Kiedy?
pl
Ksenia Nails Studio
Redłowska 39C, 81-450, Gdynia

Ksenia Nails Studio

Redłowska 39C, 81-450, Gdynia
Przedsiębiorca

Usługi


    Popularne usługi

    • Uzupełnienie żelowe

      Portfolio usługi Uzupełnienie żelowePortfolio usługi Uzupełnienie żelowePortfolio usługi Uzupełnienie żelowe
      180,00 zł
      1g 45min
    • Manicure hybrydowy

      Portfolio usługi Manicure hybrydowyPortfolio usługi Manicure hybrydowyPortfolio usługi Manicure hybrydowy
      150,00 zł
      1g 30min
    • Pedicure hybrydowy

      180,00 zł
      1g 30min

  • Pakiety

    2 usługi
    • Manicure hybrydowy & Pedicure hybrydowy

      299,00 zł
      3g
    • Uzupełnienie żelowe & Pedicure hybrydowy

      319,00 zł
      3g 15min

  • Stylizacja paznokci

    5 usług
    • Manicure biologiczny

      90,00 zł
      45min
    • Manicure hybrydowy

      Portfolio usługi Manicure hybrydowyPortfolio usługi Manicure hybrydowyPortfolio usługi Manicure hybrydowy
      150,00 zł
      1g 30min
    • Uzupełnienie żelowe

      Portfolio usługi Uzupełnienie żelowePortfolio usługi Uzupełnienie żelowePortfolio usługi Uzupełnienie żelowe
      180,00 zł
      1g 45min
    • Przedłużanie paznokci

      Portfolio usługi Przedłużanie paznokciPortfolio usługi Przedłużanie paznokciPortfolio usługi Przedłużanie paznokci
      230,00 zł
      2g 45min
    • Usunięcie hybrydy/żelu + manicure biologiczny

      100,00 zł
      1g

  • Pedicure

    4 usługi
    • Pedicure biologiczny

      120,00 zł
      1g
    • Pół pedicure hybrydowy

      160,00 zł
      1g 15min
    • Pedicure hybrydowy

      180,00 zł
      1g 30min
    • Usunięcie hybrydy + pedicure biologiczny

      130,00 zł
      1g 15min

Opinie

Jak działają opinie
5.0
108 opinii
  • 5
    108
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Blanka
Potwierdzony klient
cze 25, 2026
Usługa: Uzupełnienie żelowe, Usunięcie hybrydy/żelu + manicure biologiczny
Pracownik: Ksenia
Profesjonalizm i przemiła atmosfera. Manicure i pedicure wykonany z ogromną dbałością. Polecamy serdecznie 💖
Anastazja
Potwierdzony klient
cze 6, 2026
Usługa: Uzupełnienie żelowe
Pracownik: Ksenia
Piękne paznokcie, wykonane bardzo dokładnie. Świetna atmosfera i profesjonalna obsługa. Na pewno wrócę!🩵
Ja
Potwierdzony klient
cze 2, 2026
Usługa: Uzupełnienie żelowe
Pracownik: Ksenia
za cudowny letni efekt wow
Alena
Potwierdzony klient
maj 28, 2026
Usługa: Uzupełnienie żelowe
Pracownik: Ksenia
Jak zawsze jestem bardzoooo zadowolona 😻😻😻
Elżbieta
Potwierdzony klient
maj 26, 2026
Usługa: Pedicure hybrydowy
Pracownik: Ksenia
Polecam z całego serca to miejsce. Profesjonalna i przemiła obsługa. Dbałość o każdy detal.
Katarzyna
Potwierdzony klient
maj 26, 2026
Usługa: Pedicure hybrydowy
Pracownik: Ksenia
Pełen profesjonalizm pazurki przepiękne polecam z całego serca
Alena
Potwierdzony klient
maj 21, 2026
Usługa: Pedicure hybrydowy
Pracownik: Ksenia
Kolejna wizyta i kolejny raz jestem zachwycona! Pielęgnacja na najwyższym poziomie. Wszystko profesjonalnie, czysto i bardzo starannie🥰🥰Polecam z ca...łego serca✨✨✨
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy maj 21, 2026
Bardzo dziękuję!🩷 Takie opinię są dla mnie bezcenne. Cieszę się, że każda wizyta jest dla Pani przyjemnością 😊
Katarzyna
Potwierdzony klient
maj 13, 2026
Usługa: Pedicure hybrydowy
Pracownik: Ksenia
Świetnie zrobiony pedicure, bardzo starannie. Polecam
Odpowiedź usługodawcy maj 21, 2026
Dziękuję za miłe słowa 💕 Zapraszam ponownie! 😊
Klaudia
Potwierdzony klient
maj 11, 2026
Usługa: Uzupełnienie żelowe
Pracownik: Ksenia
To są najlepiej wykonane paznokcie jakie miałam pod względem technicznym jak i wizualnym od jakiś 3 lat ! 🔥🩷 każda wizyta przebiega bardzo sprawnie... i miło a Ksenia to super fajna i mądra dziewczyna do rozmów !🩷 będę polecać każdemu 😋 ps ostatnia stylizacja od Kseni trzymała się bez zarzutów 5 tyg :)
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy maj 21, 2026
Bardzo dziękuję za tak piękną opinię! 🩷 Cieszę się, że paznokcie spełniły oczekiwania i tak długo się trzymały 😊 Do zobaczenia na kolejnej wizycie! 🌸
Basia
Potwierdzony klient
maj 9, 2026
Usługa: Uzupełnienie żelowe
Pracownik: Ksenia
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyty! Paznokcie wykonane starannie i z dbałością o każdy detal. Stylizacja wygląda pięknie, zdecydowanie polec...am i na pewno wrócę!
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy maj 21, 2026
Dziękuję za zaufanie i ciepłe słowa 🌸 Do zobaczenia przy kolejnej wizycie! 😊
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11