Manicure klasyczny Narajty (171)
Co ma wpływ na wyniki wyszukiwania?
Manicure klasyczny
60,00 zł45minPedicure hybrydowy
120,00 zł1g 15minPedicure frezarkowy + hybryda
170,00 zł2g
Karty podarunkowe Booksy
Podaruj bliskiej osobie chwilę dla siebie. Z Booksy to proste.

Manicure z malowaniem
100,00 zł1gZamknięcie 1 naczynka T-AWAY
90,00 zł15minZamykanie naczynek na nosie
280,00 zł40min
Manicure klasyczny
100,00 zł45minPedicure hybrydowy
140,00 zł1g 10minManicure hybrydowy
150,00 zł1g 25min
Manicure
100,00 zł45minZdjęcie hybrydy z manicure z odżywką
110,00 zł1gUsuwanie rozstępów
200,00 zł+1g
Ściągniecie hybrydy z wykonaniem manicure
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 90,00 złZaoszczędź do 15%Dodatki90,00 zł76,50 zł45minŚciągnięcie paznokci żelowych
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,00 złZaoszczędź do 15%Dodatki70,00 zł59,50 zł30minŚciągnięcie hybrydy
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 50,00 złZaoszczędź do 15%Dodatki50,00 zł42,50 zł30min
Manicure biologiczny
Dodatki70,00 zł+45min🔥PAKIET USŁUG
260,00 zł2g 30min🔥PAKIET USŁUG
330,00 zł3g 20min
Manicure klasyczny odżywka
Dodatki80,00 zł45minManicure klasyczny z malowaniem
Dodatki100,00 zł1gŻel na naturalnej Płytce
150,00 zł1g 40min
Manicure klasyczny
100,00 zł1gZdjecie hybrydy
100,00 zł1gPedicure klasyczny
180,00 zł1g 20min
Perfect look
25,7 km • Warmińska 45A, 11-010, Barczewo
Karty podarunkowe BooksyWzmacnianie naturalnej płytki
Zaoszczędź do 15%110,00 zł93,50 zł1g 30mindo 2 na szablonie Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110,00 zł🔍 Konsultacja
Darmowa15min🚫🪒 Depilacja laserowa pach
160,00 zł25min
Manicure klasyczny
80,00 zł45minŚciągnięte hybrydę/zelu
60,00 zł40minŚciągnięcie żelu + manicure frezarkowy
100,00 zł1g
Studio Paznokci Yuliia Martynenko
26,6 km • plac Pułaskiego 7 wejście 8/lok 8, piętro 2, 10-515, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaFrench/Baby boomer
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,00 złZaoszczędź do 10%20,00 zł18,00 zł5minNaklejki/folia
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,00 złZaoszczędź do 10%10,00 zł9,00 zł5minUzupełnienia naturalnych paznokci żelem + hybryda
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 180,00 złZaoszczędź do 10%Dodatki180,00 zł162,00 zł1g 45min
HOLY Holistyczna Klinika Urody
23,7 km • Jarocka 61, naprzeciwko Dynamic Fitness, obok kwiaciarni i Olimp, 10-699, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyManicure klasyczny/ biologiczny
50,00 zł35minManicure klasyczny/biologiczny
60,00 zł25minManicure lakierem klasycznym
85,00 zł35min
YO!Nails Studio - MANICURE PEDICURE PODOLOGIJA
26,7 km • plac Pułaskiego 7/7, 5, 10-513, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyManicure klasyczny
Dodatki80,00 zł30minSciagniecie zelu + manicure frezarkowy
Dodatki130,00 zł1gS - Manicure hybrydowy( krótkie paznokcie)
Dodatki160,00 zł1g 30min
Isztar Studio stylizacji paznokci
27,2 km • Wyzwolenia 24 24/6, 11-041, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaManicure klasyczny
Dodatki70,00 zł1gManicure hybrydowy
Dodatki130,00 zł1g 45minPrzedłużanie paznokci S
Dodatki140,00 zł2g 40min
Salon BELOVED Beauty Place
27,4 km • al. Wojska Polskiego 5B/lok.4, 10-290, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyACCENT PRIME
500,00 zł30minAccent Prime podbródek USAutorski zabieg BELOVED
250,00 zł1g 10minBioRePeel
350,00 zł+40min
Lakier klasyczny
Dodatki100,00 zł1gManicure klasyczny (Bez malowania)
Dodatki70,00 zł50minManicure hybrydowy + SPA Gratis
Dodatki130,00 zł1g 20min
Salon kosmetyczny Karmel
23 km • Bolesława Laszki 7, 10-687, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyManicure klasyczny męski
Dodatki70,00 zł30minManicure biologiczny
Dodatki45,00 zł30minManicure japoński
Dodatki80,00 zł1g
Manicure bez hybrydy
110,00 zł1gManicure hybrydowy
150,00 zł1g 15minPrzedłużanie paznokci żelem na formie
250,00 zł2g 20min
MT STUDIO KOSMETYCZNE MAŁGORZATA TAZUSZEL
25,6 km • Romualda Mielczarskiego 8/Lokal 107, pierwsze piętro, 10-054, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaManicure męski
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 80,00 złZaoszczędź do 10%80,00 zł72,00 zł45minManicure klasyczny
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 90,00 złZaoszczędź do 10%90,00 zł81,00 zł1gKonsultacja
Darmowa30min
Manicure klasyczny
100,00 zł30minManicure hybrydowy
140,00 zł1g 15minManicure żelowy na własnej płytce
170,00 zł2g
Najpopularniejsze usługi
- Manicure hybrydowy Narajty
- Pedicure klasyczny Narajty
- Rekonstrukcja paznokcia Narajty
- Paznokcie żelowe Narajty
- Zdobienie paznokci Narajty
- Przedłużanie paznokci Narajty
- Manicure i pedicure Narajty
- Pedicure hybrydowy Narajty
- French Manicure Narajty
- Pedicure naturalny Narajty
- Manicure i pedicure dla mężczyzn Narajty
- Manicure japoński Narajty
- French pedicure Narajty
- Usuwanie odcisków Narajty



















