5 powodów, dla których warto włączyć Usługi Mobilne w Booksy
5 powodów, dla których warto włączyć Usługi Mobilne w Booksy

5 powodów, dla których warto włączyć Usługi Mobilne w Booksy

Inne, Wszystkie,

Mobilne usługi kosmetyczne i fryzjerskie od kilku lat cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Zwłaszcza teraz, w czasach pandemii koronawirusa, przeżywają prawdziwy rozkwit. Dla klientów wiążą się z wygodą, oszczędnością czasu i bezpieczeństwem. A co Ty zyskujesz dzięki nim, jako właściciel salonu beauty? Poznaj Usługi Mobilne w Booksy i płynące z nich korzyści dla Twojego biznesu.

Psst! Myślisz, że ta funkcja nie sprawdzi się w Twoim przypadku? Nic bardziej mylnego.
Usługi Mobilne w Booksy zaprojektowano tak, aby każdy specjalista w branży zdrowia i urody czerpał z nich korzyści. To doskonałe rozwiązanie dla kosmetyczek, stylistów fryzur, barberów, manicurzystek, makeupistów, masażystów, fizjoterapeutów, trenerów personalnych i dla każdego, kto chce świadczyć usługi mobilne.
Jeśli Twoja działalność w pełni opiera się na usługach mobilnych – Booksy jest dla Ciebie. Jeśli prowadzisz salon stacjonarny, a część Twojej oferty to usługi z dojazdem – Booksy jest dla Ciebie. W aplikacji Booksy Biz w kilka chwil dostosujesz Usługi Mobilne do swoich potrzeb. W tym za pomocą jednego kliknięcia określisz tryb, w którym pracujesz (do wyboru masz 3 tryby: tylko stacjonarny, stacjonarny z usługami mobilnymi, tylko mobilny).

1. Zarabiasz więcej mimo pandemii

Pandemia koronawirusa spowodowała, że budżet Twojego salonu zeszczuplał? Usługi Mobilne w Booksy powstały w odpowiedzi na ten problem. Dzięki tej funkcji rozwijasz swój biznes mimo COVID-19.
Koronawirus niesie ze sobą wiele negatywnych skutków gospodarczych, ale w tym wszystkim stwarza również nowe możliwości. Wiele branż szuka teraz rozwiązań, które pomogą im dostosować się do nowej rzeczywistości. Jednym z tych rozwiązań  jest właśnie świadczenie usług z dojazdem do klienta. Oczywiście usługi mobilne nie sprawdzą się w każdej działalności, ale dla usługodawców w branży beauty są niewątpliwie ogromną szansą na rozwój, a tym samym zwiększenie przychodów. Nie przegap tej okazji 😉

2. Odpowiadasz na potrzeby swoich klientów

Mimo, że salony otwarte są od tygodni, to niektórzy z Twoich klientów wciąż mogą unikać przebywania w miejscach publicznych. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Tak, dobrze myślisz – zaoferować usługi z dojazdem do miejsc, w których znajdują się Twoi klienci. Ułatw im dostęp do profesjonalnych usług, a szybko zauważysz, jak Twój kalendarz online pęka w szwach. Nie pozwól, aby koronawirus przerwał kontakt z Twoimi stałymi klientami. Zamiast tego zapewnij im swój profesjonalizm, wszędzie tam gdzie mogą Cię potrzebować. 

3. Zyskujesz nowych klientów 

Usługi Mobilne nie tylko pozwalają Ci odpowiedzieć na potrzeby Twoich stałych klientów, ale również dotrzeć do nowych klientów. Wystarczy, że wskażesz w aplikacji obszar, w którym chcesz świadczyć swoje usługi.
To pewne, usługi mobilne zwiększają zasięg Twoich usług, a w konsekwencji zdobywasz nowych klientów. Włącz usługi Mobilne w Booksy i daj się poznać nawet na drugim końcu miasta.  

4. Elastyczność i swoboda

Przygotuj się na pełne poczucie swojej niezależności. Z Usługami Mobilnymi pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Godziny  i miejsca pracy całkowicie zależą od Ciebie. Usługi Mobilne pomogą Ci przenieść Twoją wiedzę i umiejętności do domów, biur, na imprezy okolicznościowe i wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. Rozwijasz swój biznes, a przy tym masz swobodę działania. Co ważne, każda nowa rezerwacja wymaga Twojej akceptacji. Jednym ograniczeniem może być jedynie to, że doba ma tylko 24 godziny. A jeśli przeszło Ci przez myśl, że możesz mieć trudności z dotarciem na czas na kolejną wizytę, to zapomnij o tym – na to też jest rozwiązanie w Booksy. Każdą rezerwację potwierdzasz osobiście, a więc nic Cię nie zaskoczy. W dodatku w rezerwacjach możesz wprowadzać zmiany i odsyłać ich propozycje do klientów. 

5. Minimalizacja kosztów

Zastanawiasz się teraz: a co z kosztami dojazdu – benzyną czy miejscem parkingowym? Tym też nie musisz zaprzątać sobie głowy. Funkcja Usługi Mobilne została tak zaprojektowana, aby pozwolić Ci czerpać maksimum korzyści ze świadczonych usług. Ty decydujesz ile wynosi opłata za dojazd do klienta. Możesz także określić własne zasady dojazdu i opłat. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Usługach Mobilnych w aplikacji  Booksy Biz, kliknij TUTAJ. Znajdziesz tu również informacje, jak włączyć Usługi Mobilne. 

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!