Lux Men Barber Shop

gen. Józefa Hallera 5A, 86-100, Świecie
5.0262 opinie
Przedsiębiorca

Usługi

    • Strzyżenie włosów

      70,00 zł35min
    • Strzyżenie włosów Łukasz

      50,00 zł50min
    • Combo

      120,00 zł1g 5min
    • Strzyżenie brody

      75,00 zł40min
    • Strzyżenie brody + cover

      110,00 zł1g
    • Kontur brody

      40,00 zł25min
    • Cover brody

      50,00 zł25min
    • Tradycje golenie brzytwą

      70,00 zł40min
    • Combo

      120,00 zł1g 5min
    • Combo maszynka

      110,00 zł1g
    • Combo + cover

      160,00 zł1g 45min
    • Combo maszynka + cover broda

      150,00 zł1g 35min
    • Wosk nosa/uszu

      30,00 zł10min
    • Trwała

      220,00 zł+2g 30min

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Zwierzęta dozwolone
  • Przyjazne dla dzieci

Opinie

5.0

262 opinie

  • 5
    262
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Zdjęcia klientów

Brajan
Usługa:Strzyżenie włosów Łukasz
Pracownik:Łukasz
Polecam widać doświadczenie 😎
Wojtek
Usługa:Strzyżenie włosów buzzcut
Pracownik:Łukasz
polecam serdecznie! Łukasz super obcina i juz zapisałem sie na kolejne wizyty👌🏿
Paweł
Usługa:Strzyżenie włosów quiff
Pracownik:Łukasz
Polecam. Miła atmosfera, fryzura perfect
Albert
Usługa:Strzyżenie włosów quiff
Pracownik:Łukasz
Profesjonalnie wykonane strzyżenie włosów quiff u Barbera Juniora Łukasza, świetna atmosfera - najlepszy barber shop w mieście! Zdecydowanie warto tu... wpaść 😎🔥
Marek
Usługa:Strzyżenie włosów
Pracownik:Andzia
Polecam z czystym sumieniem! 😉
Tomasz
Usługa:Strzyżenie włosów
Pracownik:Andzia
Super! Polecam!
Krzysztof
Usługa:Strzyżenie włosów
Pracownik:Andzia
Super
Natalia
Usługa:Strzyżenie włosów french crop
Pracownik:Łukasz
Polecam ♥️
Strzyżenie włosów french crop: zdjęcie do opinii od Natalia
Maciej
Usługa:Strzyżenie włosów quiff
Pracownik:Łukasz
Klient zadowolony 🫡
Kamil
Usługa:Strzyżenie włosów quiff
Pracownik:Łukasz
Pełna profeska - czuć, że barber ma fach w ręku!!!