Nowość! ⭐ Włącz usługi online w Booksy!

0
109

Wiemy, że epidemia COVID-19 zmusiła wiele salonów i gabinetów w branży beauty do zawieszenia usług. Jednak klienci nadal chcą dbać o swoje zdrowie i urodę, a Ty nadal chcesz zarabiać pieniądze i rozwijać swój biznes, prawda? Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, już dziś w Booksy wprowadzamy zupełną nowość! Odkryj usługi online i udostępnij klientom możliwość wizyt w formie wideokonferencji!

Jak działają usługi online?

To prostsze niż myślisz! Gdy klient zarezerwuje wizytę, oboje otrzymacie dedykowany link do spotkania w formie wideokonferencji za pomocą usługi Zoom. Tym samym, gdy nadejdzie godzina umówionej wizyty, spotkacie się online, a Ty będziesz mógł nadal prowadzić swoje usługi – tym razem w formie wirtualnej. Nie zapomnij włączyć kamery i mikrofonu, abyście mogli widzieć i słyszeć siebie nawzajem! ?

Jak możesz wykorzystać usługi online?

  • Konsultacje – Posiadasz gabinet psychologiczny? Z powodzeniem poprowadzisz terapię również online. Dbasz o dietę swoich klientów? Twój gabinet dietetyczny także świetnie poradzi sobie w internetowym świecie.
  • Treningi – Jesteś trenerem personalnym lub nauczycielem jogi? Zaproś klientów na zajęcia online i pomóż im zadbać o piękną sylwetkę i dobry humor.
  • Porady online – Twoi klienci potrzebują Twojego wsparcia w samodzielnym dbaniu o urodę, szczególnie teraz. Rady na temat domowych sposobów pielęgnacji cery? A może przygotowania ciała w warunkach domowych na coraz cieplejsze dni? Trików na łatwe i efektowne upięcia włosów lub dbania o manicure w domowym zaciszu? Możliwości jest mnóstwo!
  • Webinary – organizuj szkolenia grupowe dla innych usługodawców – zarabiaj dzieląc się swoją wiedzą.

Co zyskasz dzięki usługom online?

  • Wciąż zarabiasz pieniądze – nawet jeśli Twój salon lub gabinet jest teraz zamknięty, a klienci nie mogą rezerwować regularnych wizyt, cały czas możesz świadczyć swoje usługi. Tym razem w formie online!
  • Zdobywasz nowych klientów – nie musisz już ograniczać się do promocji jedynie w najbliższej okolicy. Na usługi online może zapisać się każdy, w dowolnym miejscu na świecie. Wykorzystaj ten potencjał i poszerz grono swoich klientów.
  • Nie tracisz dotychczasowych klientów – pozostając w stałym kontakcie z klientami zyskujesz pewność, że nie zaczną oni szukać konkurencyjnych usług, które np. są już dostępne online.  
  • Maksymalnie wykorzystujesz czas –  ponieważ pracujesz kiedy i gdzie chcesz. Dzięki spotkaniom online Twoim nowym miejscem pracy może być zarówno Twój salon, jak i domowe zacisze.
  • Promujesz swój biznes – Korzystaj z usług online jako nowego kanału do budowania marki i pozyskiwania nowych klientów. Zaproś followersów na bezpłatny webinar i zaprezentuj się jako profesjonalista! Zbuduj zaufanie i pokaż ludziom, co masz do zaoferowania.

Jak włączyć usługi online w Booksy?

Jeśli masz już Booksy, skontaktuj się z naszym zespołem Opiekunów Klienta, aby włączyć funkcję usługi online na swoim profilu. A jeśli chcesz dołączyć do Booksy i zacząć prowadzić usługi online, zarejestruj się klikając poniżej:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here