Postanowienia noworoczne - 5 wskazówek dla Twojego salonu
Postanowienia noworoczne – 5 wskazówek dla Twojego salonu

Postanowienia noworoczne – 5 wskazówek dla Twojego salonu

Inne, Wszystkie,

Postanowienia noworoczne – czy warto je mieć? Oczywiście, że tak. Nowy Rok skłania do podsumowań i stawia przed Tobą i Twoim biznesem zupełnie nowe wyzwania. Zastanawiasz się jak zaplanować 2021 rok? Marzysz o zwiększeniu sprzedaży i stworzeniu silnej marki cieszącej się zaufaniem klientów? Oto 5 noworocznych postanowień, dzięki którym 2021 będzie należał do Twojego salonu!

organizacja salonu

1. Zwiększ liczbę wizyt  

Realizacja postanowień noworocznych z Booksy Boost pójdzie jak z płatka. Jeśli dążysz do zwiększenia zainteresowania usługami w Twoim salonie, to koniecznie sprawdź działanie tego narzędzia. Boost wpływa bezpośrednio na wzrost liczby wizyt, napędzając tym samym Twój biznes i przyczyniając się do stałego dopływu klientów – zarówno tych nowych, jak i powracających. Więcej o Booksy Boost przeczytasz TUTAJ.

2. Przyciągaj uwagę klientów

Nic nie przyciąga klientów równie skutecznie jak atrakcyjne promocje. Rosnąca konkurencyjność w branży urodowej sprawia, że to m.in. właśnie tymczasowe obniżki cen pozwolą Ci w łatwy sposób zachęcić klientów do rezerwacji usług w Twoim salonie. Aktywuj dostępne w Booksy Boost promocje Happy Hours, Last Minute i Flash Sale – i zapełnij kalendarz w wolniejszych okresach. Z naszą aplikacją ich utworzenie zajmie nie więcej niż kilka minut i przyniesie wiele korzyści dla Twojego biznesu. Postaw na atrakcyjne ceny i spraw, aby Twoim postanowieniem noworocznym stał się kalendarz wypełniony po brzegi!

3. Wypróbuj Karty podarunkowe

W Booksy znajdziesz Karty podarunkowe, które bez wątpienia możesz wpisać na listę postanowień noworocznych (oczywiście, jeśli jeszcze ich nie znasz 😉). Płatność z góry pozwoli Ci bez trudu oszacować liczbę potencjalnych wizyt w nadchodzących tygodniach czy miesiącach oraz zapełnić kalendarz w znacznie mniej obleganym okresie na początku roku. Karty podarunkowe doskonale sprawdzą się również jako prezent na nadchodzące Walentynki czy Dzień Kobiet. Posiadanie ich w ofercie stwarza także doskonałą okazję do pozyskania stałych klientów – jeśli wizyta będzie satysfakcjonująca, posiadacze karty podarunkowej z chęcią odwiedzą Twój salon ponownie. Karty podarunkowe to zdecydowany must-have roku 2021, który pozwoli Ci zapełnić kalendarz oraz zwiększyć sprzedaż w salonie. Więcej o Kartach podarunkowych w Booksy przeczytasz TUTAJ

4. Postaw na media społecznościowe

Aktywność w mediach społecznościowych to klucz do biznesowego sukcesu w 2021 roku. To właśnie tam użytkownicy szukają informacji o salonie, efektów Twojej pracy czy inspiracji na kolejną usługę. W Booksy wiemy, że w natłoku obowiązków niełatwo znaleźć czas na tworzenie ciekawego i atrakcyjnego wizualnie contentu, dlatego w naszej aplikacji znajdziesz kreator postów, dzięki któremu w kilka minut stworzysz unikalną grafikę na media społecznościowe. Informuj obserwatorów o istotnych zmianach czy atrakcyjnych promocjach w estetycznej formie. Zadbaj o aktywność zarówno w mediach społecznościowych, jak i w aplikacji Booksy – pokaż swoim klientom, że o nich pamiętasz, a z pewnością nowy rok przyniesie dla Twojego biznesu sukces sprzedażowy! Więcej o Kreatorze Postów Social Media przeczytasz TUTAJ

5. Otwórz się na nowe możliwości: usługi z dojazdem do klienta

Organizacja pracy salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego w 2020 roku uległa zmianom przez koronawirusa, wymuszając przyjęcie pewnych zmian w codziennej pracy. Niektóre z nich okazały się strzałem w 10tkę, mowa tutaj o Usługach mobilnych, które doskonale sprawdzają się również w pandemicznej rzeczywistości. Jeśli w Twojej ofercie nie znajduje się możliwość rezerwacji usług z dojazdem, warto rozważyć ją jako postanowienie noworoczne na 2021 rok. Więcej o korzyściach posiadania Usług mobilnych przeczytasz TUTAJ.   

 

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!