Kiedy?
pl
SMILE SPA - WROCŁAW
Królewiecka 89/1U, Lokal Nocnego Pogotowia Stomatologicznego, 54-117, Wrocław, Fabryczna

SMILE SPA - WROCŁAW

Królewiecka 89/1U, Lokal Nocnego Pogotowia Stomatologicznego, 54-117, Wrocław, Fabryczna
Przedsiębiorca

Usługi


    Popularne usługi

    • HIGIENIZACJA PREMIUM - Skaling, piaskowanie, fluor

      300,00 zł
      1g
    • WYBIELANIE BANKIETOWE

      490,00 zł
      1g
      CLICK
      690,00 zł
      1g 30min
      TOUCH
    • Bezpłatna Konsultacja

      Darmowa
      15min

  • WYBIELANIE - PROMOCJE

    6 usług
    • PROMOCJA WIOSENNA-WYBIELANIE NAKŁADKOWE

      1 200,00 zł
      1g
    • WYBIELANIE BANKIETOWE

      490,00 zł
      1g
      CLICK
      690,00 zł
      1g 30min
      TOUCH
    • WYBIELANIE GABINETOWE

      990,00 zł
      1g
    • WYBIELANIE BEYOND

      990,00 zł+
      1g
    • WYBIELANIE HYBRYDOWE

      1 690,00 zł
      1g 30min
    • RYTUAŁ CARE WHITE - WYBIELANIE I REGENERACJA

      1 490,00 zł
      1g

  • PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

    8 usług
    • HIGIENIZACJA PREMIUM - Skaling, piaskowanie, fluor

      300,00 zł
      1g
    • RYTUAŁ ROYAL CLEAN - KAMIEŃ I OSAD

      590,00 zł
      1g 30min
    • Skaling - Usunięcie Kamienia

      200,00 zł
      30min
    • Piaskowanie

      200,00 zł
      30min
    • Bezpłatna Konsultacja

      Darmowa
      15min
    • Instruktaż Higieny Jamy Ustnej

      50,00 zł
      30min
    • Przegląd Stomatologiczny

      50,00 zł
      15min
    • Szyna Relaksacyjna (antybruksizm)

      550,00 zł
      30min

  • WYBIELANIE - SYSTEMY

    2 usługi
    • WYBIELANIE PHILIPS ZOOM

      1 200,00 zł
      1g 30min
    • WYBIELANIE PREVDENT - REGENERACYJNE

      1 600,00 zł
      2g

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

Opinie

Jak działają opinie
5.0
143 opinie
  • 5
    141
  • 4
    0
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    1
Dorota
Potwierdzony klient
cze 19, 2026
Usługa: PROMOCJA WIOSENNA-WYBIELANIE NAKŁADKOWE
Pracownik: Kasia Kozioł
Bardzo zaangażowana Pani Kasia. Czekam na odbiór nakładek i kolejne efekty wybielania. Polecam
Magdalena
Potwierdzony klient
cze 17, 2026
Usługa: WYBIELANIE BANKIETOWE
Pracownik: Kasia Kozioł
Super
Izabela
Potwierdzony klient
cze 12, 2026
Usługa: WYBIELANIE GABINETOWE
Pracownik: Kasia Kozioł
Jestem bardzo zadowolona z usługi higienizacji zębów oraz wybielania. Z czystym sumieniem serdecznie mogę polecić ten gabinet. Ceny bardzo przystępne....
Sylwia
Potwierdzony klient
cze 11, 2026
Usługa: HIGIENIZACJA PREMIUM - Skaling, piaskowanie, fluor
Pracownik: Kasia Kozioł
Byłam drugi raz i na pewno nie ostatni. Zęby po zabiegu czyste i rozjaśnione. Do tego zawsze Panie podzielą się jakoś radą co do pielęgnacji zębów. Po...lecam
rozwiń
Cezary
Potwierdzony klient
cze 6, 2026
Usługa: HIGIENIZACJA PREMIUM - Skaling, piaskowanie, fluor
Pracownik: Kasia Kozioł
Bardzo dobre doswiadczenie u Pani Kasi Koziol. Pierwsza wizyta, super efekt. Dostalem rowniez duzo informacji jak lepiej dbac o swoje zeby. Napewno w...roce :-)
rozwiń
Joanna
Potwierdzony klient
cze 6, 2026
Usługa: HIGIENIZACJA PREMIUM - Skaling, piaskowanie, fluor
Pracownik: Kasia Kozioł
Super!!! Polecam !!! Do zobaczenia.
Klaudia
Potwierdzony klient
cze 4, 2026
Usługa: HIGIENIZACJA PREMIUM - Skaling, piaskowanie, fluor
Pracownik: Paulina Kowalczyk
Bardzo sympatyczna Pani dentystka. Wszystko wytłumaczyła, bardzo troskliwa. Widać ogrom wiedzy i doświadczenia.
Marek
Potwierdzony klient
cze 3, 2026
Usługa: HIGIENIZACJA PREMIUM - Skaling, piaskowanie, fluor
Pracownik: Kasia Kozioł
Początkowo byłem zadowolony z wizyty. Niestety po powrocie do domu okazało się,że Pani Kasia podczas płatności obciążyła mnie dodatkowymi kosztami - p...onad 50 zł. Przy płatności online nie zwrocilem uwagi na kwotę, bo nie sądziłem, że ktoś mnie będzie próbował oszukać podczas higienizacji... Gdy poprosiłem o wyjaśnia w SMS dostałem informację, że ceny na boksy najwyraźniej są nieaktualne ale żebym się nie martwił bo przy kolejnej wizycie będę zadowolony. Super, najpierw naciągają na dodatkowe pieniądze i nie informują o podwyżce podczas wizyty a potem zapraszają na kolejną wizytę. Odradzam szczerze!
rozwiń
Lila
Potwierdzony klient
maj 29, 2026
Usługa: Bezpłatna Konsultacja
Pracownik: Paulina Kowalczyk
Bardzo polecam Panią Paulinę. Miałam wykonywaną higienizację oraz wybielanie zębów nakładkami. Higienizacja została przeprowadzona bardzo dokładnie i ...w przyjemnej atmosferze. Podczas całego procesu wybielania wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, a w razie potrzeby mogłam dzwonić lub umawiać się na dodatkowe wizyty. Niestety po wybielaniu pojawiła się u mnie duża nadwrażliwość zębów, ale Pani Paulina od razu zareagowała i otoczyła mnie opieką przez cały proces leczenia. Na pewno jeszcze nie raz wrócę :)
rozwiń
Mateusz
Potwierdzony klient
maj 28, 2026
Usługa: WYBIELANIE BANKIETOWE
Pracownik: Kasia Kozioł
Bardzo jestem zadowolony po wykonanie usłudze, na pewno wrócę ponownie! Polecam serdecznie 😊
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15