Umawianie wizyt jeszcze nigdy nie było tak proste

Aplikacja dla Ciebie + aplikacja dla Twoich klientów = Booksy: najłatwiejszy w obsłudze system do umawiania wizyt, zarządzania salonem i przyjmowania płatności bezgotówkowych

Nie wymagamy karty kredytowej

Co mówią nasi klienci

Booksy zaoferowała mi to, czego do tej pory żadna inna firma nie miała: aplikację dla mojego klienta, aplikację dla mnie, ale przede wszystkim pozyskiwanie nowych klientów.
Maryla Kaczmarek, Akademia Perfect Hair

Co mówią nasi klienci

Rezerwacje online, magazyn oraz grafików pracowników. Te 3 funkcje najbardziej pomagają mi w prowadzeniu biznesu.
Adam Borowski, Badger Men's Grooming Club

Co mówią nasi klienci

Booksy pomaga mi rozwijać biznes dzięki większemu dotarciu do klientów. Nie wyobrażam sobie powrotu do papierowego kalendarza.
Marina Milov, PomaLovane

Co mówią nasi klienci

Booksy pozwala mi zarządzać grafikiem moich pracowników zdalnie, z każdego zakątka świata.
Katarzyna Borkowska, Rzęsownia

Co mówią nasi klienci

System Booksy bardzo nam pomógł w prowadzeniu kalendarzy naszych pracowników oraz dostępności gabinetów i sal dla naszych pacjentów.
Michał Dachowski, Fizjo4Life

Funkcje
dzięki którym skupisz
się na pracy

Funkcje, które pozwolą Ci skupić się na pracy

Rezerwacje 24/7

Twój kalendarz jest dostępny 24/7 w aplikacji dla klientów, więc mogą sprawdzić wolne terminy i rezerwować wizyty w dowolnym czasie i z każdego miejsca, nawet jeśli jest już po godzinach pracy i nie możesz odebrać telefonu.

Zarządzanie kalendarzem

Rzut oka na smartfon i wiesz, co przyniesie dzień. Możliwości i design Booksy sprawiają, że w każdej chwili bez wysiłku możesz zaktualizować kalendarz własny lub kalendarze swoich pracowników.

Zarządzanie bazą klientów

Wszystkie kluczowe informacje o klientach masz w zasięgu ręki – historia rezerwacji, odwołane i nieodwołane wizyty, przypomnienia, zdjęcia, dane kontaktowe... A wszystko czytelne i łatwo dostępne.

Narzędzia marketingowe

Mając do dyspozycji kilka wygodnych narzędzi jak: SMS, mail, powiadomienia PUSH – jesteś w kontakcie z klientami. Dzięki temu możesz zwiększyć ilość rezerwacji i zbudować bazę lojalnych klientów. Booksy przygotowuje także atrakcyjne grafiki, które możesz publikować na swoich mediach społecznościowych!

Centrum sprzedaży (POS)

Nie potrzebujesz terminala płatniczego, żeby przyjmować płatności bezgotówkowe. Możesz także wprowadzić kaucje przy rezerwacji, co zmniejsza ryzyko niepojawienia się klienta na umówionej wizycie.

Zarządzanie salonem

Wystarczy jedno kliknięcie, by sprawdzić, co przynosi największe zyski Twojej firmie. Masz dostęp do raportów sprzedaży, możesz sprawdzić stan magazynu, automatycznie liczyć prowizje pracowników, a także kontrolować pracowników i zarządzać godzinami ich pracy.

Co sprawia, że aplikacja Booksy <br /> jest tak wyjątkowa?

Co sprawia, że aplikacja Booksy jest tak wyjątkowa?

Masz więcej czasu dla swoich klientów.
Nic nie odrywa Cię od pracy.
Klienci chętniej przychodzą do Twojego salonu.
To właśnie jest Booksy.

Zobacz, jak sprawić, żeby Twoi klienci byli zadowoleni.

Obejrzyj video

+38%
Więcej rezerwacji

Czy wiesz, że… Aż 40% klientów próbujących umówić się na wizytę, nie może się do Ciebie dodzwonić za pierwszym razem? Ponad 38% użytkowników Booksy rezerwuje wizyty już po godzinach pracy salonu? Natomiast klienci, którzy zainstalowali aplikację na swoim smartfonie umawia się na wizyty o 20% częściej, co pozwala Ci więcej zarabiać.

+12
dni extra

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile czasu spędzasz odbierając telefony od klientów i szukając dla nich wolnych terminów? My tak! Tracisz aż 12 dni w roku na rzeczy, które nie przynoszą Ci żadnego dochodu. Dzięki Booksy oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać, jak tylko chcesz.

-25%
Nieodwołanych wizyt

W Booksy wiemy, że Twój czas jest cenny. Zawsze jakiś klient może nie pojawić się na umówionej wizycie, ale dzięki Booksy możesz zmniejszyć to ryzyko przynajmniej o 25% dzięki automatycznym powiadomieniom wysyłanym przez aplikację. Możesz także wprowadzić kaucję przy rezerwacji, co jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko niepojawienia się klienta. A jeśli do tego dojdzie – pieniądze z kaucji trafiają do Ciebie.

Klienci kochają Booksy

Smooth Hound Blackpool, Anglia „Jest jak Twoja osobista recepcjonistka!”

Wilsons Barbershop Newcastle Upon Tyne, Anglia „Jest dziecinnie prosta w obsłudze dla salonu, a moi klienci są zachwyceni jej prostotą i wygodą!”

Champs Londyn, Anglia „Najlepsza aplikacja dla mojej branży - oszczędza czas, pieniądze i do tego nikt nie zawraca mi głowy!”

Christy Clips Helotes, Texas, Stany Zjednoczone „Świetna aplikacja - wybór Booksy do zarządzania rezerwacjami klientów to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.”

Już ponad 20 000 profesjonalistów z całego świata dołączyło do Booksy, żeby ułatwić sobie pracę i zyskać czas na robienie tego, co kochają.

Jesteś nowym użytkownikiem?

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!