What are you looking for?
Redditch, England
When?

Aesthetic Medicine near you in Redditch, England (10)

Map view
 • Polly’s Aesthetics

  1241 m Hacienda Hair Salon, 107 Evesham Road, B97 4JX, Redditch

  Bring a friend juvederm lips

  1ml lips
  £160.00
  40min

  Cheek filler offer!

  £225.00
  30min
  2ml
  + 1 more options

  Chin filler offer!

  £175.00
  30min
  Up to 2ml
  + 1 more options
 • Beauty Time For You

  1.8 mi 22 Huntington Close, B98 0NF, Redditch

  Mezoterapia osocze bogatopłytkowe

  Osocze bogatopłytkowe Długotrwała regeneracja i rewitalizacja skóry 🥰 pacjentom, którzy wykazują nadwrażliwość na działanie toksyny botulinowej (botoksu), a chcieliby poddać się takim zabiegom, jak na przykład korekcja zmarszczek. Co ważne, z takiej terapii mogą skorzystać nie tylko osoby, którym zależy na spłyceniu linii mimicznych znajdujących się wokół oczu, ust, na czole, policzkach, czy przy nosie, ale także zmarszczek zlokalizowanych w obrębie szyi, dekoltu, a nawet dłoni. Osocze bogatopłytkowe dedykowane jest także pacjentom borykającym się z problemem nadmiernie wypadających włosów, gdyż Osocze bogatopłytkowe stymuluje wzrost owłosienia skóry głowy i wspiera proces jego zagęszczania. Te krwiopochodne materiały autologiczne uwalniają czynniki wzrostu, które są odpowiedzialne za pobudzenie syntezy kolagenu, stymulację procesów regeneracji, tworzenie nowych naczyń krwionośnych, a także stymulację odbudowy uszkodzonych tkanek. Osocze wprowadza się pod skórę za pomocą igły. Bardzo szybko uwalniają one duże stężenie czynników wzrostu, dzięki czemu pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Zabieg podzielony jest na 3 etapy, to znaczy: Pobranie krwi od pacjenta. Odwirowanie krwi. Podanie pacjentowi przygotowanego osocza w miejsce wymagające regeneracji. Przed zabiegiem zaleca się odpowiednie nawodnienie organizmu – picie ok. 2 l wody Dla kogo przeznaczone są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowej? ❗️utrata jędrności i napięcia, ❗️zmarszczki, ❗️łysienie androgenowe, ❗️kurze łapki, bruzdy, ❗️blizny potrądzikowe, ❗️rany po zabiegach laseroterapii, ❗️skóra zapadnięta z ubytkami tkanek, ❗️niejednolity koloryt, ❗️cellulit i rozstępy Dorota Mlotkowska, kosmetyczka - proszę o kontakt 📨 poprzez wiadomość wiadomość tutaj na Facebooku ☎ telefonicznie pod numerem 07513 358 617.
  £100.00
  1h

  Mezoterapia fibryna

  Fibrina bogato płytkowa 🥰🏆 odżywia i rewitalizuje skórę przyspiesza produkcje nowych fibroblastów pobudza produkcję kolagenu poprawia mikrokrążenie delikatnie wypełnia ubytki (bruzdy, blizny, zmarszczki) poprawia elastyczność i gęstość skóry wzmacnia włosy i przeciwdziała ich wypadaniu Fibryna bogatopłytkowa jest składnikiem osocza krwi, który bierze udział w procesach krzepnięcia. Zaliczana jest do krwiopochodnych preparatów autologicznych, ponieważ otrzymuje się ją z własnej krwi - poprzez jej pobranie, a następnie odwirowanie. Dzięki temu fibryna bogatopłytkowa jest w pełni biokompatybilna, co przekłada się na brak ryzyka alergii. Dodatkowo, poprzez zastosowanie precyzyjnie określonego protokołu odwirowania, otrzymujemy preparat, który posiada trójwymiarową strukturę, a w niej zawieszone są płytki krwi, czynniki wzrostu, komórki macierzyste oraz leukocyty. PRF podawana jest iniekcyjnie techniką mezoterapii (techniką depozytową). Po aplikacji powoli koaguluje, rozpoczynając tym samym procesy naprawcze skóry. Tworzy też naturalną, trójwymiarową sieć, co uwypukla zmarszczki i bruzdy, dając efekt delikatnego wypełnienia. Ponadto, dzięki aktywowanym płytkom krwi, z których powoli uwalniają się czynniki wzrostu, przyspieszone zostaje tworzenie się nowych komórek - takich jak fibroblasty (te z kolei zostają pobudzone do wzmożonej produkcji kolagenu). Dodatkowym efektem zabiegu jest to, że mezymenchalne komórki macierzyste migrują do uszkodzonych tkanek i stymulują je do odnowy biologicznej, a także wypełniają powstałe w nich ubytki. Dlatego też fibrynę bogatopłytkową (PRF) określa się często jako autologiczny stymulator tkankowy. Zabieg podzielony jest na 3 etapy, to znaczy: Pobranie krwi od pacjenta. Odwirowanie krwi. Podanie pacjentowi przygotowanego osocza w miejsce wymagające regeneracji. Przed zabiegiem zaleca się odpowiednie nawodnienie organizmu – picie ok. 2 l wody ❗️utrata jędrności i napięcia, ❗️zmarszczki, ❗️łysienie androgenowe, ❗️kurze łapki, bruzdy, ❗️blizny potrądzikowe, ❗️rany po zabiegach laseroterapii, ❗️skóra zapadnięta z ubytkami tkanek, ❗️niejednolity koloryt, ❗️cellulit i rozstępy Dorota Mlotkowska, kosmetyczka - proszę o kontakt 📨 poprzez wiadomość wiadomość tutaj na Facebooku ☎ telefonicznie pod numerem 07513 358 617.
  £100.00
  1h

  Mezoterapia skóry głowy

  Osocze bogatopłytkowe na łysienie Osocze bogatopłytkowe hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów EFEKTY: Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki, które wzmacniają włosy; W pełni bezpieczny zabieg – z użyciem własnych tkanek, polecany alergikom. WSKAZANIA: wypadanie włosów, łysienie plackowate, łysienie androgenowe, osłabione włosy (np. po chorobie, narkozie, ciąży).
  £100.00
  30min
 • Cry Baby Aesthetics

  961 m 11-13 Church Road, B97 4AB, Redditch

  Microblading

  £250.00
  2h

  Powder Brow

  £300.00
  2h 30min

  Lip Blush

  £300.00
  2h 30min
 • Mobile service

  No filter aesthetics

  17.7 mi 144 Beacon Road, B43 7BN, Birmingham

  Revitrane skin booster 1 session

  £95.00
  20min

  Lumi eyes

  £99.00
  30min

  Revitrane skin booster 2 sessions

  £175.00
  20min
 • Mobile service

  Divinia Semone Aesthetics

  10.9 mi 35 Lordswood Road, B17 9RP, Birmingham

  1ml lips with a BBF

  £135.00
  30min

  1ml Juvederm

  £190.00
  30min

  Hydro Facial with free Mask

  £90.00
  30min
 • Mobile service

  Glamour Lounge Aesthetics

  7.8 mi Brandwood Crescent, B30 3QQ, Birmingham

  Lip Augmentation

  Mobile service
  £90.00+
  30min

  Microblading

  Mobile service
  £20.00
  30min

  Dermaplaning

  Mobile service
  £45.00
  45min
 • Mobile service

  Omorfia by Claire

  20.8 mi 15 Woodrush Close, Walsall

  Cosmetic Teeth Whitening

  Mobile service
  £60.00+
  1h
 • Mobile service

  B12 Injections SB

  7.1 mi B61 0NP, Bromsgrove

  B12 injection

  Mobile service
  £25.00
  30min
 • Mobile service

  Gel Nail Bar

  16.8 mi 12 Kinloch Drive, DY1 3DB, Dudley

  BIAB with nail art

  If wanting removal or infill please look at combo services
  Mobile service
  £20.00+
  2h

  BIAB plain colour

  If wanting removal or infill please look at combo services
  Mobile service
  £15.00+
  1h 30min

  Gel nails with nail art

  If wanting removal or infill please look at combo services
  Mobile service
  £15.00+
  1h 30min