Lifting rzęs Jonkowo (57)
Co ma wpływ na wyniki wyszukiwania?
Lifting rzęs
160,00 zł1g 20minManicure hybrydowy
Dodatki140,00 zł1g 20minŻel na naturalnej płytce Krótkie/Średnie
Dodatki140,00 zł1g 30min
Karty podarunkowe Booksy
Podaruj bliskiej osobie chwilę dla siebie. Z Booksy to proste.

Famous Beauty Place
12,5 km • Polna 1C lok. 20, 10-059, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaNowość ! Koreańska Laminacja rzęs
180,00 zł30minKoreańska Laminacja rzęs bez farbowania rzęs ( w przypadku alergii na PPD)Geneo twarz szyja dekolt
279,00 zł1gOferta powitalna dla nowych klientek na manicure
119,00 zł1g 30min
Koreański lifting rzęs
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 140,00 złZaoszczędź do 20%140,00 zł112,00 zł1gDepilacja BRODA
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 200,00 złZaoszczędź do 20%200,00 zł160,00 zł30minDepilacja WĄSIK
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 100,00 złZaoszczędź do 20%100,00 zł80,00 zł20min
Gabinet Kosmetologii Karolina Puczkowska SKIN CARE
13 km • Plac Kazimierza Pułaskiego 7 ( Manhattan- wejście od strony ul. Kopernika za bankiem BOŚ), Klatka 9 lokal nr 8 (ostatnie piętro), 10-515, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyLifting rzęs z farbowaniem
Dodatki170,00 zł1gKoreański lifting rzęs
Dodatki170,00 zł1gKontrola po zabiegu
DodatkiDarmowa15min
Medella Body&Mind
12,5 km • Jagiellońska 21, 10-272, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaLifting rzęs z laminacją
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 150,00 złZaoszczędź do 15%150,00 zł127,50 zł1gLifting rzęs i farbka brwi - pakiet
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 200,00 złZaoszczędź do 15%200,00 zł170,00 zł1g 15minKoreański lifting rzęs
170,00 zł1g
Lifting rzęs/ Lifting koreański
130,00 zł1gSesja fotograficzna - portret studyjny
300,00 zł1gKonsultacja kosmetyczna
10,00 zł30min
MONE Beauty Studio
12,7 km • Dąbrowszczaków 13/14, 10-540, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyKoreański lifting rzęs
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 160,00 złZaoszczędź do 10%160,00 zł144,00 zł1gManicure i Pedicure hybryda
Dodatki230,00 zł2g 45min- Manicure hybrydowy
- Pedicure hybrydowy
Manicure i Pedicure+opracowanie podeszwy
Dodatki260,00 zł2g 55min- Manicure hybrydowy
- Pedicure hybrydowy+opracowanie podeszwy i peeling
Lifting rzęs z koloryzacją
Zmienna1g 20minMakijaż ślubny/próbny
300,00 zł1g 30minMakijaż okolicznościowy/fotograficzny/wieczorowy✨
270,00 zł1g 15min
Lash&Glow Adrianna Wcisło
13,1 km • Tadeusza Kościuszki 92/38, 10-555, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyLifting rzęs
Dodatki150,00 zł1g 30minLifting Koreański
180,00 zł1g 30minAplikacja rzęs 1:1 | klej klasyczny lub UV
Dodatki170,00 zł2g
Lami Pink Studio - OTWARTE W NIEDZIELE!
13,8 km • Poprzeczna 13a, 10-245, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaKonsultacja
Darmowa5min
DK O Rety Rzęsy Beauty Lash Akademia
15,9 km • Jana Boenigka 12A, 10-686, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksySzkolenie indywidualne – Koreański lifting rzęs
1 400,00 zł6gMezoterapia igłowa
350,00 zł1gSTUDENT LASHES 🎓 ( obowiązuje do 15.10 )
Dodatki150,00 zł1g 30min
HOLY Holistyczna Klinika Urody
15,3 km • Domek naprzeciwko Zdrofit, obok kwiaciarni Tina i hurtowni Olimp, Jarocka 61, 10-699, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyKoreański Lifting rzęs z koloryzacją
145,00 zł1g 10minLifting Rzęs Panny Młodej
199,00 zł1g 20minLASER START • Pachy – pierwsza wizyta
99,00 zł30min
Lifting + laminacja + farbka rzęs
150,00 zł1gKonsultacja kosmetologiczna + zabieg wprowadzający
250,00 zł1g 30minZabieg wprowadzający + plan pielęgnacji domowej
310,00 zł1g 30min
Salon Kosmetyczny Ewa Krukowska
12,4 km • ulica Staromiejska, 14/1, 10-017, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyLifting rzęs
200,00 zł1gKonsultacja kosmetologiczna
0,01 zł15minManicure hybrydowy
Dodatki100,00 zł1g 35min
Laminacja brwi+lifting rzęs
320,00 zł2g 30min- Lifting rzęs
- Laminacja brwi
Lifting rzęs
180,00 zł1g 15minFarbowanie brwi + regulacja
100,00 zł50min
Lifting rzęs + farbka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 130,00 złZaoszczędź do 10%145,00 zł130,50 zł1g 20minNaprawa paznokcia
30,00 zł20minManicure naturalny/męski
100,00 zł30min
Sparksis
11,8 km • Armii Krajowej 3, 156, 10-083, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyLifting koreański+przedłużenie kącików zewn.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 200,00 złZaoszczędź do 10%Dodatki210,00 zł189,00 zł2g 30minPrzedłużanie efekt- Anime, Mokry, Wispy, Sparksi
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 190,00 złZaoszczędź do 10%Dodatki210,00 zł189,00 zł3g 15minUzupełnianie rzęs-efekt Anime Mokry Wispy Sparksi
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 170,00 złZaoszczędź do 10%190,00 zł171,00 zł2g 25min
Farbka
40,00 zł35minSOFT OMBRE / POWDER OMBRE
1 000,00 zł3g 20minHD BROWS (włos maszynowy + soft ombre)
1 100,00 zł3g 30min
Diamedic Dent&Beauty
11,5 km • Leśna 16 lok 5H, 10-173, Olsztyn
Karty podarunkowe BooksyLifting i laminacja rzęs
140,00 zł45minLifting i laminacja + koloryzacja rzęs
170,00 zł1gLaminacja brwi
100,00 zł30min
- Usługa mobilna
laminacja rzęs / lifting rzęs z odżywką
150,00 zł40minvoucher podarunkowy
Zmienna5minlaminacja brwi + laminacja/lifting rzęs z farbkami
280,00 zł1g 10min
Najpopularniejsze usługi
- Stylizacja i regulacja brwi Jonkowo
- Henna brwi Jonkowo
- Henna rzęs Jonkowo
- Laminacja brwi Jonkowo
- Laminacja rzęs Jonkowo
- Henna pudrowa Jonkowo
- Przedłużanie rzęs Jonkowo
- Makijaż permanentny brwi Jonkowo
- Zdejmowanie rzęs Jonkowo
- Rzesy 1 1 Jonkowo
- Rzęsy 3d Jonkowo
- Architektura i geometria brwi Jonkowo
- Rzęsy Mega Volume Jonkowo
- Rzęsy 2d Jonkowo
- Uzupełnianie rzęs Jonkowo



















