Mikrodermabrazja
Bochnia
Когда?

Mikrodermabrazja Bochnia (9)

Фильтры и локализация • 2
Вид карты
 • Baccio Beauty&Makeup by Joanna Timmermans

  28.2 km Os. II Pułku Lotniczego 2, 31-868, Kraków, Nowa Huta

  Twarz z maską kremową

  Twarz z maską kremową. Peeling kawitacyjny, to zabieg, który oczyszcza i złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż ...peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek i kondycję skóry. Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja zaskórników i poprawa gospodarki wodnej skóry. Oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący.
  показать больше
  70,00 zł
  45мин

  Twarz+szyja z maską kremową

  Twarz, szyja z maską kremową. Peeling kawitacyjny, to zabieg, który oczyszcza i złuszcza skórę i wchodzi głębi...ej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek i kondycję skóry. Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja zaskórników i poprawa gospodarki wodnej skóry. Oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący.
  показать больше
  80,00 zł

  Twarz+szyja+dekolt z maską kremową

  Twarz, szyja, dekolt z maską kremową. Peeling kawitacyjny, to zabieg, który oczyszcza i złuszcza skórę i wchod...zi głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek i kondycję skóry. Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja zaskórników i poprawa gospodarki wodnej skóry. Oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący.
  показать больше
  90,00 zł
 • Natural Skin Clinic Klinika kosmetologii

  29.3 km Ivo Andricia 21/1, 30-638, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja Twarz OPTYMALNY

  Mikrodermabrazja to cieszący się dużą popularnością zabieg złuszczająco- regenerujący w Natural Skin Clinic w ...Krakowie. Dzięki stymulacji naskórka głowicą ścierającą pokrytą naturalnymi kryształkami diamentu możemy otrzymać natychmiastowy efekt wygładzenia przy równoczesnym złuszczeniu martwego naskórka i pobudzaniu procesów odnowy komórkowej. Zabieg ten również wspomaga walkę z widocznymi bliznami i rozstępami. Wyróżniającą cechą tej metody złuszczania naskórka jest jej nieinwazyjność oraz brak ryzyka uczuleń. Jest alternatywą dla osób nietolerujących peelingów chemicznych. Każda kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 20 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +50 zł do ceny zabiegu.Prosimy o wpisanie w komentarzu do Nas co Państwa interesuje.
  показать больше
  120,00 zł

  Mikrodermabrazja TWARZ pakiet DELUXE

  PMikrodermabrazja to cieszący się dużą popularnością zabieg złuszczająco- regenerujący w Natural Skin Clinic w... Krakowie. Dzięki stymulacji naskórka głowicą ścierającą pokrytą naturalnymi kryształkami diamentu możemy otrzymać natychmiastowy efekt wygładzenia przy równoczesnym złuszczeniu martwego naskórka i pobudzaniu procesów odnowy komórkowej. Zabieg ten również wspomaga walkę z widocznymi bliznami i rozstępami. Wyróżniającą cechą tej metody złuszczania naskórka jest jej nieinwazyjność oraz brak ryzyka uczuleń. Jest alternatywą dla osób nietolerujących peelingów chemicznych. Pakiet deluxe obejmuje nałożeniem odpowiedniej do skóry ampułki, wprowadzaniem jej głęboko w skórę dzięki mezoterapii bezigłowej oraz maskę algową. Każda kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 20 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +50 zł do ceny zabiegu.
  показать больше
  150,00 zł
  1ч:15мин

  Konsultacja przed zabiegiem

  Jeżeli zdecydują się Państwo na zabieg do 2 tygodni, cena odejmowana jest od zabiegu. Podczas konsultacji prze...prowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem oraz jego oczekiwana. Ustalany jest indywidualny plan działania.
  показать больше
  30,00 zł
  20мин
 • Mandala Beauty

  28.4 km osiedle Piastów 21B, W Studio Modelowania Sylwetki La Reine, 31-624, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja i kwas

  Zabieg na twarz/twarz+szyja/twarz+szyja+dekolt
  180,00 zł
  1ч:15мин
  190,00 zł
  1ч:20мин
  200,00 zł
  1ч:30мин

  Mikrodermabrazja plecy

  180,00 zł
  1ч:15мин

  Mikrodermabrazja+oczyszczanie pleców

  220,00 zł
  1ч:30мин
 • Vitamedicum

  30.7 km ul. Zabłocie 25 lok.3, 30-701, Kraków, Podgórze

  Mikrodermabrazja MAŁY OBSZAR twarz

  200,00 zł

  Mikrodermabrazja STANDARD twarz+szyja

  250,00 zł
  1ч:30мин

  Mikrodermabrazja DUŻY OBSZAR t+s+d/plecy

  300,00 zł
  1ч:30мин
 • Beauty Center

  28.1 km Okulickiego 51/281, 31-637, Kraków, Nowa Huta

  ☘️Mikrodermabrazja z kwasem szikimowo-migdałowym

  zabieg na twarz, szyję i dekolt, Polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych wars...tw skóry. Można ją wykonać na różnych partiach ciała: twarz, szyja, dekolt, plecy, dłonie, uda i ramiona. ➡Dotlenia i odżywia skórę, ➡Poprawia kolor i elastyczność skóry, ➡Zmniejsza widoczność zmarszczek, przebarwień i blizn, ➡Oczyszcza i odblokowuje pory, ➡ Usuwa zaskórniki, ➡Wzmacnia wchłanialność składników aktywnych w kosmetykach, ➡Redukuje cellulit i rozstępy. Przeciwwskazania: ❎stany zapalne skóry, ❎łuszczyca, bliznowce i rak skóry, ❎zakażenia wirusowe lub bakteryjne, ❎jeśli w ciągu ostatnich dwóch miesięcy był wykonywany zabieg chirurgiczny w obrębie twarzy, ❎stosowanie leków przeciwzakrzepowych. *oferta obowiązuje od 1.09-31.10.20r. *zabiegi promocyjne płatne TYLKO GOTÓWKĄ!
  показать больше
  189,00 zł

  ☘️Mikrodermabrazja z kwasem szikimowo-migdałowym

  zabieg na twarz, Polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Można ...ją wykonać na różnych partiach ciała: twarz, szyja, dekolt, plecy, dłonie, uda i ramiona. ➡Dotlenia i odżywia skórę, ➡Poprawia kolor i elastyczność skóry, ➡Zmniejsza widoczność zmarszczek, przebarwień i blizn, ➡Oczyszcza i odblokowuje pory, ➡ Usuwa zaskórniki, ➡Wzmacnia wchłanialność składników aktywnych w kosmetykach, ➡Redukuje cellulit i rozstępy. Przeciwwskazania: ❎stany zapalne skóry, ❎łuszczyca, bliznowce i rak skóry, ❎zakażenia wirusowe lub bakteryjne, ❎jeśli w ciągu ostatnich dwóch miesięcy był wykonywany zabieg chirurgiczny w obrębie twarzy, ❎stosowanie leków przeciwzakrzepowych.*oferta obowiązuje od 1.09-31.10.20r. *zabiegi promocyjne płatne TYLKO GOTÓWKĄ!
  показать больше
  149,00 zł

  ☘️Mikrodermabrazja z aloesem lub havitalem

  zabieg na twarz, Polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Można ...ją wykonać na różnych partiach ciała: twarz, szyja, dekolt, plecy, dłonie, uda i ramiona. ➡Dotlenia i odżywia skórę, ➡Poprawia kolor i elastyczność skóry, ➡Zmniejsza widoczność zmarszczek, przebarwień i blizn, ➡Oczyszcza i odblokowuje pory, ➡ Usuwa zaskórniki, ➡Wzmacnia wchłanialność składników aktywnych w kosmetykach, ➡Redukuje cellulit i rozstępy. Przeciwwskazania: ❎stany zapalne skóry, ❎łuszczyca, bliznowce i rak skóry, ❎zakażenia wirusowe lub bakteryjne, ❎jeśli w ciągu ostatnich dwóch miesięcy był wykonywany zabieg chirurgiczny w obrębie twarzy, ❎stosowanie leków przeciwzakrzepowych. *oferta obowiązuje od 1.09-31.10.20r. *zabiegi promocyjne płatne TYLKO GOTÓWKĄ!
  показать больше
  119,00 zł
  45мин
 • Cattleya Instytut Pięknego Ciała i Włosów

  30.0 km Mogilska 123 lok. 70a, 31-571, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja + maska kremowa

  Mikrodermabrazja (korundowa lub diamentowa) twarz, szyja, dekolt, z maską kremową
  185,00 zł
  45мин

  Mikrodermabrazja + ampułka + maska kremowa

  Mikrodermabrazja (korundowa lub diamentowa) twarz, szyja, dekolt, z maską kremową i ampułką
  210,00 zł

  Mikrodermabrazja + ampułka + maska algowa

  Mikrodermabrazja (korundowa lub diamentowa) twarz, szyja, dekolt, z maską algową i ampułką
  230,00 zł
 • EDIKOS Gabinet kosmetyczny

  29.8 km osiedle Oświecenia 21, 6A, 31-636, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja

  Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny, polegający na oczyszczaniu skóry przez ścieranie zewnętrznych warstw n...askórka. Pomaga zredukować takie niedoskonałości skóry jak: zaskórniki, prosaki, blizny po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia i zmarszczki. Zabieg obejmuje peeling kawitacyjny,mikrodermabrazję,masaż,ampułkę,maskę algową.
  показать больше
  100,00 zł

  Zabieg na przebarwienia

  Zabieg na twarz z kwasem mlekowym i efektywną witaminą c rozjaśnia przebarwienia i nawilża skórę.Obejmuje peel...ing kawitacyjny,aplikacje kwasu,ampułkę,masaż i maskę algową.
  показать больше
  100,00 zł
  1ч:30мин

  Oczyszczanie z kwasem

  Pracujemy na medycznych kwasach PCA Skin.Zabieg Detox gel obejmuje oczyszczanie manualne i aplikacje mieszanki... kwasów zwężających pory o dzałaniu antyoksydacyjnym.
  показать больше
  120,00 zł
  1ч:15мин
 • PAZZURRO

  25.6 km Os. Stalowe 5, (wejście od podwórka), 31-920, Kraków, Nowa Huta

  Wprowadzenie serum

  15,00 zł
  15мин

  Manicure klasyczny

  Usługa obejmuje usunięcie skórek, opracowanie wałów okołopaznokciowych i płytki paznokciowej, a na koniec jest... wykonany masaż tak aby twoje dłonie były piękne i zadbane na dłuższy czas... 💅
  показать больше
  50,00 zł+
  35мин

  Manicure + malowanie lakierem

  65,00 zł+
 • Beautymania Ewelina Klimaszewska

  29.2 km Bolesława Orlińskiego 1 D/189, 31-878, Kraków, Nowa Huta

  Mikrodermabrazja - twarz

  Do każdego zabiegu można dokupić maskę algową (40,00zł). Do każdego zabiegu na twarz, masaż twarzy i dłoni GRA...TIS!
  показать больше
  120,00 zł

  Mikrodermabrazja - twarz, szyja, dekolt

  Do każdego zabiegu można dokupić maskę algową (40,00zł). Do każdego zabiegu na twarz, masaż twarzy i dłoni GRA...TIS!
  показать больше
  190,00 zł
  1ч:20мин

  Mikrodermabrazja pleców

  120,00 zł