Trwała ondulacja Tłuszcz (17)
Co ma wpływ na wyniki wyszukiwania?
Trwała ondulacja
220,00 zł+2gwłosy krótkieStrzyżenie męskie
60,00 zł30minStrzyżenie męskieStrzyżenie damskie
Dodatki120,00 zł+1gwłosy krótkie
Karty podarunkowe Booksy
Podaruj bliskiej osobie chwilę dla siebie. Z Booksy to proste.

Trwała + strzyżenie + modelowanie
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 140,00 złZaoszczędź do 10%140,00 zł+126,00 zł+1g 30minZdjęcie hybrydy
40,00 zł30minManicure hybrydowy
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 130,00 złZaoszczędź do 10%130,00 zł117,00 zł1g 10min
- Usługa mobilna
L'Ondulation: stylizacja włosów (trwała ondulacja)
290,00 zł+1g 30minWłosy KrótkieKonsultacja Ekspercka i Diagnoza Włosa
Darmowa20minBeach Waves (Tekstura i Ruch)
170,00 zł2g
Trwała męska
200,00 zł2gTrwała Na krótki włosy
250,00 zł2gTrwała Długośc 2 Kare
350,00 zł2g 30min
Akademia Urody Beverly Hills- Wołomin
16,7 km • Ogrodowa 14, 05-200, Wołomin
Karty podarunkowe BooksyTrwała ondulacja + strzyżenie damskie
Zaoszczędź do 10%310,00 zł279,00 zł2gwłosy krótkie Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 310,00 złKonsultacja fryzjerska
Darmowa15minStrzyżenie maszynką (jedna długość)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,00 złZaoszczędź do 10%70,00 zł63,00 zł25min
Atelier Urody
13,6 km • ul. Kościelna 12A, 05-252, Dąbrówka, powiat wołomiński, mazowieckie
Karty podarunkowe BooksyTrwała - włosy krótkie + strzyzenie
200,00 zł+2gTrwała - włosy długie + strzyżenie
320,00 zł+2g 30minTrwała - włosy średnie + strzyżenie
250,00 zł+2g 30min
- Usługa mobilna
Oaza Piękna
12,8 km • Ręczajska 1/A, 05-200, Duczki
Karty podarunkowe BooksyTrwała
150,00 zł+1g 30minStrzyżenie męskie
60,00 zł30minStrzyżenie damskie
70,00 zł30min
Trwała
120,00 zł+1g 30minStrzyżenie męskie
50,00 zł15minStrzyżenie damskie
50,00 zł30min
Trwała Ondulacja From Me UP
300,00 zł2g 30minStrzyżenie brody (szaver- golorka)
50,00 zł30minStrzyżenie męskie(całość maszynka)
50,00 zł30min
TRWAŁA
150,00 zł+2gFRYZJERSTWO
20,00 zł+15minSTRZYŻENIE GRZYWKIKoloryzacja i farbowanie krótkie włosy
190,00 zł+1g 45min
Trwała
Dodatki300,00 zł+2gmodelowanie włosów krótkich
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,00 złZaoszczędź do 15%Dodatki70,00 zł+59,50 zł+30minPrzedłużanie włosów
DodatkiZmienna2g
- Usługa mobilna
Trwała
Usługa mobilna200,00 zł+2gStrzyżenie męskie
Usługa mobilna70,00 zł+30minStrzyżenie damskie
Usługa mobilna80,00 zł+1g
Trwała
150,00 zł+2gHead Lines trwała podnosząca
150,00 zł+2gManicure klasyczny z odżywką
80,00 zł1g
Trwała ondulacja włosów
160,00 zł2gKrótkie włosystrzyżenie męskie
60,00 zł30minStrzyżenie brody
70,00 zł45min
Damska Trwała Ondulacja Keratynowa
Dodatki350,00 zł+2g 30minTrwała ondulacja krótkie włosyDamska Trwała Ondulacja Form Me UP
Dodatki350,00 zł+2g 30minWłosy krótkieFlising
Dodatki300,00 zł+2g 30min
Salon Urody Kalina
16,7 km • Legionów 10, 05-200, Wołomin
Karty podarunkowe BooksyTrwała ondulacja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 180,00 złZaoszczędź do 10%180,00 zł+162,00 zł+1g 30minStrzyżenie damskie włosy krótkie
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,00 złZaoszczędź do 10%70,00 zł63,00 zł1gStrzyżenie męskie
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 50,00 złZaoszczędź do 10%50,00 zł45,00 zł30min
Trwała Ondulacja Męska
150,00 zł+1g 30minSystem Trwałej Ondulacji
250,00 zł+2g 30minAir touch
500,00 zł+4g
Najpopularniejsze usługi
- Stylizacja włosów Tłuszcz
- Upięcia włosów Tłuszcz
- Fryzura ślubna Tłuszcz
- Koloryzacja i farbowanie włosów Tłuszcz
- Strzyżenie męskie Tłuszcz
- Strzyżenie damskie Tłuszcz
- Konsultacja fryzjerska Tłuszcz
- Przedłużanie włosów Tłuszcz
- Tonowanie Tłuszcz
- Pielęgnacja włosów Tłuszcz
- Regeneracja włosów Tłuszcz
- Koloryzacja wielotonowa Tłuszcz
- Dekoloryzacja Tłuszcz
- Keratynowe prostowanie włosów Tłuszcz
- Fryzjer dla dzieci Tłuszcz
- Koloryzacja z refleksami Tłuszcz
- Prostowanie włosów Tłuszcz
- Nanoplastia włosów Tłuszcz
- Balejaż Tłuszcz
- Air touch Tłuszcz
- Zagęszczanie włosów Tłuszcz
- Pasemka Tłuszcz
- Mezoterapia głowy Tłuszcz
- Sombre Tłuszcz
- Keratyna na włosy Tłuszcz
- Warkoczyki Tłuszcz
- Ombre Tłuszcz
- Rozjaśnianie włosów Tłuszcz















