Pedicure klasyczny Luboń (22)
Co ma wpływ na wyniki wyszukiwania?
Pedicure klasyczny
140,00 zł1g 15minPedicure Klasyczny z malowaniem lakierem
160,00 zł1g 30minManicure klasyczny
80,00 zł45min
Karty podarunkowe Booksy
Podaruj bliskiej osobie chwilę dla siebie. Z Booksy to proste.

Pedicure klasyczny
Dodatki140,00 zł50minPedicure palców klasyczny
Dodatki100,00 zł40minOpracowanie stopy
Dodatki70,00 zł30min
Pedicure klasyczny
Dodatki160,00 zł1g 45minPedicure klasyczny
Dodatki180,00 zł1g 45minPedicure męski
Dodatki220,00 zł2g
Mia Salon fryzjersko kosmetyczny Wieczorek Magdalena
1,2 km • aleja Jana Pawła II 7/15, 62-030, Luboń
Karty podarunkowe BooksyStrzyżenie męskie
50,00 zł30minStrzyżenie damskie Włosy Krotkie
60,00 zł30minGrzywka
20,00 zł15min
Różowy Diament
0,2 km • Wysoka 6, 62-030, Luboń
Karty podarunkowe BooksyPedicure + odżywka
Dodatki120,00 zł1gPedicure frezarkowy + odżywkaOczyszczanie wodorowe & henna pudrowa✨🧖🏼♀️
Dodatki250,00 zł1g 30minLifting rzęs + farbowanie brwi ✨🌸
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 220,00 złZaoszczędź do 10%Dodatki220,00 zł198,00 zł1g 20min
Opracowanie paznokci u stóp HYBRYDA (bez pięt)
140,00 zł1g 30minOpracowanie paznokci u stóp ODŻYWKA (bez pięt)
100,00 zł1g 20minOpracowanie pięt
70,00 zł45min
Pedicure klasyczny
150,00 zł1g 30minPedicure z pomalowaniem
160,00 zł+1g 30minPedicure - pielęgnacja paznokci z pomalowaniem
120,00 zł1g
Pedicure Frezarkowy plus hybryda
170,00 zł1g 35minPedicure klasyczny Damski /Męski
120,00 zł1g 15minPedicure Hybrydowy Bez Opracowania Pięt
150,00 zł1g 30min
Pedicure klasyczny
Dodatki100,00 zł30minPedicure klasyczny SPA Damski / Męski
Dodatki145,00 zł50minPedicure klasyczny SPA plus laminacja paznokci
180,00 zł1g
Konsultacja pozabiegowa
Darmowa15minKonsultacja kosmetologiczna z beauty Planem
200,00 zł1gKonsultacja przed zabiegiem depilacji laserowej
Darmowa30min
Pedicure
90,00 zł1gPedicure z malowaniem
95,00 zł1gManicure z malowaniem
55,00 zł1g
Pedicure z lakierem hybrydowym
170,00 zł1g 45minM
Dodatki230,00 zł2gL
Dodatki250,00 zł2g 15min
Pedicure klasyczny
110,00 zł1gPedicure klasyczny z malowaniem
120,00 zł1g 15minPeeling kawitacyjny z maską
80,00 zł40min
Pedicure klasyczny
130,00 zł1gManicure hybrydowy
130,00 zł1gManicure żelowy na naturalnej płytce
150,00 zł1g 20min
- Usługa mobilna
Mobilny Salon Kosmetyczny "MAJA"
0,7 km • ulica Jana III Sobieskiego, 84a, 62-030, Luboń
Karty podarunkowe Booksyklasyczny Stopy
70,00 zł1gPedicure Japoński
70,00 zł45minPaznokcie Klasyczny Z Kolorem
Usługa mobilna70,00 zł55min
Loft Art Studio
1,4 km • Osiedlowa 20, 62-030, Luboń
Karty podarunkowe BooksyCashbackKlarnaPedicure hybrydowy
Zaoszczędź do 10%Dodatki130,00 zł117,00 zł1g 30minBez opracowania podeszwy. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 130,00 złKącik
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 100,00 złZaoszczędź do 10%100,00 zł90,00 zł30minRzęsy EXPRESS
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 150,00 złZaoszczędź do 10%150,00 zł135,00 zł1g
Pedicure bez malowania
110,00 zł1gMalowanie paznokci u stóp
130,00 zł1g 15minPedicure klasyczny i hybryda
155,00 zł1g 30min
Pedicure klasyczny
140,00 zł+1gPedicure klasyczny + lakier
150,00 zł1g 20minManicure hybrydowy
150,00 zł+1g 30min
On Fleek Studio
1,2 km • ulica 11 Listopada, 100, 62-030, Luboń
Karty podarunkowe BooksyPodoPedi
170,00 zł1g 40minPodoPedi + odżywkaPedicure klasyczny
140,00 zł1g 15minMakijaż permanentny brwi
600,00 zł2g 30min
- Usługa mobilna
Pedicure higieniczny (paznokcie tylko)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110,00 złZaoszczędź do 7%Dodatki110,00 zł102,30 zł1g 30minPedicure higieniczny z opracowaniem stop
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 160,00 złZaoszczędź do 7%Dodatki160,00 zł148,80 zł1g 30minPedicure bez opracowania stop + kolor
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 160,00 złZaoszczędź do 7%Dodatki160,00 zł148,80 zł1g 30min
Najpopularniejsze usługi
- Manicure hybrydowy Luboń
- Manicure klasyczny Luboń
- Paznokcie żelowe Luboń
- Pedicure hybrydowy Luboń
- Przedłużanie paznokci Luboń
- Manicure i pedicure Luboń
- Rekonstrukcja paznokcia Luboń
- Manicure japoński Luboń
- Zdobienie paznokci Luboń
- French Manicure Luboń
- Manicure i pedicure dla mężczyzn Luboń
- Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie Luboń
- Parafina na dłonie Luboń
- French pedicure Luboń
- Usuwanie odcisków Luboń
- Pedicure naturalny Luboń
- Paznokcie akrylowe Luboń
- Manicure tytanowy Luboń
- French konstrukcyjny Luboń
- Pedicure żelowy Luboń
- Peeling stóp Luboń
- Manicure parafinowy Luboń
- Jedwabne paznokcie Luboń
- Manicure metodą suchą Luboń
- Pedicure ekspresowy Luboń
- Pedicure japoński Luboń
- Paznokcie ślubne Luboń
- Manicure antyodpryskowy Luboń
- Paznokcie tytanowe na tipsach Luboń



















