Booksy to my!

Poznaj zespół, który stoi za sukcesem Booksy. Jesteśmy nagradzanym startupem, który stworzył oprogramowanie dedykowane branży zdrowia i urody. Opracowaliśmy prosty, mobilny system zarządzania biznesem dla specjalistów z branży usługowej.

Dowiedz się więcej

Booksy w liczbach

 • 8 biur
  na pięciu kontynentach
 • 1 mln rezerwacji/miesięcznie
  tyle mamy i wciąż nam mało!
 • 28488 specjalistów
  w 17 krajach aktywnie korzysta z Booksy
 • 85% biznesów
  poleca Booksy innym specjalistom

Booksy to pierwszy mobilny system dla branży zdrowia i urody. Naszą misją jest pomoc biznesom i ich klientom sprawnie wkroczyć w erę internetu i nowych technologii. Z pomocą ponad 90-ciu ekspertów w zakresie programowania, analityki i marketingu internetowego staliśmy się liderem w swojej branży.

Booksy jest najchętniej wybieraną aplikacją na świecie przez specjalistów z branży zdrowia i urody. Zobacz dlaczego:

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Chociaż sektor zdrowia i urody jest ogromny, tylko poniżej 5% rezerwacji dokonywanych jest za pośrednictwem internetu. To 10 razy mniej w porównaniu do analogicznych branży (np. hotelarstwa). W Booksy, troszczymy się nie tylko o klientów, którzy chcą rezerwować wizyty online, ale również o właścicieli biznesów, którym pomagamy rozwijać ich firmy - dzięki Booksy, klienci dokonują o 20-30% więcej rezerwacji. Spośród nich, aż 60% robi to po godzinach pracy.

25% miesięczny wzrost

Jesteśmy globalną firmą

Booksy powstało w lutym 2015 roku dzięki wsparciu wiodących inwestorów z Europy i Stanów Zjednoczonych i od tego czasu stale się rozwija. Dołączają do nas klienci i usługodawcy z całego świata.

Booksy tworzy doświadczony zespół

Stefan Batory

Stefan Batory
CEO

Konrad Howard

Konrad Howard
CTO

Michał Rokosz

Michał Rokosz
CRO

Kai Hansen

Kai Hansen
Inwestor

Andrin Bachmann

Andrin Bachmann
Inwestor

Michael Amtmann

Patrik Backman
Inwestor

Wierzymy w moc doświadczenia, dlatego sugestie użytkowników Booksy są dla nas najważniejsze

Wiemy, że to ma sens, ponieważ tworząc Booksy czerpaliśmy z doświadczenia zdobytego w wielu firmach: iTaxi, Ahoi, Sensi Soft, Rocket Internet, McKinsey, Motointegrator, Lieferando, Takeaway.com, Piton Capital i Open Ocean.

Nasi Inwestorzy

OpenOcean
Pitoncap
Mueller Medien
Inovo
RTAventures
InvesTable
daftcode
Nomad Fund

Skontaktuj się z nami!

Nieważne, czy jesteś użytkownikiem aplikacji biznesowej, użytkownikiem aplikacji klienckiej, dziennikarzem, potencjalnym partnerem czy pracownikiem - zawsze z radością Cię wysłuchamy!