Rezerwacja wizyt na Instagramie? To możliwe!
Rezerwacja wizyt na Instagramie? To możliwe!

Rezerwacja wizyt na Instagramie? To możliwe!

O Booksy, Wszystkie,

W Booksy dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie ułatwić pracę właścicielom gabinetów i salonów, a klientom rezerwację wizyt. Codziennie ponad 200 milionów użytkowników jest aktywnych na Instagramie. To właśnie z myślą o nich opracowaliśmy naszą kolejną wyjątkową funkcję – rezerwację wizyt bezpośrednio przez Twój profil na Instagramie! 

Na Instagramie dowiesz się i zaprezentujesz więcej!

Użytkownicy Instagrama codziennie oglądają setki fotografii, filmów i relacji przygotowanych przez swoich przyjaciół. Oprócz „konsumowanych oczami” dań, zdjęć z wakacji i zabawnych zdarzeń, warto wyciągnąć z Instagrama znacznie więcej! Na takiej samej zasadzie salon piękności może zaprezentować perfekcyjny i finezyjny manicure, salon fryzjerski modną stylizację włosów, a gabinet fizjoterapeutyczny doskonałe wyposażenie i profesjonalizm.

W Polsce z aplikacji mobilnej i portalu Instagram korzysta już łącznie 6,5 mln użytkowników, z czego 58% stanowią kobiety. Wielu z nich to Twoi potencjalni klienci. Zaprezentuj się przed nimi z jak najlepszej strony. Zdobądź nowych followersów używając popularnych hashtagów. Zrób na nich oszałamiające wrażenie i spraw, by zapisali się dzięki temu na wizytę właśnie u Ciebie. Wygodny system rezerwacji online od Booksy pozwala dokonać tego przy pomocy jednego kliknięcia bez zbędnych formalności i oczekiwania.

Jeśli jesteś klientem, dzięki integracji Booksy z Instagramem Twoje życie stanie się prostsze. Nie istnieje lepsza rekomendacja dla salonów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich czy gabinetów specjalistycznych niż autentyczne zdjęcia wykonywanych tam usług. Decyzja należy do Ciebie, a Booksy z Instagramem dają Ci doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci podjąć właściwą!

Następnie tylko jedno kliknięcie na znajdujący się na instagramowym profilu przycisk rezerwacji wystarczy do wyboru optymalnego terminu i umówienia wizyty w niezwykłym salonie lub gabinecie. Rozmowy telefoniczne i czas oczekiwania na połączenie, wiadomości email oraz inne tradycyjne metody umawiania wizyt stają się całkowicie zbędne, gdy istnieje sprawny system rezerwacji online. Życie po prostu staje się łatwiejsze!

Jak to działa?

Jak zintegrować Booksy z Instagramem, by zyskać doskonały system rezerwacji online, a przede wszystkim rzeszę nowych klientów i wznieść swój biznes na wyższy poziom? To prostsze niż myślisz!

  • Jeśli nie masz jeszcze profilu na Instagramie, nadrób tę zaległość jak najszybciej. Pamiętaj, że aby korzystać z integracji, musisz wybrać profil biznesowy lub dokonać konwersji z Twojego dotychczasowego standardowego konta.
  • Do swojego profilu na dodaj nowy przycisk odpowiadający za umawianie wizyt. Dodatkowo zyskasz cennik usług z podanym przybliżonym czasem wykonania i możliwością natychmiastowego zapisu. Pamiętaj, e limit przycisków na Instagramie wynosi 3, więc jeśli masz już zainstalowane 3 przyciski, musisz usunąć jeden, by zrobić miejsce dla Booksy 😉
  •  Zainstaluj przycisk Zarezerwuj zgodnie z poniższą instrukcją:
  1. Na swoim profilu na Instagramie wybierz „Edytuj profil” i przejdź do „Opcji kontaktu”.

  1. W opcjach kontaktu wybierz „Dodaj przycisk działania”. Zaznacz przycisk Booksy i kliknij „Dalej”.W polu „Adres URL” wklej adres, skopiowany z Twojego konta w aplikacji Booksy (więcej > ustawienia > Połączenia i widgety > Szczegóły > skopiuj adres z dołu ekranu)…… I gotowe! przycisk ZAREZERWUJ jest już na Twoim profilu na Instagramie!

Możesz też spróbować innego sposobu i za jednym razem zintegrować Booksy z Instagramem i Facebookiem – o tym sposobie pisaliśmy w poprzednim wpisie, Facebook + Booksy = Spotkania na Facebooku!

NOWOŚĆ! ⭐ Facebook + Booksy = Spotkania na Facebooku!

Wypróbuj Kreator Postów Social Media

Kolejna funkcja Booksy, której obecność świadczy o tym, że nasza aplikacja to idealne narzędzie do promocji Twojego biznesu w social mediach. Wypróbuj nasz Kreator Postów Social Media, który dzięki wielu gotowym szablonom postów stanie się Twoim codziennym źródłem inspiracji do publikowania interesujących i angażujących treści. A do tego każdy post opublikowany z Kreatora zawiera link do Twojego profilu w Booksy – kolejna szansa na zwiększenie liczby rezerwacji!

NOWOŚĆ! ⭐ Kreator Postów Social Media

Wierzymy, że dzięki integracji Booksy z Instagramem szybko wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom, a jeśli jesteś klientem, znajdziesz odpowiadające Twoim potrzebom usługi w sprawdzonych salonach i placówkach. Pamiętaj również, że jednocześnie możesz korzystać z pozostałych integracji Booksy, między innymi z Google i Facebookiem.

 

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!