Makijaż ślubny Olsztyn (36)
Co ma wpływ na wyniki wyszukiwania?
Makijaż ślubny
280,00 zł1g 10minMakijaż próbny
250,00 zł1gPakiet ślubny z dojazdem
2 300,00 zł8g
Karty podarunkowe Booksy
Podaruj bliskiej osobie chwilę dla siebie. Z Booksy to proste.

- Usługa mobilna
Próbny makijaż ślubny
180,00 zł1g 30minDepilacja wąsika woskiem
40,00 zł20minDepilacja brwi woskiem
40,00 zł30min
Makijaż ślubny/próbny
300,00 zł1g 30minMakijaż okolicznościowy/fotograficzny/wieczorowy✨
270,00 zł1g 15minPAKIET ŚLUBNY BRIDAL 2026
Zmienna7g
Makijaż ślubny
200,00 zł1g 30minMakijaż permanentny brwi
800,00 zł2g 30minKonsultacja makijaż permanentny
Darmowa30min
Makijaż ślubny
Dodatki250,00 zł1g 15minPakiet ślubny z dojazdem
-7gMakijaż okolicznościowy
Dodatki250,00 zł1g 15min
ERLE Beauty Clinic By Julia Sznel
0,4 km • Aleja Warszawska 5/2, pierwsze piętro, domofon 2, 10-081, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaMakijaż ślubny
Dodatki220,00 zł1g 30minOpalanie natryskowe 🌞🌴🎀 (całe ciało)
Dodatki100,00 zł45minWhispy Kiki🎀🦩🪽
Dodatki150,00 zł2g
Makijaż ślubny
350,00 zł2gMakijaż próbny dla Panny Młodej
300,00 zł2g 30minStylizacja żelowa Kama
Dodatki200,00 zł1g 30minDługie
Makijaż ślubny
Dodatki250,00 zł2gMakijaż ślubny (próbny)
Dodatki200,00 zł2gManicure klasyczny damski
Dodatki80,00 zł40min
Makijaż ślubny
Dodatki300,00 zł1g 30minPakiet z dojazdem dla 5 osób
2 100,00 zł9gPakiet z dojazdem do 3 osób + makijaż próbny
1 700,00 zł7g
Makijaż Ślubny
280,00 zł1g 30minWIECZNA ELEGANCJA - Eterna Eleganza
300,00 zł1gOLŚNIEWAJĄCA SKÓRA - Rinascita di Luna
300,00 zł45min
- Usługa mobilna
makijaż ślubny
280,00 zł1gmakijaż ślubny próbny
280,00 zł1gvoucher podarunkowy
Zmienna5min
Makijaż ślubny z kępkami
250,00 zł1g 45minMakijaż ślubny bez kępek
230,00 zł1g 30minGrzywka
20,00 zł20min
Makijaż ślubny
240,00 zł+1g 15minPowiększanie ust 1ml
800,00 zł1gPowiększanie ust 0,5ml
500,00 zł1g
- Usługa mobilna
Makijaż Ślubny
300,00 zł1g 30minMakijaż do sesji zdjęciowej
250,00 zł1gWariant 1Makijaż Ślubny
270,00 zł1g 30min
Makijaż ślubny
350,00 zł1g 30minMakijaż okolicznościowy
350,00 zł1g 30minMakijaż próbny
350,00 zł1g 45min
- Usługa mobilna
Anna Bełza-Galibarczyk Makeup & Beauty
0,2 km • Plac Jana Pawła II 1A, Parter, wejście pomiędzy Rossman a Piekarnia Gruzińska, 11-041, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyMakijaż ślubny
300,00 zł1g 30minPakiet ślubny z dojazdem 2026
Zmienna8gLekcja makijażu dla nastolatki
449,00 zł2g
Makijaż ślubny
250,00 zł1g 30minHenna + regulacja brwi
90,00 zł50minLaminacja brwi + henna + regulacja
130,00 zł1g
- Usługa mobilna
Patrycja Donimirska Make Up & Brows
0,5 km • 1 Maja 5A, 123, 10-117, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyPakiet Ślubny 2026
3 500,00 zł7gMakijaż okolicznościowy/ślubny/fotograficzny
350,00 zł1g 30minMakijaż dzienny (bez kępek rzęs)
280,00 zł1g
- Usługa mobilna
Makijaż dla mężczyzn (ślub/sesja foto)
100,00 zł30minMakijaż ślubny
350,00 zł2gDobieramy pielęgnację, podkład i paletkę!
200,00 zł2g
Makijaż
250,00 zł1g 30minMakijaz Ślubny
280,00 zł1g 50minUpięcia okolicznościowe/ Ślubne
200,00 zł+1g 30min



















