Idą Święta...przygotuj specjalną ofertę dla swoich klientów 🎁
Idą Święta…przygotuj specjalną ofertę dla swoich klientów 🎁

Idą Święta…przygotuj specjalną ofertę dla swoich klientów 🎁

Inne, Wszystkie,

Święta Bożego Narodzenia i okres przedświąteczny to wyjątkowy czas, którego nie zepsuje nawet pandemia. Każdy z nas chce wyglądać i czuć się świetnie przy świątecznym stole. Dlatego przygotuj specjalną ofertę dla swoich klientów. Wypróbuj niżej wymienione narzędzia i ciesz się maksymalnie wykorzystanym grudniem w Twoim salonie.

Wykorzystaj potencjał Kart Podarunkowych

Karta podarunkowa to jedna z chętniej wybieranych form prezentu, która pozostawia obdarowanemu dużą swobodę i niweluje ryzyko nietrafionego upominku. Na tym jednak nie koniec zalet posiadania kart podarunkowych w ofercie! Martwi Cię nieco mniej wizyt na początku roku? Bony upominkowe ułatwiają zapełnienie kalendarza po świętach, czyli w okresie charakteryzującym się zwykle mniejszym ruchem. Nawet w czasie pandemii świetnie sprawdzają się w swojej roli.
Realizacja karty podarunkowej stwarza również doskonałą okazję do pozyskania stałych klientów – jeśli usługa okaże się satysfakcjonująca istnieje duża szansa, że posiadacze bonu upominkowego będą w przyszłości regularnie odwiedzać Twój salon!
Aktywacja Kart podarunkowych w Booksy jest niezwykle prosta i zajmuje zaledwie kilka minut! Więcej o Kartach podarunkowych w Booksy znajdziesz TUTAJ.

Włącz Booksy Boost

Zadaniem Booksy Boost jest zwiększenie liczby wizyt w Twoim salonie – to zdecydowany must-have świątecznego sezonu. Włączając Booksy Boost znajdziesz się nie tylko na wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w aplikacji, ale również zyskasz narzędzia niezbędne do tworzenia promocji (Last minute, Happy Hours, Flash Sale) oraz pewność, że klienci zostaną zachęceni do ponownej wizyty. Dzięki Booksy Boost możesz z łatwością przyciągać zupełnie nowych klientów, co jest szczególnie cenne w sezonie, w którym tak wielu z nich poszukuje ciekawych i wyróżniających się miejsc. Postaw na jakość – aktywuj Booksy Boost, a my zajmiemy się resztą! Więcej o Booksy Boost znajdziesz TUTAJ.

Zorganizuj promocje

Promocje to niezwykle skuteczny sposób, aby przyciągnąć klientów. Z Booksy ich tworzenie zajmuje nie więcej niż kilka minut, a przynosi wiele korzyści dla biznesu!

Wizyta odwołana w ostatniej chwili? Promocja Last Minute pomoże Ci zachęcić klienta do podjęcia szybkiej decyzji o rezerwacji, dzięki czemu z łatwością zapełnisz puste miejsce w grudniowym kalendarzu. Kolejne niezwykle cenne narzędzie to Flash Sale – zniżki obowiązujące w krótkim, wybranym przez Ciebie czasie. Klient bez trudu zauważy, że rezerwując wizytę właśnie teraz może wykonać usługę w promocyjnej cenie. Nawet w napiętym przedświątecznym okresie nie brakuje również pory dnia, w której liczba wizyt jest nieco mniejsza. Rozwiązaniem tego problemu jest promocja Happy Hours, czyli obniżka cen w trakcie najmniej popularnych godzin. Te trzy rodzaje promocji dostępne są w ramach Booksy Boost. Z nimi nie sposób przejść obojętnie obok oferty świątecznej salonu. 

Zadbaj o dobrą komunikację z klientem 

Kiedy oferta jest już przygotowana, pora powiadomić klientów, że ruszyły zapisy na świąteczne wizyty i podpowiedzieć, aby zarezerwowali swoją wizytę wcześniej, by uniknąć niepotrzebnego rozczarowania, gdy terminy będą już zajęte. Wykorzystaj w tym celu narzędzia komunikacyjne Booksy, które pomogą Ci również poinformować o wszystkich istotnych szczegółach pracy Twojego salonu. W przedświątecznym okresie trudniej niż zwykle wygospodarować czas na odbieranie telefonów czy odpowiadanie na wiadomości klientów.  Booksy umożliwia przesyłanie wiadomości i powiadomień do klientów w niezwykle łatwy sposób. To świetna metoda na poinformowanie o wyjątkowych promocjach, możliwości zakupu kart podarunkowych, ale także nieobecnościach czy godzinach pracy salonu. W łatwy sposób przygotujesz  wiadomość dla swoich odbiorców w formie SMS, e-mail lub mobilnej wiadomości Push. Dzięki temu szybko przekażesz swoim klientom istotne informacje i pokażesz, że o nich pamiętasz, za co odwdzięczą Ci się lojalnością.

Stwórz posty na media społecznościowe

Wśród wielu obowiązków związanych z prowadzeniem salonu niełatwo znaleźć czas na tworzenie wartościowych treści, które mogłyby pojawić się w Twoich mediach społecznościowych. Booksy oferuje Ci gotowe rozwiązanie w postaci kreatora postów, które z łatwością udostępnisz na swoich profilach! Systematyczna komunikacja online z klientami jest szczególnie istotna w okresie, w którym tak wielu z nich planuje przedświąteczne wizyty. Dzięki Kreatorowi Postów Twoje media społecznościowe będą tętnić życiem, a Twój kalendarz będzie pękać w szwach! Więcej o Kreatorze Postów Social Media znajdziesz TUTAJ

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!