Kiedy?
pl
BARBERIA Barber Shop Kłobuck
Rynek Jana Pawła II 18, 42-100, Kłobuck

BARBERIA Barber Shop Kłobuck

Rynek Jana Pawła II 18, 42-100, Kłobuck
Przedsiębiorca

Usługi


  • BARBERZY

    14 usług

  • SZEFOWA ŻANETA

    14 usług

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Zwierzęta dozwolone

  • Przyjazne dla dzieci

Opinie

Jak działają opinie
5.0
675 opinii
  • 5
    667
  • 4
    6
  • 3
    0
  • 2
    2
  • 1
    0
Karolina
Potwierdzony klient
maj 27, 2026
Usługa: STRZYŻENIE DZIECKA(do 10 lat)
Pracownik: Żaneta
Trudny klient ,pierwsza wizyta 2,5latka u fryzjera. Gorąco polecam. Na pewno wrócimy.
Piotr
Potwierdzony klient
maj 26, 2026
Usługa: COMBO (włosy+broda)
Pracownik: Marta
Świetna obsługa. Polecam
Szymon
Potwierdzony klient
maj 20, 2026
Usługa: STRZYŻENIE WŁOSÓW
Pracownik: Jakub
Klasa! jak zawsze!
Anvxy
Potwierdzony klient
maj 12, 2026
Usługa: STRZYŻENIE DZIECKA(do 10 lat)
Pracownik: Żaneta
Serdecznie polecam 🥰 Syn jest bardzo zadowolony. Mówił, że bardzo fajna Pani go obcinała. ☺️🌸
Бондар
Potwierdzony klient
maj 8, 2026
Usługa: STRZYŻENIE WŁOSÓW
Pracownik: Żaneta
👍
Odpowiedź usługodawcy maj 8, 2026
Dziękujemy 💙
Igor
Potwierdzony klient
maj 7, 2026
Usługa: STRZYŻENIE DZIECKA(do 10 lat)
Pracownik: Jakub
Szczerze polecam Pana Jakuba! Świetny barber z rewelacyjnym podejściem! Syn wyszedł ze stylową fryzurą. Szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Pięć gwi...azdek!"
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy maj 8, 2026
Dziękujemy 💙
Krzysztof
Potwierdzony klient
maj 5, 2026
Usługa: COMBO (włosy+broda)
Pracownik: Jakub
Ok
Bartłomiej
Potwierdzony klient
kwi 24, 2026
Usługa: STRZYŻENIE WŁOSÓW
Pracownik: Żaneta
To moja pierwsza wizyta u barbera i efekt - petarda. Pani Żaneta- złota kobieta. Będę wracał.
Igor
Potwierdzony klient
kwi 23, 2026
Usługa: STRZYŻENIE WŁOSÓW
Pracownik: Szymon
.
Paweł
Potwierdzony klient
kwi 2, 2026
Usługa: STRZYŻENIE BRODY
Pracownik: Żaneta
Jestem bardzo zadowolony z usług, w szczególności dzięki szefowej Żanecie oraz Marcie. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i wysoka jakość obsługi... sprawiają, że zawsze chętnie wracam. Dziewczyny są bardzo dokładne, zaangażowane i widać, że znają się na swojej pracy. Zdecydowanie polecam!
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy kwi 2, 2026
Dziękujemy 💙
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ...
  • 68