Peeling kawitacyjny
Poznań
Когда?

Peeling Kawitacyjny Poznań (111)

Фильтры и локализация • 2
Вид карты
 • Spa 100

  1.9 km ulica Garbary 100, 61-757, Poznań, Stare Miasto

  Kwas glikolowy 40% + peeling kawitacyjny - twarz

  Zabieg dedykowany cerze dojrzałej z objawami fotostarzenia. Efektem jest rozjaśnienie przebarwień i ujednolice...nie kolorytu skóry, wygładzenie zmarszczek, regeneracja skóry po uszkodzeniach promieniami UV.
  показать больше
  170,00 zł
  45мин

  Kwas salicylowy 20% + peeling kawitacyjny - twarz

  Kwas salicylowy 15%, kwas pirogronowy 5%, retinol 0,1%. Zabieg ten niweluje trądzik grudkowo-krostkowy i zaskó...rniki. Redukuje blizny, przebarwienia oraz rozstępy. Regeneruje skórę oraz działa przeciwzapalnie i antyseptycznie.
  показать больше
  160,00 zł
  45мин

  Kwas ferulowy 20% + peeling kawitacyjny - twarz

  Kwas ferulowy 10%, kwas mlekowy 5%, floretyna 5%. Zabieg ten napina oraz wygładza skórę, rozjaśnia przebarwien...ia oraz ujednolica koloryt skóry. Ponadto usuwa oznaki zmęczenia i stresu. Wygładza drobne zmarszczki, działa silnie antyoksydacyjnie oraz regeneruje skórę.
  показать больше
  160,00 zł
  45мин
 • Beauty Chillout Room

  4.7 km ulica Grunwaldzka, 225, 60-179, Poznań, Grunwald

  Peeling kawitacyjny twarz

  70,00 zł

  Peeling kawitacyjny twarz, szyja

  100,00 zł
  1ч:10мин

  Peeling kawitacyjny twarz, szyja , dekolt

  130,00 zł
  1ч:20мин
 • Cosmo 29

  1.3 km Garbary 29, 61-868, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alter...natywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą. Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest: uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry. Oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych. W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy. Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji. Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy. Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmet, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych. Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się.
  показать больше
  70,00 zł
  30мин

  Peeling kawitacyjny+kwas migdałowy+serum+algi

  250,00 zł
  1ч:15мин

  Peeling kawitacyjny - Serum + maska

  Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alter...natywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą. Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych. Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się.
  показать больше
  120,00 zł
 • José Nails&Beauty

  4.4 km ulica Nadolnik 8/35, 35, 61-012, Poznań, Nowe Miasto

  Peeling Kawitacyjny

  150,00 zł
  45мин

  Manicure hybrydowy

  80,00 zł
  1ч:30мин

  Naprawa paznokcia zelowego

  1,00 zł
  15мин
 • Magia Makijażu Beauty & Academy

  7.0 km Os S. Batorego 79c, 60-687, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszc...zeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.
  показать больше
  45,00 zł
  30мин

  Peeling kawitacyjny + maska

  Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszc...zeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego. + maska indywidualnie dobrana dla potrzeb skóry.
  показать больше
  60,00 zł
  45мин

  Peeling kawitacyjny z sonoforezą + ampułka

  Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszc...zeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego. Sonoforeza pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka za pomocą ultradźwięków. Substancje aktywne wspomagane ultradźwiękami przekraczają wówczas barierę płaszcza hydrolipidowego skóry oraz błony komórkowej i przenikają do żywych warstw naskórka. Na zakończenie każdego zabiegu peelingu kawitacyjnego stosujemy odpowiednio dobraną do rodzaju cery ampułkę z preparatem pielęgnacyjnym (serum) wprowadzaną metodą sonoforezy.
  показать больше
  100,00 zł
  50мин
 • Poznański Instytut Kosmetologii

  687 m ulica Święty Marcin 51, 61-806, Poznań, Stare Miasto

  Maska kremowa

  30,00 zł+
  20мин

  Odtrucie alkoholowe/detox/kroplowka na kaca

  350,00 zł
  30мин

  Zestaw prozdrowotny

  300,00 zł
  30мин
 • Steczkowska Wellness

  5.7 km Strzeszyńska 56, 60-479, Poznań, Jeżyce

  Peeling kawitacyjny - twarz

  60,00 zł
  30мин

  Peeling kawitacyjny - twarz + sonoforeza + ampułka

  95,00 zł
  35мин

  Peeling kawitacyjny pleców

  130,00 zł
  30мин
 • Domi - Nails & Beauty Dominika Hawrylak

  639 m ulica Ogrodowa, 17, lokal 10, 61-821, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny

  100,00 zł+

  Peeling kawitacyjny + ampułka + maska

  150,00 zł

  Manicure hybrydowy

  80,00 zł
  1ч:15мин
 • MK MARTA KIRKLEWSKA lash&lips artist

  1.1 km Kilińskiego 3, 61-531, Poznań, Wilda

  Peeling kawitacyjny

  Zabieg obejmuje: demakijaż, tonizację, peeling kawitacyjny, aplikacja kremu odżywczo- regeneracyjnego. Peelin...g kawitacyjny, często zwany w skrócie kawitacją, to zabieg oczyszczający skórę. Peeling kawitacyjny złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Zabieg polecany jest szczególnie osobom walczącym z trądzikiem pospolitym oraz trądzikiem różowatym, zaskórnikami i wągrami
  показать больше
  70,00 zł
  40мин

  Peeling kawitacyjny twarz + szyja

  100,00 zł
  40мин

  Peeling kawitacyjny twarz + szyja + dekolt

  120,00 zł
  50мин
 • Ambrosia Studio Kosmetyczne

  2.7 km Głogowska 158, 60-205, Poznań, Grunwald

  PEELING KAWITACYJNY+SERUM+MASKA ALGOWA+KREM

  Zabieg na twarz
  90,00 zł

  PEELING KAWITACYJNY+SERUM+MASKA ALGOWA+KREM

  Zabieg twarz+ szyja
  100,00 zł

  PEELING KAWITACYJNY+SERUM+MASKA ALGOWA+KREM

  Zabieg na twarz+ szyja+ dekolt
  110,00 zł
 • MANI LA 88

  1.7 km Wyspiańskiego 26 - City Park Poznań, 60-751, Poznań, Grunwald

  Peeling Kawitacyjny

  wprowadzenie ampułki,nałożenie wybranej maski
  140,00 zł
  1ч:10мин

  Przekłuwanie uszu

  100,00 zł
  15мин

  Konsultacja + indywidualnie dobrany zabieg

  150,00 zł+
  1ч:30мин
 • Manufaktura Piękna

  1.1 km ulica Wrocławska, 25A, 16, 61-838, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny

  Maska + serum. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem kosmetycznym, którego podstawowym zadaniem jest oczyszczeni...e skóry i przywrócenie jej młodego wyglądu. Mechanizmem wykorzystywanym podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego jest oddziaływanie ultradźwięków na skórę. Oddziaływanie to ma charakter mechaniczny powodując złuszczanie się nadmiaru martwego naskórka oraz sebum. Powoduje głębokie oczyszczenie skóry i jej odświeżenie, a także poprawienie jej odżywienia. Poprzez mechaniczne oddziaływanie, ultradźwięki delikatnie masują skórę twarzy. Poprzez to działanie pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, przez co powoduje zwiększenie napięcia skóry oraz jej jędrności. Wskazania do zabiegu: trądzik, łojotok, rozszerzone pory, regeneracja skóry, redukcja zmarszczek, nawilżenie, zaskórniki i prosaki, worki i cienie pod oczami.
  показать больше
  100,00 zł
  45мин

  Modelka modelowanie brody 1ml

  Przeciwskazania do zabiegu z kosmetologii estetycznej: * Przeciwskazania bezwzględne do wykonania zabiegu z z...akresu medycyny estetycznej: Aktywna opryszczka Ostre lub przewlekłe choroby skóry, w miejscu w którym ma być wykonany zabieg. Aktywna infekcja lub stan zapalny w miejscu iniekcji np. opryszczka, trądzik. Uczulenie na którykolwiek ze składników wchodzących w skład preparatu wypełniającego. Ciąża i karmienie piersią . Wstrzykiwanie preparatu do naczyń krwionośnych, kości, ścięgien, więzadeł lub mięśni. Czynne autoimmunologiczne reakcje układowe. * Przeciwskazania względne: Wiek poniżej 18 lat Predyspozycje do tworzenia się blizn przerostowych i bliznowców. Stosowanie niesterydowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) Choroby tkanki łącznej. Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (nie należy przerywać na czas leczenia podawania Leków przeciwzakrzepowych ratujących życie; przed zabiegiem zaleca się sprawdzenie parametrów krzepnięcia, np. INR. Nieratujące leki przeciwzakrzepowe mogą zostać odstawione na odpowiedni czas przed rozpoczęciem leczenia i wznowione w razie potrzeby po jego zakończeniu. Zaburzenie krzepliwości. Jeżeli była Pani przeziebiona, chora prosimy o informacje. Możliwa wizyta po 14 dniach od wyzdrowienia i przestanie brania leków. W razie pytan proszę o kontakt.
  показать больше
  400,00 zł

  Modelka

  Варьируется
 • Aesthetic

  1.4 km ul. Kolejowa 37, 60-718, Poznań, Grunwald

  Peeling kawitacyjny - twarz

  Zabieg ten polega na poddaniu skóry działaniu ultradźwięków. Pod wpływem wody i ultradźwięków na skórze tworzą... się mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Może być stosowany samodzielnie lub jako wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych. Peeling kawitacyjny: • niszczy bakterie propionibacterium acnes, odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych, • oczyszcza pory z nadmiaru sebum, • ułatwia pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii z powierzchni skóry, • przyspiesza odnowę komórkową skóry, • doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, znacznie podnosząc absorpcję aplikowanych kosmetyków.
  показать больше
  70,00 zł
  30мин

  Peeling kawitacyjny + ampułka + algi

  Zabieg ten polega na poddaniu skóry działaniu ultradźwięków. Pod wpływem wody i ultradźwięków na skórze tworzą... się mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Może być stosowany samodzielnie lub jako wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych. Peeling kawitacyjny: • niszczy bakterie propionibacterium acnes, odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych, • oczyszcza pory z nadmiaru sebum, • ułatwia pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii z powierzchni skóry, • przyspiesza odnowę komórkową skóry, • doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, znacznie podnosząc absorpcję aplikowanych kosmetyków.
  показать больше
  95,00 zł

  🍀Konsultacja kosmetyczna

  Nie wiesz jaki zabieg byłby dla Ciebie odpowiedni? Umów się na konsultację :)
  Бесплатно
  30мин
 • MiU Gabinet kosmetologiczny

  3.8 km Naramowicka 33a/107, 61-622, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny+maska nawilżająco-regenerująca

  90,00 zł
  1ч:15мин

  Peeling kawitacyjny/mikrodermabrazja

  Peeling kawitacyjny/mikrodermabrazja jako dodatek do zabiegów - Peeling kawitacyjny - 20zł - Mikrodermabrazja ...- 30zł
  показать больше
  30,00 zł+
  45мин

  Manicure Hybrydowy

  Obejmuje zdjęcie starej hybrydy i założenie nowej.
  85,00 zł
  1ч:15мин
 • Poznanianka Pracownia Urody A.Szwabowicz

  1.0 km Bukowska 15, 1A, 60-809, Poznań, Grunwald

  Peeling kawitacyjny

  Ma on na celu oczyszczenie skóry, usunięcie resztek kosmetyków , łoju, dezynfekcję miejsc zapalnych (trądzik),... odświeżenie oraz rozjaśnienie cery. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Wskazania: ujędrnienie struktury skóry, spłycenie powierzchownych zmarszczek, terapia zapobiegająca starzeniu, redukcja zanieszyszczeń i rozszerzonych porów, podniesienie owalu twarzy i podbródka, redukcja oraz zapobieganie stanom zapalnym skóry. Przeciwwskazania: ciąża, przerwana ciągłość skóry, zmiany grzybicze, bakteryjne lub wirusowe, nowotwór, infekcje, elementy metalowe w ciele, instrumenty metalowe lub elektroniczne (np. rozrusznik serca, aparat słuchowy), choroby serca, wysokie ciśnienie.
  показать больше
  80,00 zł
  50мин

  Peeling kawitacyjny + maska kremowa/algowa

  100,00 zł
  1ч:15мин

  Peeling kawitacyjny + sonoforeza

  Peeling kawitacyjny ma na celu oczyszczenie skóry, usunięcie resztek kosmetyków , łoju, dezynfekcję miejsc zap...alnych (trądzik), odświeżenie oraz rozjaśnienie cery. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Wskazania: ujędrnienie struktury skóry, spłycenie powierzchownych zmarszczek, terapia zapobiegająca starzeniu, redukcja zanieszyszczeń i rozszerzonych porów, podniesienie owalu twarzy i podbródka, redukcja oraz zapobieganie stanom zapalnym skóry. Przeciwwskazania: ciąża, przerwana ciągłość skóry, zmiany grzybicze, bakteryjne lub wirusowe, nowotwór, infekcje, elementy metalowe w ciele, instrumenty metalowe lub elektroniczne (np. rozrusznik serca, aparat słuchowy), choroby serca, wysokie ciśnienie. Sonoforeza to bardzo przyjemny i odprężający zabieg polegający na wprowadzaniu ultradźwiękami w głąb skóry substancji odżywczych, regenerujących, nawilżających czy na przykład w przypadku trądziku - leczniczych. Towarzyszy jej masaż pobudzający krążenie i zwiększający przepływ krwi oraz limfy, pobudzający metabolizm i odnowę komórek. Sonoforeza jest często stosowana jako uzupełnienie innych zabiegów. Wskazania: skóra płytko unaczyniona, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi i tendencją do ich pękania, teleangiektazje, trądzik, nadmierny łojotok skóry, rozszerzone pory skóry, przebarwienia, nadwrażliwość i podrażnienia skóry, skóra sucha (nawilżenie głębszych warstw skóry). Przeciwwskazania: ciąża, przerwana ciągłość skóry, zmiany grzybicze, bakteryjne lub wirusowe, nowotwór, infekcje, elementy metalowe w ciele, instrumenty metalowe lub elektroniczne (np. rozrusznik serca, aparat słuchowy), choroby serca, wysokie ciśnienie.
  показать больше
  110,00 zł
  1ч:15мин
 • La girafe Beauty Salon

  1.3 km ul. Zwierzyniecka (wejście od ul. Sienkiewicza), 30/37, 60-814, Poznań, Jeżyce

  Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny wykorzystując ultradźwięki usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka, zaskórniki i oczyszcza s...kórę. Zabieg jest bezbolesny i rekomendowany do każdego typu skóry.
  показать больше
  45,00 zł
  20мин

  Peeling kawitacyjny + maska algowa.

  Zabieg rozpoczyna się peelingiem kawitacyjnym, następnie nałożone zostaje serum i maska algowa indywidualnie d...obrana do potrzeb skóry na twarz i szyje.
  показать больше
  80,00 zł
  50мин

  Konsultacja.

  Zapraszam na konsultację w celu doboru zabiegu bądź terapii do typu skóry. Chętnie doradzę i pomogę!
  1,00 zł
  10мин
 • Novo Beauty Salon

  308 m plac gen. Władysława Andersa, 1 Novotel Poznań Centrum, 1, 61-894, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny

  110,00 zł

  Odświeżanie makijażu

  Варьируется

  Depilacja laserowa bikini pakiet 5 zabiegów

  650,00 zł
 • Teraz Ty

  5.7 km Osiedle Władysława Łokietka 4D, 61-616, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny

  -zabieg komponowany -bezbolesne oczyszczanie
  120,00 zł

  Peeling kawitacyjny i ultradźwięki

  -zabieg komponowany -bezbolesne oczyszczanie -moc ultradźwięków
  160,00 zł
  1ч:30мин

  Osocze bogatopłytkowe twarz

  -technika igłowa/ mikroigłowa -twarz lub szyja lub dekolt
  500,00 zł
 • Nenufar

  6.4 km Batorego 5B, 60-687, Poznań, Stare Miasto

  Peeling kawitacyjny

  35,00 zł
  30мин

  Peeling kawitacyjny + serum + krem

  55,00 zł
  45мин

  Peeling kawitacyjny + serum + maska algowa + krem

  75,00 zł
 • The Beauty Bar by Eliza

  3.5 km ulica Dojazd 2, 60-631, Poznań, Jeżyce

  Peeling kawitacyjny + maska

  90,00 zł
  45мин

  Henna rzęs

  15,00 zł
  15мин

  Uzupełnienie rzęs skręt L (objętość)

  150,00 zł
  1ч:30мин
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6