Najlepsi we Wrocławiu! Wyniki konkursu - Booksy - Blog
Najlepsi we Wrocławiu! Wyniki konkursu

Najlepsi we Wrocławiu! Wyniki konkursu

Barbering, Barberzy, Fryzury, Wszystkie,

Znamy wyniki konkursu Najlepsi w Booksy! Poznajcie trójkę laureatów, którzy od swoich klientów zebrali największą liczbę pozytywnych opinii wygrywając przy tym super nagrody. A że dziesiątki zadowolonych osób nie mogą się mylić, dlatego już teraz zajrzyjcie do kalendarzy naszych laureatów i zarezerwujcie wizytę!

Zadaniem uczestników konkursu organizowanego przez Booksy na terenie Wrocławia było zebranie jak największej liczby pozytywnych komentarzy z 4 i 5 gwiazdkami. Zobacz, kto najlepiej poradził sobie z tym zadaniem:

1 miejsce – IGA DYBALSKA (49 opinii)

Nagroda: voucher o wartości 2500 złotych do wykorzystania w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Pasja wymaga wiele wysiłku, czasem jest męczarnią, ale daje satysfakcję, poczucie szczęścia. To miłość. W moim przypadku wielka – tak o swojej pracy mówi nasza zwyciężczyni, Iga Dybalska – mistrzyni stylizacji brwi. A jej profesjonalizm i pasję potwierdzają zadowolone klientki:

Pani Iga to prawdziwa czarodziejka! Po każdej wizycie moje brwi wyglądają jak milion dolarów ? nareszcie mają idealny kształt i kolor zawsze profesjonalnie, przy relaksującej muzyce i z uśmiechem. Po latach poszukiwań znalazłam moje idealne miejsce. Dziewczyny serdecznie polecam!  Magda

Zarezerwuj wizytę w salonie Igi Dybalskiej

2 miejsce – Rudobrody Barbershop (47 opinii)

Nagroda: 12 miesięcy bezpłatnego abonamentu Booksy

Panowie, ciągle szukacie fryzjera idealnego? Mamy dla Was dobrą informację – Rudobrody zapewnia profesjonalną obsługę w miłej atmosferze. Przyjdźcie i przekonajcie się na własnej skórze o prawdziwości słów, którymi kieruje się ten salon: Obsługuj klientów tak jak sam chciałbyś być obsługiwany, nie na skrótyCo o Rudobrodym mówią Klienci?

Takich fachowców Świat potrzebuje. Od progu widać pasję oraz zaangażowanie, a co najważniejsze oczekiwane rezultaty. Byłem, wrócę nieraz. Polecam. Michał

Zarezerwuj wizytę w Rudobrody Barbershop

3 miejsce – Barber Shop Underground (20 opinii)

Nagroda: 3 miesiące bezpłatnego abonamentu Booksy

Miejsce jak w angielskim mieście – Idąc do pracy lub z niej wracając przechodzisz pod przejściem podziemnym, a tu Barber Shop. Wpadasz na pogawędkę i klasyczne strzyżenie. A najlepszą rekomendacją niech będzie opinia zadowolonego Klienta:

Jak dla mnie fenomenalna jakość strzyżenia, rzadko już niestety spotykana, dbałość o szczegóły, pełne zrozumienie potrzeb klienta, brak pośpiechu co przekłada się na finalny efekt. Maestro Franz to profesjonalista w każdym calu z bardzo dobrym poczuciem humoru. Stosunek jakości do ceny wyborny. Najlepszy fryzjer we Wrocławiu, w jakim miałem okazję być. Michał

Zarezerwuj wizytę w Barber Shop Underground

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!