Lipolaser- co to takiego? - Booksy - Blog
Lipolaser- co to takiego?

Lipolaser- co to takiego?

Masaże, Wszystkie,

Do lata coraz mniej czasu, a Ty nadal bezskutecznie walczysz ze swoimi boczkami i fałdkami na brzuchu? Lipolaser to urządzenie dzięki, któremu pokochasz swoje ciało na nowo. W tym roku bikini nie będzie Ci już straszne! Wystarczy tylko kilka sesji, zobacz jakie to proste!

Co to jest lipolaser?

Lipolaser zwany też zimnym laserem to urządzenie emitujące światło o długości 650-660 nm. Promieniowanie przenika głęboko przez warstwy skóry i tam kieruje się na tak bardzo niepożądane przez nas komórki tłuszczowe. W tym miejscu dochodzi do reakcji chemicznej, to znaczy trójglicerydy, należące do tłuszczów prostych i będące podstawowym składnikiem tkanki tłuszczowej, ulegają rozbiciu do kwasów tłuszczowych i glicerolu, które następnie są transportowane przez układ limfatyczny i usuwane z organizmu. Co ważne laser działa tylko na komórki tłuszczowe i nie uszkadza sąsiadujących tkanek oraz naczyń krwionośnych. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku, a na skórze nie pozostają po nim żadne niepożądane ślady.

Przebieg zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzany jest wywiad z klientką w celu omówienia przeciwwskazań, poznania oczekiwań oraz dobrania odpowiedniej ilości serii.
Sam zabieg trwa od 20 do 40 minut, a najlepsze efekty otrzymuje się w momencie gdy zabieg przeprowadzany jest od 2 do 3 razy w tygodniu z przynajmniej jednodniowym odstępem między seriami. Można go wykonywać o każdej porze roku, a na skórze nie pozostają po nim żadne niepożądane ślady.
Co ważne osoby zmagające się z epilepsją, chorobami nowotworowymi oraz autoimmunologicznymi, a także kobiety w ciąży oraz osoby posiadające zmiany skórne nie powinny korzystać z tego zabiegu.

Oczekiwania i efekty

Jest to idealny zabieg dla osób borykających się z punktowym odkładaniem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, podbródku czy ramionach. Najlepsze efekty można uzyskać po serii 8 zabiegów. Oczywiście ich efektywność zależy od grubości tkanki tłuszczowej, która występuje w danym miejscu. Co ważne rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu co jest niezwykle motywujące, ponieważ my kobiety nie lubimy długo czekać na efekty.
Należy również pamiętać o odpowiedniej diecie jak i aktywności fizycznej zarówno w momencie trwania zabiegów jak i po ich zakończeniu. Powrót do złych nawyków żywieniowych może sprawić, że nasz czas jak i pieniądze pójdą na marne, a tego bardzo nie chcemy.

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!