważalne natychmiastowo. Wskazania: blizny potrądzikowe, zaskórniki, prosaki, rozszerzone pory, zrogowaciały naskórek, wiotkość skóry, odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek, przebarwienia, uszkodzenia posłoneczne skóry, trądzik pospolity, łojotok. Przeciwwskazania: zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze, trądzik krostkowy i ropowniczy, trądzik różowaty, nowotwory skóry i znamiona, skłonności do bliznowców
  показать больше
  80,00 zł
  50мин

  Mikrodermabrazja twarzy + maska kremowa/algowa

  100,00 zł
  1ч:15мин

  Mikrodermabrazja twarzy + sonoforeza

  Jest to zabieg podczas którego za pomocą ścierających diamentowych końcówek oraz siły ssącej złuszczamy powier...zchowne warstwy naskórka. Mikrodermabrazja jest zabiegiem skutecznym w zakresie zmniejszania drobnych zmarszczek, kurzych łapek, przebarwień i blizn potrądzikowych. Stymuluje budowę komórek skóry i kolagenu. Jest to bardzo popularny nieinwazyjny zabieg kosmetyczny. Przy regularnym stosowaniu przynosi wspaniałe efekty dla wszystkich rodzajów cery. Rezultaty są zauważalne natychmiastowo. Wskazania: blizny potrądzikowe, zaskórniki, prosaki, rozszerzone pory, zrogowaciały naskórek, wiotkość skóry, odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek, przebarwienia, uszkodzenia posłoneczne skóry, trądzik pospolity, łojotok. Przeciwwskazania: zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze, trądzik krostkowy i ropowniczy, trądzik różowaty, nowotwory skóry i znamiona, skłonności do bliznowców Sonoforeza to bardzo przyjemny i odprężający zabieg polegający na wprowadzaniu ultradźwiękami w głąb skóry substancji odżywczych, regenerujących, nawilżających czy na przykład w przypadku trądziku - leczniczych. Towarzyszy jej masaż pobudzający krążenie i zwiększający przepływ krwi oraz limfy, pobudzający metabolizm i odnowę komórek. Sonoforeza jest często stosowana jako uzupełnienie innych zabiegów. Wskazania: skóra płytko unaczyniona, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi i tendencją do ich pękania, teleangiektazje, trądzik, nadmierny łojotok skóry, rozszerzone pory skóry, przebarwienia, nadwrażliwość i podrażnienia skóry, skóra sucha (nawilżenie głębszych warstw skóry). Przeciwwskazania: ciąża, przerwana ciągłość skóry, zmiany grzybicze, bakteryjne lub wirusowe, nowotwór, infekcje, elementy metalowe w ciele, instrumenty metalowe lub elektroniczne (np. rozrusznik serca, aparat słuchowy), choroby serca, wysokie ciśnienie.
  показать больше
  110,00 zł
  1ч:15мин
 • Face Estetic

  5.0 km ul. Jawornicka 13, 60-161, Poznań, Grunwald

  Mikrodermabrazja twarzy i szyji

  180,00 zł

  Mikrodermabrazja pleców

  220,00 zł

  Konsultacja

  Po skorzystaniu z pierwszego zabiegu, po konsultacji, kwota zostanie pomniejszona o 50 zł. Konsultacja składa ...się z rozmowy na temat zdrowia, pielęgnacji, diety, stylu życia, odczytaniu badań i ocenie dalszych możliwości. Nie podejmuję się wykonania zabiegów, jeżeli uznam, że najpierw konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem i ustalenie planu leczenia i zabiegów. Jeżeli nigdy się nie badałaś/eś, nie wiesz gdzie szukać przyczyn stanu Twojej skóry, również zapraszam. Wszystko wyjaśnię i pokieruję we właściwie miejsca.
  показать больше
  50,00 zł
  45мин
 • Novo Beauty Salon

  308 m plac gen. Władysława Andersa, 1 Novotel Poznań Centrum, 1, 61-894, Poznań, Stare Miasto

  Mikrodermabrazja + kwas migdałowy

  150,00 zł
  1ч:15мин

  Odświeżanie makijażu

  Варьируется

  Depilacja laserowa bikini pakiet 5 zabiegów

  650,00 zł
 • The Beauty Bar by Eliza

  3.5 km ulica Dojazd 2, 60-631, Poznań, Jeżyce

  Mikrodermabrazja+maseczka z komórek macierzystych

  Mikrodermabrazja to ogólna nazwa zabiegu oczyszczającego skórę, polegającego na mechanicznym ścieraniu martweg...o naskórka.
  показать больше
  120,00 zł

  Henna rzęs

  15,00 zł
  15мин

  Uzupełnienie rzęs skręt L (objętość)

  150,00 zł
  1ч:30мин
 • MiU Gabinet kosmetologiczny

  3.8 km Naramowicka 33a/107, 61-622, Poznań, Stare Miasto

  Mikrodermabrazaj + maska nawilżająco-regenerująca

  85,00 zł
  1ч:15мин

  Manicure Hybrydowy

  Obejmuje zdjęcie starej hybrydy i założenie nowej.
  85,00 zł
  1ч:15мин

  Manicure hybrydowy french

  90,00 zł
  1ч:30мин
 • Elite Beauty Poznań

  8.4 km Poznańska 80, Skórzewo, 60-185, Dopiewo

  Mikrodermabrazja z maska algowa

  120,00 zł
  45мин

  Manicure klasyczny z odżywka

  45,00 zł
  45мин

  Manicure klasyczny z malowaniem

  50,00 zł
 • Lumière Skin

  512 m Studio Uzuri, ul.Górna Wilda 61, Poznań, 61-563, Poznań, Wilda

  Mikrodermabrazja wodorowa + ampułka+maska

  180,00 zł
  1ч:30мин

  Wizyta w niedziele i święta

  Istnieje możliwość odbycia wizyty poza dostępnym grafikiem, oraz w niedziele lub święta. Koszt takiej wizyty +...50 zł do zabiegu. Indywidualne ustalenie terminu pod nr tel. 884120104
  показать больше
  50,00 zł
  10мин

  Konsultacja kosmetologiczna /recepta pielęgnacyjna

  Nie wiesz jaki zabieg jest dobry dla Ciebie? Masz problemy ze swoją skórą i nie umiesz sobie z nimi poradzić? ...Masz dosyć kupowania kosmetyków w ciemno? Konsultacja kosmetologiczna to dokładny wywiad przeprowadzony przez kosmetologa, dotyczący problemów i sposobu pielęgnacji skóry, stylu życia, diety oraz stanu zdrowia pozwalający dokładniej poznać stan Twojej skóry. Następnie za pomocą lampy Wooda oraz analizatora skóry kosmetolog wykona badanie Twojej twarzy, określając takie parametry jak : poziom nawilżenia naskórka, ilość wydzielania sebum, oraz poziom gładkości naskórka. Dzięki lampie Wooda zobaczysz rozłożenie i aktywność gruczołów łojowych w obrębie twarzy, a także nadkażenia bakteryjne bądź grzybicze. Diagnoza pozwoli również na wykrycie przebarwień oraz problematycznych miejsc i obszarów, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Po konsultacji otrzymasz ode mnie indywidualny plan pielęgnacyjny obejmujący: dobór odpowiednich kosmetyków, zalecenia pielęgnacyjne, proponowaną suplementację, zalecenia dietetyczne, plan terapii gabinetowej. Jest to pierwszy i najważniejszy etap w skutecznym dbaniu o skórę.
  показать больше
  100,00 zł
 • Wyspiańska Studio

  6.8 km Raczyńskiego 69, Wejście od ulicy Sokolnickiej, 60-465, Poznań, Jeżyce

  Mikrodermabrazja + ampułka + maska

  Zabieg mikrodermabrazji pozwala na delikatne złuszczanie naskórka. Celowana ampułka i maska przywraca skórze b...lask i równowagę.
  показать больше
  100,00 zł
  1ч:15мин

  Ejal40

  Biostymulator tkankowy
  450,00 zł
  30мин

  Hyamino Care 75 pod oczy

  300,00 zł
  30мин
 • Relaksownia Adamczyk & Bill

  2.6 km ulica Grodziska 26/5 Boczne Drzwi, 5, 60-363, Poznań, Grunwald

  Maska kremowa

  Maska kremowa na twarz/dłonie/stopy
  20,00 zł
  25мин

  Waniliowe ciasteczko

  Waniliowy masaż ciała+ masaż twarzy
  160,00 zł
  1ч:15мин

  Zimowe otulenie

  Masaż aromaterapeutyczny(do wyboru olejek mandarynkowy, goździkowy lub cynamonowy) + masaż głowy
  115,00 zł
  1ч:15мин
 • Spassion

  4.0 km Marcelińska 96B lok. 209, 60-324, Poznań, Grunwald

  Mikrodermabrazja twarzy z ampułką i maską algową

  140,00 zł
  1ч:15мин

  Mikrodermabrazja twarzy, szyi i dekoltu

  160,00 zł
  1ч:15мин

  Odmładzający zabieg Złote Płatki

  300,00 zł
  1ч:15мин
 • KształtoMania

  2.0 km ulica Na Miasteczku, 12, 11, 61-144, Poznań, Nowe Miasto

  Mikrodermabrazja

  60,00 zł
  30мин

  Maska na twarz kremowa

  30,00 zł
  30мин

  Strzyżenie męskie

  50,00 zł
  30мин
 • Gabinet Zdrowia i Urody Harmonia Magdalena Szymaniec

  3.3 km Hoża 3, 60-591, Poznań, Jeżyce

  Mikrodermabrazja - plecy

  100,00 zł
  45мин

  Kassaji - japoński odmładzający masaż twarzy

  Masaż wykonywany specjalnym kamieniem. Bardzo przyjemny i odprężajacy. Koryguje owal twarzy, likwiduje obrzęki.... Odpowiedni nawet dla wrażliwej i delikatnej skóry.
  показать больше
  110,00 zł

  Kobido - japoński lifting - odmładzający masaż twa

  Intensywny, głęboki masaż twarzy. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik i chwytów pozwala uzyskać widoczny e...fekt odmłodzenia.
  показать больше
  150,00 zł
 • INSTYTUT PIĘKNA MAGDA SKAŁA

  723 m Ul.Krysiewicza 5, 61-825, Poznań, Stare Miasto

  Mikrodermabrazja medyczna na wybrane partie twarzy

  Zabieg polegający na usunięciu martwego naskórka za pomocą mikrodermabrazji diamentowej na wybranych partiach ...ciała lub twarzy
  показать больше
  120,00 zł+

  Mikrodermabrazja z maską algową

  120,00 zł

  Manicure hybrydowy Perfect MAGDA

  Zabieg obejmuje skrócenie(nadanie kształtu) paznokci. Usunięcie skórek manicurem kombinowanym(frezarka,cążki,n...ożyczki).Perfekcyjne w każdym calu, idealnie pomalowane pod samą skórkę paznokcie lakierem hybrydowym w 1 kolorze. Zabieg wykonany jest przez Magdę Skała doświadczonego kosmetologa z wieloletnim stażem,szkoleniowca.
  показать больше
  70,00 zł
 • Silky - Gabinet Kosmetologii i Laseroterapii

  592 m Przemysłowa 41, 61-541, Poznań, Wilda

  Oxybrazja + maska - plecy

  199,00 zł+

  Konsultacja HIFU

  Zabieg HIFU gwarantuje uzyskanie długotrwałego efektu liftingu twarzy i ciała, widocznego już po pierwszym zab...iegu. To rozwiązanie idealne dla osób chcących ujędrnić i odmłodzić swoje ciało bez ingerencji chirurgicznej i ostrzykiwania. Zabieg dedykowany po 35 roku życia.
  показать больше
  Бесплатно
  30мин

  Oxybrazja Twarz+krem

  Oxybrazja czyli peeling wodno-tlenowy to bezpieczny sposób na intensywne złuszczanie martwych komórek naskórka....Zabieg ten doskonale oczyszcza powierzchnię skóry, poprawia jej strukturę i koloryt oraz zasklepia rozszerzone pory, a także dodatkowo ją dotlenia i nawilża. Procedura jest niezwykle przyjemna, całkowicie bezbolesna i relaksująca. Zabieg ten ma wszechstronne zastosowanie i jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry! Oxybrazja jest skuteczna w walce z trądzikiem, usuwa też blizny potrądzikowe i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia a zaskórniki i rozszerzone pory nie stanowią dla niej wyzwania. Oxybrazja ma zbawienne działanie na ogólną kondycję skóry- odmładza ją, redukuje i spłyca zmarszczki.
  показать больше
  99,00 zł
  30мин
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4