Odkryj nowe Karty podarunkowe

w Booksy!

Przygotuj się na nowy rozdział w historii Twojego biznesu. Zwiększaj liczbę rezerwacji, generuj dochody z wyprzedzeniem i dotrzyj do nowych klientów dzięki Kartom Podarunkowym od Booksy!

Dowiedz się więcej

Dlaczego Karty podarunkowe od Booksy są tak wyjątkowe?

Nowe źródło dochodów

Wykorzystaj nowe możliwości sprzedaży. Sprzedając Karty podarunkowe łatwo wypełnisz grafik przyszłych wizyt, a wpłaty trafią na Twoje konto już teraz!

Sam określasz nazwę, cenę i wartość Karty podarunkowej oraz w pełni dopasowujesz je do potrzeb Twojego biznesu i oczekiwań klientów.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Wygodnie tworzysz, sprzedajesz I rozliczasz Karty podarunkowe online przez Booksy. A Twoi klienci mają do nich stały dostęp w ramach aplikacji.

100% online

Dlaczego warto wprowadzić Karty podarunkowe online do oferty swojego salonu?

  • Generujesz dochody z wyprzedzeniem. Twoi klienci opłacają Karty podarunkowe z góry, tzn. że wpłata trafi na Twoje konto już teraz, mimo że wizyta zostanie zrealizowana w przyszłości. To doskonały sposób na podreperowanie budżetu szczególnie w czasie epidemii COVID-19.
  • Sprzedajesz więcej. Karty podarunkowe to szansa na sprzedaż dodatkowych usług oraz na wypromowanie nowych i sezonowych zabiegów.
  • Zdobywasz nowych klientów. Karty podarunkowe to również świetny pomysł na prezent, który Twoi klienci będą mogli podarować swoim bliskim. A Ty dzięki temu dotrzesz do nowych odbiorców.
  • Zwiększasz lojalność dotychczasowych klientów. Dbasz o to, aby Twoi wierni klienci rezerwowali przyszłe wizyty w Twoim salonie i nie szukali wolnych terminów u Twojej konkurencji.
Jak stworzyć Kartę podarunkową?

Jak stworzyć swoją pierwszą Kartę podarunkową?

  • Zaloguj się do aplikacji Booksy Biz. Wybierz Profil Biznesu > Karty podarunkowe > Dostępne.
  • Dodaj nową Kartę podarunkową. Wpisz nazwę, cenę i wartość oraz określ metodę płatności.
  • Gotowe Karty podarunkowe pojawią się w sekcji Karty podarunkowe na Twoim profilu w Booksy.
  • Jak tylko klient zamówi Kartę podarunkową, otrzymasz powiadomienie mailem.
  • Potwierdź otrzymanie wpłaty od klienta w aplikacji w sekcji Zamówienia i gotowe! Klient może zrealizować swój nową Kartę!

See the video for more details

Stwórz swoją pierwszą Kartę podarunkową

Nie masz jeszcze Booksy?

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!


Wypróbuj najłatwiejszy w obsłudze system do umawiania wizyt, zarządzania salonem i przyjmowania płatności bezgotówkowych. Testuj Booksy bezpłatnie przez 7 dni!