Funkcje

Niezależnie od tego, czy pracujesz sam, czy prowadzisz salon - Booksy jest dla Ciebie. Z łatwością dostosujesz to elastyczne narzędzie do swoich potrzeb, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał.

Wypróbuj za darmo

Rezerwacje 24/7

Ty nie możesz być dostępny dla klientów 24/7… Ale Booksy może! Pozwól klientom sprawdzać Twoją dostępność i rezerwować wizyty nawet jeśli Ty jesteś zajęty i nie możesz odebrać telefonu.

  • Aplikacja dla klientów
  • Twój profil www
  • Facebook
  • Instagram
  • Yelp
  • Google

Daj się znaleźć

Booksy daje Ci narzędzia, dzięki którym bez trudu dotrzesz do klientów – dostępny dla wszystkich profil Booksy, bezpłatna aplikacja dla klientów, widgety na Facebooku i Twojej stronie internetowej.To wszystko pozwala klientom sprawdzić Twoją dostępność, oferowane usługi, obejrzeć zdjęcia Twoich prac, przeczytać opinie prawdziwych klientów, znaleźć Twoje profile społecznościowe.

Pełny kalendarz

Im łatwiej się do Ciebie zapisać, tym więcej klientów to zrobi. Z Booksy Twój kalendarz jest dostępny 24/7 w aplikacji dla klientów, więc mogą sprawdzić Twoją dostępność, wybrać usługę i zarezerwować termin, który najbardziej im odpowiada. To takie proste! Ty masz pełną kontrolę i zapełniony kalendarz - a to wszystko nawet jeśli jesteś zajęty i nie możesz odebrać telefonu...

Mniej nieodwołanych wizyt

Automatyczne przypomnienia oraz możliwość pobierania kaucji sprawiają, że ilość wizyt, na których klienci nie pojawili się, maleje. Zyskujesz też pewność, że pieniądze za Twój stracony czas nie przepadną. Booksy pozwala Ci również na zablokowanie możliwości rezerwacji klientom, którzy często nie pojawiają się na umówionych wizytach.

Booksy to wygoda dla mnie i moich klientów - już nie muszę wybierać pomiędzy odbieraniem telefonów a strzyżeniem klienta.

Booksy to wygoda dla mnie i moich klientów - już nie muszę wybierać pomiędzy odbieraniem telefonów a strzyżeniem klienta.
Headliners Barber shop & Beauty Salon

Wielofunkcyjny Kalendarz

Zarządzanie Twoim salonem nigdy nie było tak proste.

Z łatwością robisz i zmieniasz rezerwacje

Nie marnuj czasu na otwieranie pełnej rezerwacji – żeby ją dodać, zmienić, czy usunąć wystarczy kliknąć w kalendarz, przytrzymać rezerwację i przenieść ją w inne miejsce. Żeby zaoszczędzić czas możesz także wybrać opcję cyklicznych wizyt albo rezerwować kilka wizyt następujących po sobie.

Nie przeocz żadnej zmiany

Dzięki Booksy jesteś na bieżąco ze wszystkimi zmianami w Twoim kalendarzu. Dostajesz powiadomienia o nowych rezerwacjach, anulowanych wizytach i każdej innej zmianie dokonanej przez Twojego klienta.

Stwórz bazę klientów

W Booksy możesz przechowywać wszystkie potrzebne Ci informacje o klientach. Dzięki temu, że są w jednym miejscu, czytelne i łatwo dostępne bez trudu odnajdziesz dane kontaktowe, sprawdzisz historię rezerwacji - odwołanych i nieodwołanych wizyt, a także dodasz własne notatki.

Organizuj pracę swojego zespołu

Wreszcie nie musisz próbować zapamiętać grafików. W Booksy bardzo prosto ustawisz pracownikom zminy, zaplanujesz urlop, czy przerwy w ciągu dnia. Chcesz dodać rezerwację? Po prostu wybierz usługę, dodaj datę i od razu widzisz, którzy pracownicy są dostępni.

Dodatkowe możliwości

Booksy Boost: Wypełnianie kalendarza wizyt jeszcze nigdy nie było tak proste. Z Booksy Boost zyskujesz stały dopływ klientów, ponieważ funkcja ta skupia się na zwiększeniu liczby wizyt w Twoim salonie, pochodzących zarówno od nowych, jak i stałych klientów. Korzystasz ze sprawdzonych narzędzi do promocji biznesu, takich jak: Happy Hours, Last Minute i Flash Sale.
Dowiedz się więcej

Przedpłaty i kaucje: Masz dość strat spowodowanych przez klientów, którzy nie przychodzą na wizyty albo odwołują je chwilę przed umówioną godziną? Zapomnij o tym raz na zawsze. W dodatku w Booksy kaucje i przedpłaty działają w pełni automatycznie.
Dowiedz się więcej

Magazyn: Zarządzanie stanem magazynowym z Booksy to czysta przyjemność. Dopracowane w każdym szczególe narzędzia maksymalnie ułatwiają Twoją pracę. Magazyn Booksy to nie tylko baza produktów, ale także system umożliwiający ich szybkie uzupełnianie. Teraz bezpośrednio z Booksy Biz złożysz zamówienie u swoich ulubionych dostawców.
Dowiedz się więcej

Vouchery: Przygotuj się na prawdziwą rewolucję w Twoim salonie. Wprowadź sprzedaż Voucherów i zacznij zarabiać więcej, zdobywając nowych klientów i zwiększają lojalność wśród stałych. A do tego generujesz dochód z wyprzedzeniem, ponieważ pobierasz płatność z góry za usługi, które odbędą się w przyszłości.
Dowiedz się więcej

Usługi Mobilne: Z Usługami Mobilnymi w Booksy zapewniasz klientom dostęp do swoich usług, wszędzie tam gdzie mogą Cię potrzebować - w domu, w pracy czy na imprezie okolicznościowej. Wystarczy, że w kliku prostych krokach skonfigurujesz informacje na swoim profilu, aby zacząć świadczyć usługi z dojazdem do klienta razem z Booksy.
Dowiedz się więcej

Kreator Postów Social Media: W aplikacji Booksy znajdziesz wiele gotowych grafik, które w kilka chwil opublikujesz na swoich mediach społecznościowych. Wystarczy, że zdecydujesz czy wykorzystasz gotowe szablony czy samodzielnie wybierzesz zdjęcie i dodasz tekst. Każdy z postów zawiera link do Twojego profilu w Booksy, dzięki czemu klienci od razu trafiają na Twój profil i rezerwują wizytę.
Dowiedz się więcej

Zasady Bezpieczeństwa: Obostrzenia związane z COVID-19 zaostrzyły zasady panujące w Twoim salonie. Daj znać klientom, że ich zdrowie, bezpieczeństwo i komfort są dla Ciebie najważniejsze. Z funkcją Zasady Bezpieczeństwa z łatwością przedstawiasz wszystkie środki ostrożności, które podejmujesz w swojej pracy. Lista zasad, które stosujesz wyświetla się każdej osobie odwiedzającej Twój profil w Booksy.
Dowiedz się więcej

Formularze: Teraz z łatwością przeprowadzisz z klientem ankietę online i zbierzesz zgody na zabieg jeszcze przed wizytą. W wygodny sposób poinformujesz również klientów o postępowaniu przed lub po zabiegu.
Dowiedz się więcej

Ankieta COVID-19: W aplikacji Booksy znajdziesz również gotową ankietę online, która pomoże Ci uzyskać informacje o stanie zdrowia klientów zanim pojawią się w Twoim salonie.
Dowiedz się więcej

Usługi Online: Udostępnij klientom możliwość wizyt w formie wideokonferencji, która idealnie sprawdzi się w przypadku konsultacji i treningów online, jak również webinarów i grupowych szkoleń. Szybko przekonasz się, że usługi online to doskonały dodatkowy kanał promujący Twój salon. Sprawdzą się jako narzędzie do podtrzymywania relacji z obecnymi klientami, jak i do zdobywania nowych. Poza tym usługi online pomogą Ci budować markę Twojego salonu.
Dowiedz się więcej

Rezerwacje cykliczne: Zwiąż klienta ze swoim salonem oferując mu opcję cyklicznych wizyt, które odnawiają się automatycznie w określonych odstępach.

Wizyty równoległe: Ten sam czas możesz zarezerwować dla kilku klientów.

Historia wizyt: Wiedząc, o co klienci prosili na poprzednich wizytach, możesz zaproponować im dokładnie to, czego oczekują.

Multibooking Dla jednego klienta możesz zarezerwować, jedna po drugiej, kilka usług u różnych pracowników.

"Okienko": Pozwala umawiać wizytę w czasie przerwy technologicznej w trakcie usługi u innego klienta – np. w czasie działania farby.

Lista oczekujących: Teraz wypełnienie miejsca po odwołanej wizycie to żaden problem, bo zarezerwowany czas wykorzystają Klienci z listy oczekujących.

I love the fact that you make everything so easy for the client. Also love the fact that my day is organised and I have control of may day. I walk into work already knowing the potential for the day.

“I love the fact that you make everything so easy for the client. Also love the fact that my day is organised and I have control of may day. I walk into work already knowing the potential for the day.”
Joanna Dineo

Centrum sprzedaży (POS) i płatności bezgotówkowe

Żadnych dodatkowych aplikacji, systemów, czy oprogramowania… Jeden prosty system, który pozwala przyjmować płatności bezgotówkowe, kontrolować sprzedaż, czy sprawdzać stan magazynu.

Obejrzyj video

Płatności przez aplikację

Dzięki Booksy klienci mogą płacić za produkty i usługi używając telefonu. Takie transakcje są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim szybsze, tańsze i bezpieczniejsze zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów.

Zarządzanie magazynem

Zarządzanie stanem magazynowym z Booksy to czysta przyjemność. Dopracowane w każdym szczególe narzędzia maksymalnie ułatwiają Twoją pracę. Magazyn Booksy to nie tylko baza produktów, ale także system umożliwiający ich szybkie uzupełnianie. Teraz bezpośrednio z Booksy Biz złożysz zamówienie u swoich ulubionych dostawców.

Ustawianie kaucji

Z Booksy możesz mieć pewność, że pieniądze za Twój stracony czas nie przepadną. Ustal warunki na jakich dokonywane jest bezpłatne odwołanie rezerwacji oraz wysokość kaucji, która może zostać pobrana, jeśli klient nie pojawi się na umówionej wizycie, jeśli jej nie odwołał.

Sprzedaż produktów i usług

Z Booksy możesz wystawiać rachunki niezależnie od formy płatności jaką wybrał klient - gotówka, karta kredytowa, czy płatność przez aplikację. Łatwe dodawanie zmian w zamykanym rachunku, pozwala na doliczanie produktów, czy dodatkowych usług, a także na szybką zamianę ceny, jeśli chcesz dać klientowi promocyjną ofertę albo specjalny rabat.

Zarządzanie finansami

Booksy posiada wiele funkcji, które ułatwiają zmaganie się z firmowymi finansami. Nasz system pozwala Ci indywidualnie ustawić wysokość napiwków oraz dostosować wysokość podatków obowiązujących dla sprzedawanych produktów i oferowanych usług. Możesz także ustalić wysokość prowizji, jaką dostają Twoi pracownicy za wykonane usługi, czy sprzedane produkty. Prowizje możesz ustalać indywidualnie dla każdego z pracowników, żeby motywować ich do zwiększania sprzedaży.

Pełna kontrola biznesu

Masz wgląd w historię płatności klientów, możesz śledzić obroty oraz szybko dostrzec trendy sprzedażowe.

Jak to działa?

1

Rozliczasz rezerwacje w aplikacji Booksy

2

Akceptujesz płatności mobilne klientów

3

Wysyłasz klientom rachunki mailem albo SMS-em

4

Pieniądze są na Twoim koncie w ciągu 2-5 dni

Dzięki Booksy mam więcej czasu dla swoich klientów, a co za tym idzie - zarabiam więcej pieniędzy. Nie muszę odbierać telefonu i odpisywać na SMS-y od klientów, gdy spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Mój telefon milczy, bo klienci rezerwują wizyty przez Booksy.

"Booksy has given me more time with my clients and in turn makes me more money!
I'm on my phone way less and also have more time with my family and friends because I'm not responding to texts, phone calls and emails as much anymore.”
Barber Jeffrey Pledger

Zindywidualizowane narzędzia marketingowe

Pokaż się korzystając z narzędzi, które stworzyliśmy, a którym Ty możesz nadać swój niepowtarzalny styl!

Poszukaj nowych klientów

Zdobycie nowych klientów wcale nie musi być trudne… Wyślij maile i SMSy do Twoich obecnych klientów zapraszając ich do programu polecającego. A uwagę potencjalnych klientów możesz zwrócić, publikując w mediach społecznościowych, przygotowane przez nas, wysokiej jakości grafiki.

Zwiększ częstotliwość wizyt

Trafienie w odpowiedni moment jest najważniejsze przy zachęcaniu klientów do rezerwacji wizyty. Z Booksy możesz wysyłać klientom wiadomości jednorazowo, ale możesz też ustawić wysyłkę cykliczną, zaplanować wysyłkę z datą przyszłą – np. jeśli w karcie masz wpisaną datę urodzin klienta. Możesz także wysyłać wiadomości automatycznie, jeśli jakiś klient spełni ustawione przez Ciebie kryteria – np. minęło 6 tygodni od koloryzacji albo 2-3 tygodnie od ostatniego strzyżenia.

Docieraj do klientów z właściwą ofertą

W Booksy znajdziesz gotowe szablony na różne okazje - maile, SMS-y, czy grafiki, które możesz z łatwością zmienić i nadać im swój styl. W zależności od tego, czy chcesz nagrodzić lojalnych klientów, odezwać się do klientów, których dawno Ciebie nie było, czy też zaoferować rabat specjalny z okazji urodzin – możesz użyć filtra i automatycznie wysłać wiadomość do wybranego grona odbiorców.

Zwiększ zysk z każdej wizyty

Zachęcaj klientów nie tylko do korzystania z Twoich usług, ale również do kupowania produktów dostępnych w Twoim salonie albo do skorzystania z dodatkowej usługi – np. wypróbowania jakiejś nowości. Oferuj zniżki, promocje - jak np. 2 w cenie 1, proponuj oferty specjalne.

Stwórz swój wizerunek w sieci i zbuduj reputację

Nic nie jest dla ciebie lepszą reklamą niż opinie zadowolonych klientów. Booksy posiada system pozwalający na wystawianie opinii oraz galerię, w której możesz umieszczać zdjęcia swoich prac. To pozwala Ci zyskać zaufanie klientów, a im – znaleźć informacje, których poszukują.

Pozwól klientom samodzielnie rezerwować wizyty

Żeby klienci mogli docenić zalety Booksy, muszą wiedzieć, że go używasz. Daj im znać, że jesteś w Booksy i że mogą się do Ciebie umawiać 24/7. Pomożemy Ci w tym dostarczając mnóstwo bezpłatnych materiałów promocyjnych: ulotek, naklejek, wobblerów i wiele innych! A jeśli to nie wystarczy, mamy także materiały dodatkowe, które możesz zamówić w każdej chwili.

Moje ulubione funkcjonalności Booksy to: automatyczne przypomnienia o wizytach, potwierdzenia rezerwacji, możliwość ustawienia zdjęcia profilowego i dodania notatek - wszystko w jednym miejscu.

Moje ulubione funkcjonalności Booksy to: automatyczne przypomnienia o wizytach, potwierdzenia rezerwacji, możliwość ustawienia zdjęcia profilowego i dodania notatek - wszystko w jednym miejscu.
Cheryl's Hair Studio

Wypróbuj Booksy dla fizjoterapeutów

Booksy to również kompleksowy program do zarządzania gabinetem fizjoterapeuty i prowadzenia dokumentacji medycznej online.

Dowiedz się więcej

Zaawansowane narzędzia zarządzania

Chcesz za pomocą jednego narzędzia zarządzać pracownikami i salonem? Booksy jest wyposażone w dodatkowe funkcje, zaprojektowane specjalnie z myślą o właścicielach i managerach.

Poziomy dostępu i bezpieczeństwo

Chroń swój biznes. Booksy pozwala nadać różne poziomy dostępu do twojego konta w zależności od tego, jaką rolę w firmie pełni dany pracownik. Zabezpiecz hasłem swój profil i ustaw alerty bezpieczeństwa.

Raporty i statystyki

Możesz tworzyć szczegółowe raporty dotyczące Twojego salonu. Dzięki nim poznasz między innymi statystyki rezerwacji, przeanalizujesz pracę poszczególnych pracowników, obroty, historię transakcji i wiele więcej!

Zarządzanie pracownikami i praca zmianowa

Jako właściciel możesz zarządzać kalendarzami swoich pracowników pojedynczo albo dokonywać zmian dotyczących całej grupy, żeby łatwo zaplanować pracę zmianową.

Zacznij 7-dniowy okres próbny

Setup is super easy!