Kiedy?
pl
Gabinet Hibiskus
Henryka Sieńkiewicza 35, 32-020, Wieliczka

Gabinet Hibiskus

Henryka Sieńkiewicza 35, 32-020, Wieliczka
Przedsiębiorca

Usługi


  • Metoda żelowa

    5 usług
    • Przedłużanie żelem/akrylożelem

      210,00 zł+
      2g 30min
    • Utwardzenie płytki żelem/akrylożelem

      180,00 zł+
      2g
    • Uzupełnienie paznokci żelem/akrylożelem

      180,00 zł+
      2g
    • Zdobienie/french/ombre do stylizacji żelowej

      15,00 zł+
      15min
    • Odnowa żelem/akrylożelem

      Zabieg odnowy wykonujemy w przypadku przekroczenia czterech tygodni od poprzedniej wizyty
      190,00 zł+
      2g

  • Metoda hybrydowa

    7 usług
    • Hybryda

      Zabieg z użyciem klasycznej, podstawowej bazy hybrydowej, wyrównującej płytkę- Bonder Base.
      140,00 zł
      1g 15min
    • Hybryda+ zdobienie/french/ombre

      145,00 zł+
      1g 30min
    • Hybryda nadbudowująca+ zdobienie/french/ombre

      165,00 zł+
      1g 30min
    • Zestaw hybrydowy+ zdobienie/french/ombre

      315,00 zł+
      2g 45min
    • Manicure żelowy (w pędzelku)

      160,00 zł
      1g 15min
    • Zestaw hybrydowy

      300,00 zł
      2g 30min
    • Hybryda nadbudowująca

      Zabieg z użyciem utwardzającej bazy hybrydowej, która umacnia i zwiększa przyczepność- Silky Base i Rubber Base
      150,00 zł
      1g 15min

  • Pedicure

    4 usługi
    • Pedicure hybrydowy bez frezowania

      150,00 zł
      1g
    • Pedicure klasyczny

      120,00 zł
      1g
    • Pedicure klasyczny z lakierem

      140,00 zł
      1g 15min
    • Pedicure hybrydowy

      170,00 zł
      1g 15min

  • Manicure

    2 usługi
    • Manicure klasyczny

      80,00 zł
      30min
    • Manicure klasyczny z lakierem

      110,00 zł
      45min

  • Ściągnięcie stylizacji

    4 usługi
    • Ściągnięcie stylizacji hybrydowej

      50,00 zł
      30min
    • Ściągnięcie stylizacji żelowej

      60,00 zł
      30min
    • Ściągnięcie stylizacji hybrydowej + manicure

      100,00 zł
      1g
    • Ściągnięcie stylizacji żelowej+ manicure

      100,00 zł
      1g

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

Opinie

Jak działają opinie
5.0
92 opinie
  • 5
    92
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Iwona
Potwierdzony klient
maj 13, 2026
Usługa: Manicure żelowy (w pędzelku)
Pracownik: Magdalena
👌Jest pięknie. Madzia jest super!
Iwona
Potwierdzony klient
mar 26, 2026
Usługa: Hybryda nadbudowująca
Pracownik: Magdalena
Madzia czarodziejka paznokci. Usługa na najwyższym poziomie.
Justyna
Potwierdzony klient
lut 26, 2026
Usługa: Manicure żelowy (w pędzelku)
Pracownik: Magdalena
Cudowne 🥰
Magdalena
Potwierdzony klient
lut 12, 2026
Usługa: Manicure żelowy (w pędzelku)
Pracownik: Magdalena
Do pani Magdy chodzę od maja i moje paznokcie trzymają się dłużej niż niejedno noworoczne postanowienie. Zawsze pomoże wybrać kolor albo zaproponuje c...oś lepszego, niż miałam w planach. Z każdą wizytą wychodzę z coraz ładniejszą stylizacją. Polecam z całego serca!
rozwiń
Barbara
Potwierdzony klient
gru 13, 2025
Usługa: Hybryda
Pracownik: Anna
Jak zawsze paznokcie piękne 🤩
Ola
Potwierdzony klient
gru 13, 2025
Usługa: Manicure żelowy (w pędzelku)
Pracownik: Magdalena
Pani Magda uratowała mi paznokcie. Odkąd chodzę nie muszę się martwić ile mi wytrzyma hybryda. Polecam z całego serca. Dla dziewczyn nie ma rzeczy nie...możliwych
rozwiń
Odpowiedź usługodawcy gru 13, 2025
Dziękujemy ♥️♥️♥️♥️
Barbara
Potwierdzony klient
lis 22, 2025
Usługa: Hybryda
Pracownik: Anna
Super paznokcie ♥️
Sylwia
Potwierdzony klient
lis 22, 2025
Usługa: Zestaw hybrydowy
Pracownik: Anna
Polecam ! pełen profesjonalizm .
Ola
Potwierdzony klient
lis 14, 2025
Usługa: Zestaw hybrydowy
Pracownik: Beata
Klientką Gabinetu jestem od kilku lat i nie wyobrażam sobie zmienić tego miejsca na inne. Najbardziej doceniam precyzyjność wykonanej usługi - jest t...o bardzo wysoki poziom. Warto też docenić bardzo miłą atmosferę, która tutaj panuje. Polecam z całego serca!
rozwiń
Sylwia
Potwierdzony klient
lis 12, 2025
Usługa: Manicure żelowy (w pędzelku)
Pracownik: Anna
Chodzę do tego salonu od kilku lat i zawsze wychodzę bardzo zadowolona! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i piękne wykonanie paznokci za każdym ra...zem. Gorąco polecam każdemu, kto szuka miejsca, gdzie naprawdę dba się o jakość i klienta. 💅✨
rozwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10