Kiedy?
pl
Perfumeria Douglas - Galeria Victoria
Ul. 1 Maja 64, 58-300, Wałbrzych

Perfumeria Douglas - Galeria Victoria

Ul. 1 Maja 64, 58-300, Wałbrzych
Przedsiębiorca

Usługi


  • USŁUGI MAKIJAŻOWE

    1 usługa
    • Szkoła Makijażu

      Portfolio usługi Szkoła Makijażu
      199,00 zł
      1g

  • KONSULTACJE

    3 usługi
    • Bezpłatna konsultacja pielęgnacyjna

      Darmowa
      15min
    • Bezpłatna konsultacja makijażowa

      Darmowa
      15min
    • Bezpłatna konsultacja zapachowa

      Darmowa
      15min

Opinie

Jak działają opinie
5.0
6 opinii
  • 5
    6
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Marta
Potwierdzony klient
cze 8, 2026
Usługa: Bezpłatna konsultacja makijażowa
Pracownik: Perfumeria Douglas - Galeria Victoria
Miła i profesjonalna obsługa.
Blanek
Potwierdzony klient
maj 7, 2026
Usługa: Szkoła Makijażu
Pracownik: Makijaż Płatny
Cudowna atmosfera, świetny pomysł na prezent ☺️
Anna
Potwierdzony klient
kwi 21, 2026
Usługa: Szkoła Makijażu
Pracownik: Makijaż Płatny
Pani Asia to prawdziwa profesjonalistka! Makijaż był wykonany perfekcyjnie, z ogromną dbałością o detale i dopasowany idealnie do mojej urody. Do tego... bardzo miła i ciepła osoba, dzięki czemu cała wizyta przebiegła w świetnej atmosferze. Zdecydowanie polecam!
rozwiń
Ewa
Potwierdzony klient
mar 22, 2026
Usługa: Szkoła Makijażu
Pracownik: Makijaż Płatny
Przemiłe doświadczenie, dziękuję 🌷
Kinga
Potwierdzony klient
sty 14, 2026
Usługa: Szkoła Makijażu
Pracownik: Makijaż Płatny
Super pomysł na prezent. Uzyskałam wiele cennych wskazówek odnośnie doboru odcienia podkładu. Pani wykonująca makijaż bardzo miła i posiada fachową wi...edzę odnośnie sztuki makijażu. Gorąco polecam
rozwiń
Harenda Beata
Potwierdzony klient
paź 7, 2025
Usługa: Makijaż dzienny
Pracownik: Makijaż Płatny
Przepięknie wykonany, trwały makijaż z idealnie dobranymi kolorami kosmetyków. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi 😊 Pani, która mnie m...alowała: przesympatyczna, niezwykle doświadczona i empatyczna, bo co ważne SŁUCHAŁA jakie miałam oczekiwania i spełniła je + oczywiście doradzała co będzie dla mnie najlepsze. Nie chciałam być „przemalowana” gdyż praktycznie w ogóle sama się nie maluję i nie chciałam efektu maski. Tutaj zostałam pięknie umalowana. Żal mi było zmywać to dzieło na noc 😄 Polecam w 100% 💛 Pozdrawiam!
rozwiń