Kiedy?
pl
Pani Mani
Tadeusza Kościuszki 31, 88-100, Inowrocław

Pani Mani

Tadeusza Kościuszki 31, 88-100, Inowrocław
Przedsiębiorca

Usługi


    Popularne usługi

    • Manicure hybrydowy z nadbudową płytki

      120,00 zł+
      1g 15min
    • Stylizacja paznokci metodą żelową

      150,00 zł+
      1g 30min
    • Dopełnienie stylizacji żelowej

      140,00 zł+
      1g 30min

  • Mani

    9 usług

  • Pedi

    3 usługi

  • Oprawa oka- usługi jedynie dla stałych klientów

    13 usług

Opinie

Jak działają opinie
4.9
169 opinii
  • 5
    164
  • 4
    1
  • 3
    2
  • 2
    0
  • 1
    2
Natalia
Potwierdzony klient
kwi 23, 2026
Usługa: Dopełnienie stylizacji żelowej, Czasochłonne zdobienia
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
Polecam!❤️
Oliwia
Potwierdzony klient
kwi 9, 2026
Usługa: Stylizacja paznokci metodą żelową, Brwi henna+ depilacja
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
bardzo miła przyjemna atmosfera, polecam ❤️
Joanna
Potwierdzony klient
lut 25, 2026
Usługa: Stylizacja paznokci metodą żelową
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
Wizyta jak zawsze w miłej atmosferze. Terapia dla umęczonej duszy. A przy okazji paznokcie piękne 🤩
Karolina
Potwierdzony klient
lut 23, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy z nadbudową płytki
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
super polecam ❣️
Michalina
Potwierdzony klient
paź 29, 2025
Usługa: Stylizacja paznokci metodą żelową
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
Coś wspaniałego 😍 Dbałość o szczegóły, troska o klientkę i wspaniała atmosfera😍
Kamila
Potwierdzony klient
lip 17, 2025
Usługa: Pedicure + hybryda na paznokcie stóp
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
I dla duszy i dla ciała. Pani Kasia ma wielki talent do swojej pracy, ale i wielka empatię. Można porozmawiać o wszystkim i bardzo się zrelaksować☺️...
Ewelina
Potwierdzony klient
lip 14, 2025
Usługa: Manicure hybrydowy z nadbudową płytki
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
Najlepsza! 💜
Paulina
Potwierdzony klient
lip 13, 2025
Usługa: Manicure hybrydowy z nadbudową płytki
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
Nie polecam. W drugim dniu po wykonaniu hybryd, na jednym z paznokci odeszla calkowicie hybryda, niczym zwykly lakier. Nigdy mi sie takie cos nie zdaz...ylo, co najwyzej po 3 tygodniach,kiedy co jedyne paznokiec pekl i razem z nim hybryda. Tu nie bylo uszkodzenia mechanicznego paznokcia, tylko lakier hybrydowy sie po pristu zsunal.
rozwiń
Aleksandra
Potwierdzony klient
lip 4, 2025
Usługa: Pedicure + hybryda na paznokcie stóp
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
Pani Kasia to bardzo miła osoba.
Ania
Potwierdzony klient
cze 18, 2025
Usługa: Manicure hybrydowy z nadbudową płytki
Pracownik: Katarzyna Wiśniewska
Zawsze cudnie wystylizowane paznokcie. Od kilku lat jestem klientkom p. Kasi. Gładkie , czy zdobione , zawsze ze smakiem . Jak się nie widzi p. Kasi ...prawie 3 tyg , to się zwyczajnie tęskni.
rozwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17