Kiedy?
pl
ArtMed - Centrum Stomatologii i Implantologii
Jerzego Bajana 31D, 54-129, Wrocław, Fabryczna

ArtMed - Centrum Stomatologii i Implantologii

Jerzego Bajana 31D, 54-129, Wrocław, Fabryczna
Przedsiębiorca

Usługi


    • Konsultacja stomatologiczna

      1,00 zł+
      30min
    • Konsultacja stomatologiczna z leczeniem wstępnym

      1,00 zł+
      1g
    • Konsultacja implantologiczna

      1,00 zł+
      30min

  • HIGIENIZACJA

    2 usługi
    • Usuwanie kamienia i osadu

      1,00 zł+
      1g
    • Usuwanie kamienia i osadu z piaskowaniem

      1,00 zł+
      1g

  • WYBIELANIE

    1 usługa
    • Wybiielanie zębów

      1,00 zł+
      1g

  • STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

    1 usługa
    • Wypełnienie

      1,00 zł+
      1g

  • ENDODONCJA

    1 usługa
    • Leczenie kanałowe

      1,00 zł+
      2g

  • CHIRURGIA

    2 usługi
    • Konsultacja chirurgiczna z leczeniem wstępnym

      1,00 zł+
      1g
    • Usunięcie zęba

      1,00 zł+
      1g

  • LECZENIE DZIECI

    5 usług
    • Konsultacja z leczeniem wstępnym

      1,00 zł+
      1g
    • Wypełnienie w zębie mlecznym

      1,00 zł+
      30min
    • Usunięcie zęba mlecznego

      1,00 zł+
      1g
    • Lakowanie

      1,00 zł+
      1g
    • Leczenie kanałowe zęba mlecznego

      1,00 zł+
      2g

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

Opinie

Jak działają opinie
5.0
58 opinii
  • 5
    57
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Olena
Potwierdzony klient
maj 12, 2026
Usługa: Wypełnienie
Pracownik: Gennadii
Super!
Odpowiedź usługodawcy maj 12, 2026
Pani Oleno, dziękujemy za opinie i zapraszamy ponownie❤️
Татьяна
Potwierdzony klient
maj 10, 2026
Usługa: Wypełnienie
Pracownik: Mariia
Byłam w klinice u Pani Marii, pani doktor jest bardzo uważna na każdy szczegół. leczenie stomatologiczne przebiega na najwyższym poziomie, a co najważ...niejsze jakościowo, szybko i bezboleśnie.
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy maj 11, 2026
Pani Tetiano, serdecznie dziękujemy za opinie i zapraszamy ponownie!
Piotr
Potwierdzony klient
maj 7, 2026
Usługa: Wypełnienie
Pracownik: Gennadii
Profesjonalnie, szybko, na pewno skorzystam ponownie! :)
Odpowiedź usługodawcy maj 8, 2026
Serdecznie dziękujemy za opinie i do zobaczenia!
Anastasiia
Potwierdzony klient
kwi 27, 2026
Usługa: Konsultacja stomatologiczna z leczeniem wstępnym
Pracownik: Walentyna
Bardzo polecam
Odpowiedź usługodawcy maj 8, 2026
Serdecznie dziękujemy za opinie❤️
Karyna
Potwierdzony klient
kwi 20, 2026
Usługa: Konsultacja stomatologiczna z leczeniem wstępnym
Pracownik: Gennadii
Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Lekarz był świetny, wszystko odbyło się całkowicie bez bólu. Już umówiłam się na kolejne spotkanie i z przyjemności...ą polecę go znajomym☺️
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy kwi 20, 2026
Serdecznie dziękujemy za opinie i do zobaczenia wkrótce😉
Joanna
Potwierdzony klient
kwi 15, 2026
Usługa: Konsultacja stomatologiczna z leczeniem wstępnym
Pracownik: Gennadii
Profesjonalne podejście do pacjenta, przemiła atmosfera i dokładne wyjaśnienie każdego etapu leczenia. Zabieg przebiegł bezboleśnie, a efekt końcowy j...est świetny. Widać duże doświadczenie i zaangażowanie. Na pewno wrócę i będę polecać dalej!😌❤️
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy kwi 16, 2026
Pani Joanno, dziękujemy serdecznie za opinie i zaufanie do naszego zespołu!
Alena
Potwierdzony klient
mar 24, 2026
Usługa: Konsultacja stomatologiczna
Pracownik: Walentyna
Dziękuję doktor Valentynie, doktor wspaniale leczy, jest bardzo empatyczna, idealna dla pacjentów z lękiem. Miałam u niej higieniczne czyszczenie zębó...w i plombowanie. Serdecznie polecam!!!
rozwiń
Kasianenko
Potwierdzony klient
mar 24, 2026
Usługa: Konsultacja stomatologiczna z leczeniem wstępnym
Pracownik: Mariia
Все супер
Irina
Potwierdzony klient
mar 23, 2026
Usługa: Konsultacja stomatologiczna z leczeniem wstępnym
Pracownik: Walentyna
Wszystko jest bardzo dobre
Odpowiedź usługodawcy mar 23, 2026
dziękujemy za opinie i zapraszamy ponownie❤️
Karolina
Potwierdzony klient
mar 6, 2026
Usługa: Wypełnienie w zębie mlecznym
Pracownik: Walentyna
Pani Walentyna w pełni profesjonalna i bardzo miła.Świetne podejście do dzieci. Szczegółowo i bardzo zrozumiale wyjaśnia sytuację i proponuje rozwiąza...nie.Ja i mój syn poczuliśmy się bardzo zaopiekowania.Na pewno wrócimy na kolejną wizytę.
rozwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6