Rośnie baza Moment.pl – właściciel marki przejmuje portal Dobra Kosmetyczka

0
271
Rośnie baza Moment.pl - właściciel marki przejmuje portal Dobra Kosmetyczka

Wiele osób przekonało się już, jak wiele do zaoferowania ma wyjątkowy portal Moment.pl. Intuicyjna wyszukiwarka salonów, wygodna rezerwacja online, wiarygodne opinie… korzyści można wymieniać długo! Pora zatem na dobrą wiadomość. Baza placówek w serwisie staje się jeszcze większa!

Po długich miesiącach przygotowań, wreszcie nadeszła wyczekiwana chwila. Firma Versum, twórca i właściciel portalu Moment.pl, oficjalnie przejęła serwis DobraKosmetyczka.pl, skupiający gabinety kosmetyczne z całej Polski. Dzięki takiemu połączeniu użytkownicy Moment.pl zyskają dostęp do jeszcze większej bazy salonów i gabinetów oraz jeszcze większej ilości wiarygodnych opinii o firmach i ich usługach!

Jeden Moment, jeszcze więcej korzyści

Wychodzimy z założenia, że nawet, gdy jest dobrze – zawsze może być lepiej. Dlatego z radością stawiamy kolejny krok w stronę rozwoju portalu Moment.pl. Dzięki przejęciu serwisu DobraKosmetyczka.pl, będziemy w stanie zapewnić naszym użytkownikom jeszcze większy komfort wyszukiwania najlepszych salonów i gabinetów w Polsce. Portal skupia bowiem zaufane placówki, zatrudniające najlepszych specjalistów, pracujące na najlepszym sprzęcie i stosujące sprawdzone, wysokiej jakości kosmetyki. Co ważne, wiele z tych placówek posiada także certyfikat portalu DobraKosmetyczka, który przyznawany był firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi klienta, w ramach specjalnego programu “Zaufany Salon”. To pewne – znalezienie idealnego specjalisty jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Większa baza placówek i więcej wiarygodnych opinii

Powiększenie bazy firm w Moment.pl to dla użytkowników nie tylko większy wybór, ale także dostęp do jeszcze większej ilości wiarygodnych komentarzy. Wraz z pojawieniem się nowych placówek, pojawią się bowiem także tysiące nowych opinii na ich temat, dzięki którym każdy z łatwością znajdzie idealne miejsce dla siebie. Nie zmieni się oczywiście zasada wystawiania ocen. Zamieszczać je nadal będą mogły tylko te osoby, które faktycznie skorzystały z usług danego salonu czy gabinetu. System komentarzy Moment.pl pozostanie więc niezmiennie rzetelny i wiarygodny.

Niezmiennie szybko i wygodnie

Umawianie wizyt we wszystkich salonach i gabinetach, które zasilą bazę Moment.pl, będzie przebiegało na tej samej zasadzie, co dotychczas. Znalezienie placówek ułatwi intuicyjna wyszukiwarka, a rezerwacja dogodnego terminu u wybranego specjalisty zajmie zaledwie chwilę. Równie łatwe i wygodne pozostanie odwoływanie wizyt, a także wystawianie komentarzy. Wszystko jak zwykle szybko i wygodnie!

Warto pamiętać, że portal Moment.pl dostępny jest także w formie bezpłatnej aplikacji mobilnej. Dzięki niej dostęp do powiększonej bazy salonów i gabinetów jest jeszcze łatwiejszy – w każdym miejscu i o dowolnej porze. Nie masz jeszcze aplikacji? Pobierzesz ją tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here