Paznokcie Silna Nowa (65)
Co ma wpływ na wyniki wyszukiwania?
Manicure klasyczny
50,00 zł1gManicure Japoński
70,00 zł1g 10minManicure żelowe
Dodatki120,00 zł+2g
Karty podarunkowe Booksy
Podaruj bliskiej osobie chwilę dla siebie. Z Booksy to proste.

- Usługa mobilna
Manicure hybrydowy
100,00 zł1g 15minUzupełnienie żelowe
120,00 zł+1g 30minPrzedłużanie paznokci
130,00 zł+2g
- Usługa mobilna
Manicure hybrydowy
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 60,00 złZaoszczędź do 10%Usługa mobilnaDodatki60,00 zł54,00 zł1g 20minPrzedłużanie paznokci
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 80,00 złZaoszczędź do 10%Usługa mobilnaDodatki80,00 zł+72,00 zł+3gManicure klasyczny
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,00 złZaoszczędź do 10%Usługa mobilna35,00 zł31,50 zł30min
Radiotermoliza -Usuwanie Zmian Skórnych
90,00 zł+30minZamykanie Naczynek
90,00 zł+30minOczyszczanie Wodorowe Z Nawilżaniem Oraz Liftingie
280,00 zł55min
Manicure żel na płytkę
Dodatki140,00 zł+1g 20minPrzedłużanie paznokci żelem
Dodatki160,00 zł+1g 40minManicure hybrydowy
Dodatki120,00 zł+1g 10min
holovchenko-studio
25,6 km • Poznańska 22, W budynku Netto , 2 piętro gabinet 214, 64-300, Nowy Tomyśl
Karty podarunkowe BooksyManicure klasyczny
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,00 złZaoszczędź do 10%55,00 zł49,50 zł1gManicure hybrydowy
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 120,00 złZaoszczędź do 10%Dodatki120,00 zł108,00 zł1g 30minPrzedłużanie paznokci akrylem jeden kolor
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 160,00 złZaoszczędź do 10%160,00 zł144,00 zł2g 30min
Beauty Clinic Kosmetologia by Oliwia Walewska
29,2 km • Ul.Daszyńskiego, 1, 64-410, Sieraków
Karty podarunkowe BooksyKonsultacja/ kontrola- mezoterapia, BTX, itp.
Darmowa1gKonsultacja przedzabiegowa szczegółowa+ plan
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 50,00 złZaoszczędź do 15%50,00 zł42,50 zł1g 40minPeeling chemiczny/ Peeling chemiczny+mezoterapia
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 250,00 złZaoszczędź do 15%250,00 zł+212,50 zł+1g
Opalanie natryskowe
100,00 zł45minOpalanie natryskowe z dojazdem do klienta
120,00 zł45minStylizacja Rzęs 1:1
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 190,00 złZaoszczędź do 10%190,00 zł171,00 zł2g
Manicure hybrydowy
140,00 zł+1gPedicure klasyczny
100,00 zł30minUzupełnienie żelowe
140,00 zł+1g
Manicure hybrydowy
140,00 zł1g 15minManicure klasyczny
100,00 zł45minPedicure klasyczny
130,00 zł1g
Salon Kosmetyczny Bella Vi
24,9 km • os. Stefana Batorego 52, 64-300, Nowy Tomyśl
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaLaser tulowy - szyja
1 300,00 zł30minLaser tulowy - dekolt
1 300,00 zł30minLaser tulowy - twarz
1 500,00 zł1g
Paznokcie żelowe jeden kolor (Alina)
Dodatki150,00 zł2gManicure żelowe +french
Dodatki160,00 zł2g 30minPaznokcie żelowe +3d wzór
Dodatki170,00 zł2g 30min
Pedicure klasyczny
100,00 zł30minManicure klasyczny
80,00 zł30minManicure hybrydowy
140,00 zł+1g
Manicure hybrydowy
110,00 zł1g 15minUzupełnienie żelowe
130,00 zł1g 30minPrzedłużanie paznokci
140,00 zł2g
Przedłużanie rzęs dolnych
80,00 zł45minOpracowanie skórek
30,00 zł30minKorekta paznokci
40,00 zł+1g 45min
Pedicure klasyczny
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 100,00 złZaoszczędź do 10%100,00 zł90,00 zł1g 15minManicure klasyczny
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,00 złZaoszczędź do 10%55,00 zł49,50 zł1gManicure hybrydowy
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 100,00 złZaoszczędź do 10%100,00 zł90,00 zł1g 20min
Ściągnięcie stylizacji hybrydowej/żelowej
100,00 zł45minManicure klasyczny z odżywką
90,00 zł45minManicure hybrydowy
Dodatki140,00 zł+1g 30min
Voucher
Zmienna5minDepilacja ciała woskiem
50,00 zł+30minLaminacja brwi PROMOCJA!❤️
100,00 zł45min
Studio Urody
28,5 km • Poznańska 1/3, 66-200, Świebodzin
Karty podarunkowe BooksyPedicure klasyczny
110,00 zł+1gManicure hybrydowy
100,00 zł+55minStylizacja Żelowa
130,00 zł+1g 20min
Manicure hybrydowy
120,00 zł1gManicure hybrydowy z nadbudówą/wzmocnienię
130,00 zł1gManicure klasyczny
60,00 zł45min
Najpopularniejsze usługi
- Manicure hybrydowy Silna Nowa
- Paznokcie żelowe Silna Nowa
- Manicure klasyczny Silna Nowa
- Pedicure klasyczny Silna Nowa
- Przedłużanie paznokci Silna Nowa
- Rekonstrukcja paznokcia Silna Nowa
- Pedicure żelowy Silna Nowa
- Zdobienie paznokci Silna Nowa
- French konstrukcyjny Silna Nowa
- Manicure i pedicure Silna Nowa
- Pedicure hybrydowy Silna Nowa



















