Kiedy?
pl
NICE
Ul. Garbarska 17/2 Grodzisk Mazowiecki, 05-825, 05-825, Grodzisk Mazowiecki

NICE

Ul. Garbarska 17/2 Grodzisk Mazowiecki, 05-825, 05-825, Grodzisk Mazowiecki
Przedsiębiorca

Usługi


    • Manicure klasyczny

      Portfolio usługi Manicure klasyczny
      100,00 zł
      1g
    • Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)

      150,00 zł
      2g
    • Przedłużanie

      170,00 zł
      2g

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

Opinie

Jak działają opinie
4.9
109 opinii
  • 5
    106
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    3
Iwona
Potwierdzony klient
maj 11, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Bardzo dokładnie i starannie wykonana usługa. Jestem mega zadowolona.
Daria
Potwierdzony klient
kwi 20, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Polecam! 🤩
Emilia
Potwierdzony klient
kwi 17, 2026
Usługa: Przedłużanie
Pracownik: Viktoriia
1000/10 😍
Odpowiedź usługodawcy kwi 17, 2026
❤️🫶
Наталія
Potwierdzony klient
kwi 8, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Дуже хороший майстер.
Katarzyna
Potwierdzony klient
kwi 7, 2026
Usługa: Przedłużanie
Pracownik: Viktoriia
paznokcie porażka pierwszy i ostatni raz dwa odpadły po trzech dniach między naturalnym paznokciem a żelem jest przerwa w którą wchodzi wszystko czego... się dotknę paznokcie nie estetyczne. ogólnie masakra
rozwiń
Justyna
Potwierdzony klient
kwi 1, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Jestem zachwycona efektem, precyzją i pięknie wykończonymi skórkami przy paznokciach :) dziękuję Pani Victorio i będę wracała :))) dołączam zdjęcie pa...znokci kilka dni po wizycie, skórki wyglądają jak świeżo wypielęgnowane :)
rozwiń
ANNA
Potwierdzony klient
mar 30, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Rewelacja. Jak zawsze jestem zadowolona. Wszystko dokładnie zrobione i zdezynfekowane. Pani bardzo dokładna, skórki wycięte.
Odpowiedź usługodawcy mar 30, 2026
Bardzo dziękuję pani🫶
Ilona
Potwierdzony klient
mar 26, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Первый раз такие ужасные ногти Они не только спереди должны выглядеть хорошо но и сзади. В фото можете увидеть Даже двух недель не прошло а они уже ...отпадают и это я еще не работала а была в отпуске. Спасибо большое больше не приду к вам .
rozwiń
Patrycja
Potwierdzony klient
mar 10, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Robię paznokcie od 20 lat i nigdy nie miałam tak pięknie nadanego kształtu i pomalowanego frencha! 😍
Odpowiedź usługodawcy mar 10, 2026
Bardzo dziękuję za opinię, szczerze się cieszę, że moja praca się Pani spodobała.
Marta
Potwierdzony klient
lut 18, 2026
Usługa: Manicure hybrydowy (wzmocnienie / utwardzanie)
Pracownik: Viktoriia
Bardzo dokładnie, będę wracać :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11