Chcesz wesprzeć osoby dotknięte wojną w Ukrainie i zawodowo zajmujesz się psychologią? Booksy udostępni Ci bezpłatnie profil, dzięki któremu osoby zainteresowane otrzymaniem pomocy w łatwy sposób umówią się z Tobą na wizytę online. Stworzyliśmy specjalną stronę na naszej platformie, gdzie zrzeszamy specjalistów w dziedzinie psychologii, oferujących swoje usługi.

Bezpłatna pomoc
psychologiczna online

Szczególnie poszukujemy psychologów ze znajomością języka ukraińskiego.

Tak, chcę pomóc!

Akcja zakończona

Najważniejsze informacje:

Porady odbywają się jedynie online w formie telekonferencji: po umówieniu wizyty przez Booksy zarówno użytkownikowi jak i psychologowi pojawia się w aplikacji link do platformy Zoom. O umówionej godzinie po prostu się zdzwaniają.


Porady dla użytkowników są bezpłatne.


Akcja trwa do odwołania.


Akcja będzie promowana w mediach.


Wszystkim się zajmiemy: zapewniamy bezpłatne korzystanie z Booksy i szkolenie z obsługi, nasz konsultant przygotuje także Twój profil.


Chcesz dołączyć do akcji? Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli masz już profil swojego biznesu w Booksy, podaj inny adres e-mail niż ten, który używasz w Booksy. Dzięki temu utworzymy nowe bezpłatne konto.

Wpisz nazwę, pod jaką osoby potrzebujące wsparcia będą mogły znaleźć Twój specjalny profil. 

Wybierz...

Zamieścimy je na Twoim profilu w Booksy.

Nie wymagamy pełnej dyspozycyjności, o umówionej wizycie zostaniesz powiadomiony przez Booksy. W każdej chwili będziesz mógł zmienić godziny dyżurów.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Booksy International sp. z o.o. Informacja o sposobie przetwarzania danych osobowych.

#Solidarni z Ukrainą